Nowy program do wybierania połączenia... Top_NetInfo

Pozostałe zagadnienia (sprzętowe i programowe), które nie pasują do powyższych kategorii np. optymalizacja łącza, liczniki danych, bezpieczeństwo w sieci, informacje podstawowe.

Moderator: Moderatorzy

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
YaHooo
Guru bezprzewodowy
Posty: 17761
Rejestracja: 2008-01-02, 14:38
Lokalizacja: Białystok

Re: Nowy program do wybierania połączenia... Top_NetInfo

Post autor: YaHooo »

Chris-Kr pisze:Na Twoje pytanie autorytatywnej odpowiedzi nie dam, bo jej nie znam, ale ponieważ u mnie też takie błędy występują, więc przypuszczam, że oznaczają one po prostu zaniki sygnału.
Oj widać od razu, że koledzy nie programują :hyhy:

Taki błąd EDatabaseError jest to wyjątek generowany przez kontrolki bazodanowe VCL'a ;) Zauważcie, że wyjątek jest generowany około sekundę po północy, czyli najprawdopodobniej w momencie pierwszego zapytania do bazy w danym dniu. Jako, że jest to pierwsze zapytanie, to nie ma jeszcze danych odnośnie transferu w danym dniu. No i wiadomość No data found wskazuje, że nie ma danych na bazie. Tak więc o ile nie wyskakuje Exception w programie (a jest on wychwycony w kodzie programu i odpowiednio obsłużony) nie ma się czym przejmować.

Tak więc to nie ma żadnego związku z zanikaniem zasięgu ;)

Ps, to są tylko moje dywagacje, jednak podejrzewam, że mam rację ;)
Pozdrawiam YaHooo :)
> FAQ < > Limitowanie TTL < > Filtrowanie MAC < > Limit - miniFAQ <
> Udostępnianie połączenia internetowego iPlus w trybie Ad-hoc < > Połączenie Ad-hoc <
(iPlus7GB-30%) + (Sierra Wireless AC881) + (HP Compaq nx7300) + (200m od BTS'a) = (600kB/s)
Chris-Kr
Mistrz bezprzewodowy
Posty: 1887
Rejestracja: 2007-12-27, 19:19
Lokalizacja: Kraków

Re: Nowy program do wybierania połączenia... Top_NetInfo

Post autor: Chris-Kr »

YaHooo pisze:Ps, to są tylko moje dywagacje, jednak podejrzewam, że mam rację ;)
Chyba faktycznie masz rację, bo - na co wcześniej nie zwróciłem uwagi - całkiem spora ilość zarejestrowanych u mnie błędów, rzeczywiście wystąpiła zaraz po północy.
Ja położyłem to na karb problemów z zasięgiem, bo akurat ostatniej nocy takie u mnie wystąpiły.
Krzysztof
Awatar użytkownika
YaHooo
Guru bezprzewodowy
Posty: 17761
Rejestracja: 2008-01-02, 14:38
Lokalizacja: Białystok

Re: Nowy program do wybierania połączenia... Top_NetInfo

Post autor: YaHooo »

Chris-Kr pisze:Chyba faktycznie masz rację, bo - na co wcześniej nie zwróciłem uwagi - całkiem spora ilość zarejestrowanych u mnie błędów, rzeczywiście wystąpiła zaraz po północy.
U mnie to inaczej jest. Jak jeszcze używałem TNI z Huaweiem E630 to miałem coś takiego:

