Problem z prędkością B315

Pozostałe zagadnienia (sprzętowe i programowe), które nie pasują do powyższych kategorii np. optymalizacja łącza, liczniki danych, bezpieczeństwo w sieci, informacje podstawowe.

Moderator: Moderatorzy

ODPOWIEDZ
Seweryn Graur
Początkujący użytkownik forum
Posty: 8
Rejestracja: 2017-04-19, 09:11

Problem z prędkością B315

Post autor: Seweryn Graur »

Witam. Posiadam router Huawei b315 i problem taki że podłączylem wszystko zasięg mam na 4 kreski 3G
Na komputerze pokazuje ze pobiera i wysyla Dane ale nie moge zaladowac zadnej strony a jesli cokolwiek to pol godziny trzeba czekac. Pomocyy :cisza:
dzejk
Guru bezprzewodowy
Posty: 7187
Rejestracja: 2014-10-17, 14:37
Lokalizacja: internet

Re: Problem z Wifi

Post autor: dzejk »

oferta na kartę, czy abonament ?
środki no koncie lub limit GB masz ?
Seweryn Graur
Początkujący użytkownik forum
Posty: 8
Rejestracja: 2017-04-19, 09:11

Re: Problem z Wifi

Post autor: Seweryn Graur »

Abonament mam jeszcze 50 giga
Awatar użytkownika
wojteks
*** Administrator ***
Posty: 26111
Rejestracja: 2007-12-02, 11:51
Lokalizacja: PL

Re: Problem z Wifi

Post autor: wojteks »

Skąd wiesz? Opisz do końca co masz bo z kilku postów trzeba wyciągać informacje.
Masz B315 (z jakiej sieci pierwotnie), jakie ma firmware, jaki jest poziom sygnału Orange, PIN oczywiście podany jak trzeba? Karta SIM dualna czy tylko CDMA (nie aktywny profil GSM)? Jakaś antena zewnętrzna?
Nie pomagam na PW!
Seweryn Graur
Początkujący użytkownik forum
Posty: 8
Rejestracja: 2017-04-19, 09:11

Re: Problem z Wifi

Post autor: Seweryn Graur »

Z Orange sygnalu mam4 kreski pin podany jak trzeba co do karty to chyba tylko do internetu ona jest anteny nie mam. Teraz pisze z WiFi tego routera i chodzi ale czesto przerywa i gubi szybkosc a firmware to nie wiem co to
Awatar użytkownika
wojteks
*** Administrator ***
Posty: 26111
Rejestracja: 2007-12-02, 11:51
Lokalizacja: PL

Re: Problem z Wifi

Post autor: wojteks »

Zaloguj sie do routera i podaj w jakiej technologii jesteś połączony GPRS/EDGE/3G(WCDMA).
Nie pomagam na PW!
dzejk
Guru bezprzewodowy
Posty: 7187
Rejestracja: 2014-10-17, 14:37
Lokalizacja: internet

Re: Problem z Wifi

Post autor: dzejk »

połącz się z routerem przez program ltewatch http://www.lte-anbieter.info/ltewatch/huawei.php lub toolbox https://www.dropbox.com/s/x3f5jxw89rjk0 ... t.zip?dl=0 i pokaż zrzut ekranu na forum
ODPOWIEDZ