Dynamiczne IP w CP (LTE)

Pozostałe zagadnienia (sprzętowe i programowe), które nie pasują do powyższych kategorii np. optymalizacja łącza, liczniki danych, bezpieczeństwo w sieci, informacje podstawowe.

Moderator: Moderatorzy

ODPOWIEDZ
sherif
Użytkownik forum
Posty: 25
Rejestracja: 2015-01-22, 15:26
Lokalizacja: Warszawa

Dynamiczne IP w CP (LTE)

Post autor: sherif »

Witam !

Wykupiłem sobie zewn, dynamiczne IP w CP. Usługa w ich panelu wygląda na uruchomioną, ale IP nadale nie jest widoczne z zewn. Modem to Huawei B593. Resetowałem do ustawień fabrycznych, sprawdzałem konfikurację i wyłączyłem (testowo) wszystko w security .. nadal nic. Dzwoniłem do CP, ale oni oczywiście nie wiedzą dlaczego i założyli TT.

W plusie widzę, że jest inny APN, ale CP twierdzi, że jest ten sam. Co mogę jeszcze sprawdzić w konfigu, w czym jest on inny dla zewn IP? Czy poprostu usługa nie została skonfigurowana ?
Awatar użytkownika
onken
** Moderator **
Posty: 6445
Rejestracja: 2014-06-07, 20:49
Lokalizacja: Kraków

Re: Dynamiczne IP w CP (LTE)

Post autor: onken »

Tez mialem problemy w CP. W koncu naprawili, ale do czasu... Teraz mam i umowe w Plusie i dziala tam ok.

Wypożyczę kartę no limit - Nielimitowany internet w T-Mobile lub Orange

Cena - 60 zł za m-c
Kontakt na PW
sherif
Użytkownik forum
Posty: 25
Rejestracja: 2015-01-22, 15:26
Lokalizacja: Warszawa

Re: Dynamiczne IP w CP (LTE)

Post autor: sherif »

Długo to naprawiali ? Co znaczy do czasu ?
Awatar użytkownika
onken
** Moderator **
Posty: 6445
Rejestracja: 2014-06-07, 20:49
Lokalizacja: Kraków

Re: Dynamiczne IP w CP (LTE)

Post autor: onken »

10 telefonow az trafilem na kumatego konsultanta, i po tym 3-4 dni. Tyle ze po ok. misiacu znow szlag trafil, i mimo wlaczenia publicznego IP w icoku przyznawalo zwykly. I tego juz przez miesiac nie zrobili. Po miesiacu odpuscilem, wylaczylem.

Wypożyczę kartę no limit - Nielimitowany internet w T-Mobile lub Orange

Cena - 60 zł za m-c
Kontakt na PW
ODPOWIEDZ