Kod: Zaznacz cały

[Errors]
2009_06_18_12_45_29_203=Message: No data found, class: EDatabaseError
2009_06_20_16_29_24_546=Message: No data found, class: EDatabaseError
2009_06_25_17_21_26_359=Message: No data found, class: EDatabaseError
2009_06_26_23_43_11_156=Message: No data found, class: EDatabaseError
2009_06_29_22_41_50_078=Message: No data found, class: EDatabaseError
2009_07_01_20_01_28_406=Message: No data found, class: EDatabaseError
2009_07_10_22_05_24_625=Message: No data found, class: EDatabaseError
2009_07_13_21_14_22_781=Message: No data found, class: EDatabaseError
2009_07_14_21_18_04_781=Message: No data found, class: EDatabaseError
2009_08_07_18_53_52_312=Message: No data found, class: EDatabaseError
2009_08_11_16_59_50_281=Message: No data found, class: EDatabaseError
2009_08_23_20_33_13_234=Message: No data found, class: EDatabaseError
2009_08_28_16_32_16_390=Message: No data found, class: EDatabaseError
2009_09_03_19_37_48_890=Message: No data found, class: EDatabaseError
2009_09_06_20_54_53_640=Message: No data found, class: EDatabaseError
2009_09_25_16_34_29_453=Message: No data found, class: EDatabaseError
2009_10_28_18_18_06_328=Message: No data found, class: EDatabaseError
2009_11_20_13_44_30_359=Message: No data found, class: EDatabaseError
2009_11_22_19_23_25_437=Message: No data found, class: EDatabaseError
2009_11_27_21_56_15_140=Message: No data found, class: EDatabaseError
I tak było zawsze przy włączeniu TNI. Zauważyłem, że taki błąd zdarza się tylko raz dziennie, przy pierwszym włączeniu TNI, jak nie było wpisu o transferze w dniu obecnym.
Pozdrawiam YaHooo :)
> FAQ < > Limitowanie TTL < > Filtrowanie MAC < > Limit - miniFAQ <
> Udostępnianie połączenia internetowego iPlus w trybie Ad-hoc < > Połączenie Ad-hoc <
(iPlus7GB-30%) + (Sierra Wireless AC881) + (HP Compaq nx7300) + (200m od BTS'a) = (600kB/s)
Samael
Początkujący użytkownik forum
Posty: 4
Rejestracja: 2010-01-26, 23:27
Lokalizacja: Z tamtąd

Problem

Post autor: Samael »

Od tygodnia mam problem z topnet - po odłączeniu się (nie wiem czemu ale zawsze co jakiś czas rozłączają mi się Huawei'e) nie mogę się zalogować - wyskakuje:

Błąd dial-up nr 756. This connection is already beign dialed.

Wszystkie parametry pokazuje nie mniej jednak nie mogę się zalogować - nawet wyłączenie programu jak i odłączenie modemu nie pomaga - dopiero po restarcie systemu wraca do normy póki znów się nie rozłączy...
Co się dzieje?
Chris-Kr
Mistrz bezprzewodowy
Posty: 1887
Rejestracja: 2007-12-27, 19:19
Lokalizacja: Kraków

Re: Problem

Post autor: Chris-Kr »

Samael pisze:Od tygodnia mam problem z topnet - po odłączeniu się (nie wiem czemu ale zawsze co jakiś czas rozłączają mi się Huawei'e) nie mogę się zalogować - wyskakuje:

Błąd dial-up nr 756. This connection is already beign dialed.
Jeśli sam nie instalowałeś jakiegoś innego menadżera połączeń, to mogłeś złapać coś brzydkiego.
Przeczytaj sobie ten wątek: http://forum.pclab.pl/topic/142197-Niechciane-po%C5%82%C4%85czenie-b%C5%82%C4%85d-756/
Krzysztof
Awatar użytkownika
YaHooo
Guru bezprzewodowy
Posty: 17761
Rejestracja: 2008-01-02, 14:38
Lokalizacja: Białystok

Re: Nowy program do wybierania połączenia... Top_NetInfo

Post autor: YaHooo »

Samael, a nie masz jakiegoś innego oprogramowania do łączenia się z internetem? Ewentualnie nie masz ustawionego we właściwościach połączenia dial-up autowznawiania połączenia po przerwaniu?
Pozdrawiam YaHooo :)
> FAQ < > Limitowanie TTL < > Filtrowanie MAC < > Limit - miniFAQ <
> Udostępnianie połączenia internetowego iPlus w trybie Ad-hoc < > Połączenie Ad-hoc <
(iPlus7GB-30%) + (Sierra Wireless AC881) + (HP Compaq nx7300) + (200m od BTS'a) = (600kB/s)
izyget
Początkujący użytkownik forum
Posty: 3
Rejestracja: 2011-07-05, 18:27
Lokalizacja: z bieszczad

Re: Nowy program do wybierania połączenia... Top_NetInfo

Post autor: izyget »

witam

Moze ktos korzysta za pomocą tej aplikacji z "play online na karte" na moim modemie bez simlocka bezproblemu dziala internet na orange free na karte jednak na "play online na karte" za nic nie moge sie polaczyc z netem przy pomocy topnetinfo. Uzywam modemu option icon, moze ktos moglby mnie naprowadzic
Awatar użytkownika
wojteks
*** Administrator ***
Posty: 26111
Rejestracja: 2007-12-02, 11:51
Lokalizacja: PL

