huawei b525s 23a problem z internetem orange

Pozostałe zagadnienia (sprzętowe i programowe), które nie pasują do powyższych kategorii np. optymalizacja łącza, liczniki danych, bezpieczeństwo w sieci, informacje podstawowe.

Moderator: Moderatorzy

ODPOWIEDZ
luckd
Stały użytkownik forum
Posty: 74
Rejestracja: 2008-10-09, 16:54
Lokalizacja: EDGE

huawei b525s 23a problem z internetem orange

Post autor: luckd »

Od mniej więcej początku listopada kilka razy dziennie mam takie dziwne zmrożenia internetu. Sesja nie zostaje rozłączona ale brak jest internetu, samo wyłączenie i włączenie danych nie pomaga i muszę przeskoczyć między pasmami lte lub 3g po czym wszystko wraca do normy. Odbieram lte 2600+800 bez anten zewnętrznych, prędkości oraz sygnał bardzo dobre i stabilne (100-130/15-20Mbps). Na czacie orange piszą że u nich wszystko w porządku, nie wiem czy to router pada czy coś u nich. Miał może ktoś podobny przypadek i podzieli się radami?
Awatar użytkownika
wojteks
*** Administrator ***
Posty: 26111
Rejestracja: 2007-12-02, 11:51
Lokalizacja: PL

Re: huawei b525s 23a problem z internetem orange

Post autor: wojteks »

Typowe "zamrażanie" połączenia, przedtem głównie w Play występowało, jak widać się pojawia również w Orange. Pozostaje składać reklamacje u dostawcy.
Nie pomagam na PW!
luckd
Stały użytkownik forum
Posty: 74
Rejestracja: 2008-10-09, 16:54
Lokalizacja: EDGE

Re: huawei b525s 23a problem z internetem orange

Post autor: luckd »

Orange twierdzi że w podanej lokalizacji występuje przeciążenie lte a u mnie stabilny download powyżej 100Mbps. Ewentualnie każą wymienić kartę.
ODPOWIEDZ