T-mobile mała predkosc

Pozostałe zagadnienia (sprzętowe i programowe), które nie pasują do powyższych kategorii np. optymalizacja łącza, liczniki danych, bezpieczeństwo w sieci, informacje podstawowe.

Moderator: Moderatorzy

ODPOWIEDZ
spajk77
Początkujący użytkownik forum
Posty: 5
Rejestracja: 2019-08-06, 09:16

Re: T-mobile mała predkosc

Post autor: spajk77 »

Odpisali, nawet 2 razy
1. Odpisuje Pani z BOA
próbowałam znaleźć przyczynę wolnego działania internetu. Ponieważ jednak od strony sieci nie ma przeciwwskazań do korzystania z internetu, zresztą napisał Pan, że na innych kartach sim nie ma problemu z szybkością transferu, sprawę zdecydowałam się przekazać do indywidualnej weryfikacji technicznej.
2. wysłali smsem, Dzień dobry. Sprawdziliśmy zgłoszony przez Ciebie problem i nie wykryliśmy błędu po naszej stronie. Szybkość Internetu nie jest wartością stałą, ponieważ jest uzależniona od aktualnego obciążenia sieci oraz poziomu sygnału w danej lokalizacji. Okoliczne nadajniki pracują prawidłowo, a urządzenie nawiązuje połączenie i transmituje dane z odpowiednią prędkością dla wybranej przez Ciebie technologii. Pomocna może być zmiana trybu pracy sieci w ustawieniach urządzenia.

Przecież pisałem że na tym samym urządzeniu operuję, zmieniam karty i na jednej jest ok a na drugiej strasznie kiepsko. Kogo oni tam mają w technicznym? Może nie należy płakać że znowu zwolnienia w tmobie, jak mają taki poziom wiedzy.
Czyli w momencie jak przekładam karty sim to mam niewyobrażalne szczęście a zaraz niezwykłego pecha że warunki techniczne w tak krótkim czasie się zmieniają. Jednym słowem stabilność tej sieci to jakaś żenada:)?
ODPOWIEDZ