Re: Nowy program do wybierania połączenia... Top_NetInfo

Post autor: wojteks »

izyget pisze:"play online na karte" za nic nie moge sie polaczyc z netem przy pomocy topnetinfo
Czy jesteś w zasięgu Play 3G (4G)?
Nie pomagam na PW!
izyget
Początkujący użytkownik forum
Posty: 3
Rejestracja: 2011-07-05, 18:27
Lokalizacja: z bieszczad

Re: Nowy program do wybierania połączenia... Top_NetInfo

Post autor: izyget »

Mieszkam na wsi, Play ma super zasieg tu bo uzywam na codzien komorek w playu ale raczej to tylko gprs, 3g to tu <font color="#FF00FF"><b>»»na pewno««</b></font> nie ma
Awatar użytkownika
Patryk
Guru bezprzewodowy
Posty: 6692
Rejestracja: 2007-09-12, 21:16
Lokalizacja: Z dziczy

Re: Nowy program do wybierania połączenia... Top_NetInfo

Post autor: Patryk »

izyget pisze: Play ma super zasieg tu bo uzywam na codzien komorek w playu ale raczej to tylko gprs, 3g to tu <font color="#FF00FF"><b>»»na pewno««</b></font> nie ma
15002900 razy było wałkowane - dedykowana taryfa Play Online działa tylko w zasięgu macierzystej sieci UMTS P4.
Awatar użytkownika
wojteks
*** Administrator ***
Posty: 26111
Rejestracja: 2007-12-02, 11:51
Lokalizacja: PL

Re: Nowy program do wybierania połączenia... Top_NetInfo

Post autor: wojteks »

izyget pisze:ale raczej to tylko gprs, 3g to tu <font color="#FF00FF"><b>»»na pewno««</b></font> nie ma
Więc działać nie będzie.
Nie pomagam na PW!
nargoriel
Początkujący użytkownik forum
Posty: 13
Rejestracja: 2011-01-10, 20:04
Lokalizacja: Kraśnik

Re: Nowy program do wybierania połączenia... Top_NetInfo

Post autor: nargoriel »

Witam, wlasnie sie pojawila nowa taryfa w POnK, wpisuje kod w topie, wyskakuje okienko i nie moge wybrac taryfy bo to wyswietla sie jako komunikat i nie jest interaktywne :p <font color="#FF00FF"><b>»»na razie««</b></font> nie mam jak sie dostac do normalnej komorki, bo moja nokia 1616 nawet nie laczy sie z nadajnikiem :mad: a taryfa nie powiem jest kozacka - 10 zl na miech za nocny tansfer a mam z 200 zl na koncie
Nilstem
Początkujący użytkownik forum
Posty: 11
Rejestracja: 2009-07-05, 20:22
Lokalizacja: Polska

Re: Nowy program do wybierania połączenia... Top_NetInfo

Post autor: Nilstem »

janek222 pisze:Jest już nowa wersja »Top NetInfo« (3.44) w której dodano w oknie głównym programu przycisk "ipp". Jak się go "kliknie" to wyświetli się okno z podziałem transferu wg iplusopobieracza. Noc to sesje, które rozpoczęły się między godziną 0.00 a 9.00.
Cytat z innego tematu, ale z tego co zrozumiałem, to ipp liczy do transferu w nocy sesje, które rozpoczęły się między 0.00 a 9.00. A co w przypadku gdy sesja trwa od np. 18.00 do 10.00 dnia następnego? Zaczęła się za dnia, ale transfer z nocy też zostanie doliczony do tego z dnia.

