[problem] Modem ZTE MF699(Cyfrowy Polsat) + Router Edimax 3G

Pozostałe zagadnienia (sprzętowe i programowe), które nie pasują do powyższych kategorii np. optymalizacja łącza, liczniki danych, bezpieczeństwo w sieci, informacje podstawowe.

Moderator: Moderatorzy

ODPOWIEDZ
krystiank206
Początkujący użytkownik forum
Posty: 2
Rejestracja: 2013-08-11, 19:43
Lokalizacja: Radom

[problem] Modem ZTE MF699(Cyfrowy Polsat) + Router Edimax 3G

Post autor: krystiank206 »

Witam forumowiczów. Mam problem z konfigurowaniem routera Edimax 3G-3200nL. Kilka dni temu router i połączenie z internetem działało, ale miałem problem z dołączeniem sie do sieci z telefonu i zresetowałem router przywracając go do ustawień fabrycznych. Wcześniej konfigurowął ten router mój ojciec ale teraz go nie ma a internet musi być. Proszę o pokierowanie mnie co i jak mam zrobić.
Awatar użytkownika
piori
Specjalista bezprzewodowy-junior
Posty: 224
Rejestracja: 2007-06-14, 09:52
Lokalizacja: Płońsk, Serock

Re: [problem] Modem ZTE MF699(Cyfrowy Polsat) + Router Edimax 3G

Post autor: piori »

Po pierwsze co to ma wspólnego z działem "Internet CDMA"? A po drugie do urządzenia na pewno była dołączona instrukcja obsługi, w której konfiguracja jest opisana "jak krowie na rowie" (dostępna zapewne także na stronie producenta urządzenia).
Mógłbyś też dokładniej opisać z czym konkretnie masz problem, bo zwykle wystarczy wybrać operatora z listy lub wpisać APN, ew. podać PIN do karty i to cała konfiguracja.
krystiank206
Początkujący użytkownik forum
Posty: 2
Rejestracja: 2013-08-11, 19:43
Lokalizacja: Radom

Re: [problem] Modem ZTE MF699(Cyfrowy Polsat) + Router Edimax 3G

Post autor: krystiank206 »

Przepraszam za zły dział. Proszę o przniesienie.
Operatora wybrać nie mogę bo na liście nie ma Cyfrowego Polsatu, nie wiem co wpisać w APN.
matek451
Guru bezprzewodowy
Posty: 19184
Rejestracja: 2012-09-01, 18:14
Lokalizacja: Łódź

Re: [problem] Modem ZTE MF699(Cyfrowy Polsat) + Router Edimax 3G

Post autor: matek451 »

Wpisz: " internet.cp"
ODPOWIEDZ