Plus lte, proszę o pomoc w zrozumieniu regulaminu. Stream.

Pozostałe zagadnienia (sprzętowe i programowe), które nie pasują do powyższych kategorii np. optymalizacja łącza, liczniki danych, bezpieczeństwo w sieci, informacje podstawowe.

Moderator: Moderatorzy

ODPOWIEDZ
pawelcz
Użytkownik forum
Posty: 32
Rejestracja: 2016-12-01, 09:37

Plus lte, proszę o pomoc w zrozumieniu regulaminu. Stream.

Post autor: pawelcz »

Witam, na początku z góry przepraszam jeśli to nie odpowiednie miejsce na takie pytanie.
Interesuję mnie jeden punkt w regulaminie Ja + internet lte, w salonie plusa, pani nie była w stanie odpowiedzieć mi na to pytanie, są wakacje, była jakaś nowa obsługa.
"Abonent może korzystać tylko i wyłącznie z usług transmisji danych przez APN prywatny, internet, wap, m2m.plusgsm.pl,
pro.plusgsm.pl, mms, p
lus oraz wiadomości tekstowych SMS. Nie może korzystać z usługi MMS oraz transmisji danych w ramach
APN video."
Czy ten punkt oznacza że nie można streamować w ramach pakietu danych i są naliczane dodatkowe opłaty za wysyłanie danych wideo?
Z góry bardzo dziękuję.
Hermogenes
Mistrz bezprzewodowy
Posty: 1560
Rejestracja: 2015-09-12, 14:33

Re: Plus lte, proszę o pomoc w zrozumieniu regulaminu. Stream.

Post autor: Hermogenes »

Odwrotnie w ramach profilu video nie można wysyłać MMS ani przeglądać stron np. W ramach innych profili można video i data i SMS i MMS To tak jak w pociągu kupisz normalny bilet możesz wozić bagaż a jak kupisz bilet na bagaż to swojej d...y na tym bilecie nie przewieziesz.poz Hermogenes
pawelcz
Użytkownik forum
Posty: 32
Rejestracja: 2016-12-01, 09:37

Re: Plus lte, proszę o pomoc w zrozumieniu regulaminu. Stream.

Post autor: pawelcz »

Dzięki wielkie za odpowiedź, czyli krótko i na temat, streaming pobiera dodatkowe opłaty czy jest to w ramach dostępnych gb?
Hermogenes
Mistrz bezprzewodowy
Posty: 1560
Rejestracja: 2015-09-12, 14:33

Re: Plus lte, proszę o pomoc w zrozumieniu regulaminu. Stream.

Post autor: Hermogenes »

Do wysokości pakietu nie masz innych opłat za strumieniowy przesył czegokolwiek potem pewnie lejek w abonamencie ,albo dodatkowe dokupienie pakietu jeśli jest dopuszczone.poz Hermogenes
pawelcz
Użytkownik forum
Posty: 32
Rejestracja: 2016-12-01, 09:37

Re: Plus lte, proszę o pomoc w zrozumieniu regulaminu. Stream.

Post autor: pawelcz »

Dzięki raz jeszcze za pomoc, pozdrawiam.
ODPOWIEDZ