Hmm.. chyba, że czegoś nie wiem, bo dopiero teraz zainstalowałem TNI z tym "bajerem" ;]
Awatar użytkownika
YaHooo
Guru bezprzewodowy
Posty: 17761
Rejestracja: 2008-01-02, 14:38
Lokalizacja: Białystok

Re: Nowy program do wybierania połączenia... Top_NetInfo

Post autor: YaHooo »

Nilstem pisze:to ipp liczy do transferu w nocy sesje, które rozpoczęły się między 0.00 a 9.00.
Nie Plus liczy w iPlusopobieraczu dane pobrane w nocy, nie ważne kiedy sesja została nawiązana. Sprawdziłem to doświadczalnie nie raz ;)
Pozdrawiam YaHooo :)
> FAQ < > Limitowanie TTL < > Filtrowanie MAC < > Limit - miniFAQ <
> Udostępnianie połączenia internetowego iPlus w trybie Ad-hoc < > Połączenie Ad-hoc <
(iPlus7GB-30%) + (Sierra Wireless AC881) + (HP Compaq nx7300) + (200m od BTS'a) = (600kB/s)
yass
Użytkownik forum
Posty: 44
Rejestracja: 2010-07-18, 13:54
Lokalizacja: Gdańsk

Re: Nowy program do wybierania połączenia... Top_NetInfo

Post autor: yass »

Zeby polaczyc sie z internetem przez top netinfo program prosi abym:
"Najpierw nalezy zaznaczyc "Komunikacja AT" (Ustawienia -> AT i PIN).".
W zakladce Komunikacja AT i PIN mam 3 porty do wybrania (Port do komunikacji z modemem przy pomocy polecen AT). Nastepujace bledy mi wyskakuja przy wybraniu danego portu i zaznaczeniu "Komunikacja AT":

COM10: Port HUAWEI Mobile Connect - 3G Application Interface (COM10) - Nie otrzymano prawidlowej odpowiedzi z portu.
Odpowiedz z modemu:

COM11: Port HUAWEI Mobile Connect - 3G PC UI Interface (COM11) - Nie udalo sie otworzyc portu.

COM9: Modem HUAWEI Mobile Connect - 3G Modem #2 - Blad uchwytu interfejsu

O co chodzi?
Awatar użytkownika
YaHooo
Guru bezprzewodowy
Posty: 17761
Rejestracja: 2008-01-02, 14:38
Lokalizacja: Białystok

Re: Nowy program do wybierania połączenia... Top_NetInfo

Post autor: YaHooo »

yass pisze:O co chodzi?
A masz wyłączone wszelkie programy od Huawei czy operatora?

A jak wejdziesz w:
Plik -> Ustawienia -> Komunikacja AT i PIN -> Port Manager to tam możesz połączyć się z którymś z portów?

A masz najnowszą wersję TNI?
Pozdrawiam YaHooo :)
> FAQ < > Limitowanie TTL < > Filtrowanie MAC < > Limit - miniFAQ <
> Udostępnianie połączenia internetowego iPlus w trybie Ad-hoc < > Połączenie Ad-hoc <
(iPlus7GB-30%) + (Sierra Wireless AC881) + (HP Compaq nx7300) + (200m od BTS'a) = (600kB/s)
yass
Użytkownik forum
Posty: 44
Rejestracja: 2010-07-18, 13:54
Lokalizacja: Gdańsk

Re: Nowy program do wybierania połączenia... Top_NetInfo

Post autor: yass »

Mam wylaczony program od Huawei. W port manager moge sie polaczyc z jednym z portow, nawet z COM9, ale i tak nie moge zaznaczyc Komunikacja AT. Wersje Top NetInfo mam 3.53.
Chris-Kr
Mistrz bezprzewodowy
Posty: 1887
Rejestracja: 2007-12-27, 19:19
Lokalizacja: Kraków

Re: Nowy program do wybierania połączenia... Top_NetInfo

Post autor: Chris-Kr »

yass pisze:W zakladce Komunikacja AT i PIN mam 3 porty do wybrania (Port do komunikacji z modemem przy pomocy polecen AT). Nastepujace bledy mi wyskakuja przy wybraniu danego portu i zaznaczeniu "Komunikacja AT":

COM10: Port HUAWEI Mobile Connect - 3G Application Interface (COM10) - Nie otrzymano prawidlowej odpowiedzi z portu.
Odpowiedz z modemu:

COM11: Port HUAWEI Mobile Connect - 3G PC UI Interface (COM11) - Nie udalo sie otworzyc portu.

COM9: Modem HUAWEI Mobile Connect - 3G Modem #2 - Blad uchwytu interfejsu
Jako port do komunikacji AT powinien być ustawiony COM11: Port HUAWEI Mobile Connect - 3G PC UI Interface (COM11).
Sprawdź, czy przypadkiem jakiś inny program nie korzysta też z tego portu.
A poza tym, zaktualizuj sobie TNI do najnowszej wersji (Menu: Informacje).
Krzysztof
Awatar użytkownika
YaHooo
Guru bezprzewodowy
Posty: 17761
Rejestracja: 2008-01-02, 14:38
Lokalizacja: Białystok

Re: Nowy program do wybierania połączenia... Top_NetInfo

Post autor: YaHooo »

Chris-Kr pisze:A poza tym, zaktualizuj sobie TNI do najnowszej wersji (Menu: Informacje).
Wydaje mi się, że w nowszej wersji został naprawiony ten błąd, ale ręki uciąć nie dam ;)
Pozdrawiam YaHooo :)
> FAQ < > Limitowanie TTL < > Filtrowanie MAC < > Limit - miniFAQ <
> Udostępnianie połączenia internetowego iPlus w trybie Ad-hoc < > Połączenie Ad-hoc <
(iPlus7GB-30%) + (Sierra Wireless AC881) + (HP Compaq nx7300) + (200m od BTS'a) = (600kB/s)
Chris-Kr
Mistrz bezprzewodowy
Posty: 1887
Rejestracja: 2007-12-27, 19:19
Lokalizacja: Kraków

Re: Nowy program do wybierania połączenia... Top_NetInfo

Post autor: Chris-Kr »

YaHooo pisze:Wydaje mi się, że w nowszej wersji został naprawiony ten błąd, ale ręki uciąć nie dam ;)
Był podobny problem, ale on był związany z modemem Sierra MC8775.
U mnie na żadnym Huaweiu, nigdy taki problem nie wystąpił.
Krzysztof
Awatar użytkownika
YaHooo
Guru bezprzewodowy
Posty: 17761
Rejestracja: 2008-01-02, 14:38
Lokalizacja: Białystok

Re: Nowy program do wybierania połączenia... Top_NetInfo

Post autor: YaHooo »

Chris-Kr pisze:U mnie na żadnym Huaweiu, nigdy taki problem nie wystąpił.
Ja pamiętam, że swego czasu u mnie na telefonie Samsunga coś takiego wystąpiło. Janek przepisał komunikację po COM'ie i było dobrze. A nie pamiętam kiedy to było.
Pozdrawiam YaHooo :)
> FAQ < > Limitowanie TTL < > Filtrowanie MAC < > Limit - miniFAQ <
> Udostępnianie połączenia internetowego iPlus w trybie Ad-hoc < > Połączenie Ad-hoc <
(iPlus7GB-30%) + (Sierra Wireless AC881) + (HP Compaq nx7300) + (200m od BTS'a) = (600kB/s)
yass
Użytkownik forum
Posty: 44
Rejestracja: 2010-07-18, 13:54
Lokalizacja: Gdańsk

Re: Nowy program do wybierania połączenia... Top_NetInfo

Post autor: yass »

Masz najnowszą wersje programu :) Aktualizacja nie jest potrzebna. A jak sprawdzić czy jakis inny program korzysta z tego portu?
Chris-Kr
Mistrz bezprzewodowy
Posty: 1887
Rejestracja: 2007-12-27, 19:19
Lokalizacja: Kraków

Re: Nowy program do wybierania połączenia... Top_NetInfo

Post autor: Chris-Kr »

yass pisze:A jak sprawdzić czy jakis inny program korzysta z tego portu?
Musisz otworzyć "Menadżer zadań" i przepatrzyć, czy czasem nie uchował się tam jakiś proces od innego programu używającego portów COM.
Oprócz tego otwórz "Menadżer urządzeń" i w gałęzi "Porty (COM i LPT)" sprawdź, czy jakieś urządzenie nie używa tych samych portów COM co modem.
Jaką masz wersję XP?
Który SP?
Krzysztof
yass
Użytkownik forum
Posty: 44
Rejestracja: 2010-07-18, 13:54
Lokalizacja: Gdańsk

Re: Nowy program do wybierania połączenia... Top_NetInfo

Post autor: yass »

W gałęzi "Porty (COM i LPT)" mam:
HUAWEI Mobile Connect - 3G Application Interface (COM10)
HUAWEI Mobile Connect - 3G PC UI Interface (COM11)
XP Home SP2.
Chris-Kr
Mistrz bezprzewodowy
Posty: 1887
Rejestracja: 2007-12-27, 19:19
Lokalizacja: Kraków

Re: Nowy program do wybierania połączenia... Top_NetInfo

Post autor: Chris-Kr »

yass pisze:XP Home SP2.
Można przypuszczać, ze ten XP-ek jest nie do końca legalny i prawdopodobnie właśnie to jest przyczyną problemów. Kiedyś już mieliśmy podobny przypadek.
Krzysztof
yass
Użytkownik forum
Posty: 44
Rejestracja: 2010-07-18, 13:54
Lokalizacja: Gdańsk

Re: Nowy program do wybierania połączenia... Top_NetInfo

Post autor: yass »

Tylko wczesniej dzialal mi top netinfo, tylko cos sie schrzanilo. Moze w galezi Porty COM i LPT usunac HUAWEI Mobile Connect - 3G PC UI Interface (COM11)?
Chris-Kr
Mistrz bezprzewodowy
Posty: 1887
Rejestracja: 2007-12-27, 19:19
Lokalizacja: Kraków

Re: Nowy program do wybierania połączenia... Top_NetInfo

Post autor: Chris-Kr »

yass pisze:Moze w galezi Porty COM i LPT usunac HUAWEI Mobile Connect - 3G PC UI Interface (COM11)?
Ale ten port właśnie jest potrzebny!
Tylko wczesniej dzialal mi top netinfo, tylko cos sie schrzanilo.
Więc może to być jakiś problem ze sterownikami.
Sprawdź jaką wersję masz obecnie, spróbuj je odinstalować i zainstaluj ponownie,najlepiej najnowszą wersję.
U mnie z tym modemem poprawnie działa sterownik w wersji 4.20.12.00, która we właściwościach modemu wyświetla się jako v. 2.0.6.704 z 2010-08-07 (nie wiem, dlaczego te numery są całkiem inne).
Krzysztof
harus43j
Użytkownik forum
Posty: 24
Rejestracja: 2011-07-10, 15:43
Lokalizacja: Ławki

Re: Nowy program do wybierania połączenia... Top_NetInfo

Post autor: harus43j »

Witam serdecznie! Ściągnąłęm program Top Net Info - niestety, zupełnie nic z tego nie rozumiem. Chciałbym się dowiedzieć z jakiego nadajnika odbieram internet , na jakiej częstotliwości i jaką antenę zewnętrzną powinienem zainstalować. Czy ktoś może mi w tym pomóc ? Z góry dziękuję.
początkujący na forum poznaniak
Chris-Kr
Mistrz bezprzewodowy
Posty: 1887
Rejestracja: 2007-12-27, 19:19
Lokalizacja: Kraków

Re: Nowy program do wybierania połączenia... Top_NetInfo

Post autor: Chris-Kr »

harus43j pisze:Chciałbym się dowiedzieć z jakiego nadajnika odbieram internet , na jakiej częstotliwości
Mając czynne połączenie z internetem kliknij:
Ustawienia -> Lista BTS-ów -> Pobierz plik bazy (xls)
Po otrzymaniu komunikatu o pomyślnym zakończeniu pobierania bazy danych, kliknij Lista BTSów (xls), a następnie Szukaj.
Na krótkiej liście stacji bazowych, która Ci się wyświetli, znajdź taką, która ma ten sam nr LAC jaki jest wyświetlany w głównym oknie programu, oraz nr BTS_ID.
Twój nr BTS_ID to jest nr CID odczytany z głównego okna programu, pozbawiony ostatniej cyfry, oznaczającej nr sektora.
Mając już zidentyfikowany swój BTS, z bazy danych odczytasz pasmo, w jakim ten nadajnik pracuje.
i jaką antenę zewnętrzną powinienem zainstalować.
A to pytanie trzeba zadać w innym wątku oraz w innym dziale tego forum.

[ Dodano: 2011-07-24, 14:47 ]
W uzupełnieniu:
Otwórz sobie mapę na stronie http://mapa.btsearch.pl/, to tam znajdziesz lokalizację pobliskich stacji bazowych.
Krzysztof
maciak
Początkujący użytkownik forum
Posty: 4
Rejestracja: 2011-07-24, 21:59
Lokalizacja: Łódź

Re: Nowy program do wybierania połączenia... Top_NetInfo

Post autor: maciak »

Witam
Czy jest mozliwosc aby w programie ustawic osobny okres rozliczeniowy dla kazdej karty sim?
ODPOWIEDZ