Lte od T Mobile bez limitu danych

[Reklama] Telefony satelitarne wszystkich sieci Thuraya, Iridium, Inmarsat https://ts2.shop/pl/3-telefony-satelitarne

Moderator: Moderatorzy

ODPOWIEDZ
atento
Stary wyga bezprzewodowy
Posty: 858
Rejestracja: 2007-06-29, 14:56
Lokalizacja: Wawa-Puszcza biała

Re: Lte od T Mobile bez limitu danych

Post autor: atento »

Duży download również pogarsza parametry łącza.

Oglądnąłem filmik i gośc mówi że jego LTE szału nie robi, gubi klatki i gra 1080p na srednich, na max gubi ich sporo i zacina...


Jak dla mnie masz za duże wymagania, będzie działać ale na bank nie super. Jak tak patrzyłem u mnie najpuściej na nadajnikach jest między 1 w nocy a 4 rano

Dużo zależy jakie masz wymagania co do gier, dla mnie ma być płynnie Ty mówisz 4k a z tym to tylko swiatłowód.


z strony NV
Wymagania wzakresie łącza internetowego

Jakość strumieniowanych w usłudze GeForce NOW treści dostosowuje się automatycznie do szybkości Twojego łącza internetowego.
10 megabitów na sekundę - wymagane szerokopasmowe łącze internetowe
20 megabitów na sekundę - zalecane pod kątem rozgrywki w jakości 720p przy 60 klatkach na sekundę
50 megabitów na sekundę - zalecane pod kątem rozgrywki w jakości 1080p przy 60 klatkach na sekundę
sieć dla której parametr ping time wynosi maksymalnie 60 ms w przypadku jednego z sześciu zlokalizowanych na całym świecie centrów danych NVIDIA


To ile potrzeba do 4k ?
Przmus
Stały użytkownik forum
Posty: 98
Rejestracja: 2012-06-02, 03:43
Lokalizacja: Polska

Re: Lte od T Mobile bez limitu danych

Post autor: Przmus »

Możliwe, że GeForce NOW ma limit Full HD, a 4K działa tylko lokalnie. Nie wiem - nie korzystałem z tego jeszcze.
Jeśli założymy że stream idzie w 50Mb/s (mało prawdopodobne że aż tyle, bazując na tym filmiku który wysłałem wcześniej) to wcale nie jest jakaś kosmiczna liczba. Zależy od obciążenia nadajników. Jeśli włączę sobie grę o 23:00 to nadajniki nie będą jakoś nadzwyczajnie obciążone i spokojnie da się pograć. Wiadomo, że nie u każdego są takie warunki, ale w mniejszych miastach LTE może działać szybko :)
Nie chcę się jeszcze za bardzo rozpisywać na ten temat, gdyż T-mobile nie testowałem, natomiast w CP w nocy wyciągam 110Mb/s i to starym modemem (działającym na jednym paśmie). Tylko te limity...

W każdym bądź razie dziękuję za odpowiedzi. Gdzieś w maju przetestuję opcję "MAX" i ewentualnie zrezygnuję na rzecz opcji do 60Mb/s.
vdsl2
Użytkownik forum
Posty: 23
Rejestracja: 2017-12-26, 13:25
Lokalizacja: Warszawa

Re: Lte od T Mobile bez limitu danych

Post autor: vdsl2 »

Mam pytanie czy jest limit GB czy lejek w opcji 20/3Mb czy 60/10Mb dla tej opcji ?http://www.t-mobile.pl/pl/internet-domowy-tmobile/main
Huawei B525 :D
piotrzet
Guru bezprzewodowy
Posty: 2377
Rejestracja: 2017-10-21, 13:46

Re: Lte od T Mobile bez limitu danych

Post autor: piotrzet »

Nie ma żadnego. Cały czas masz taką prędkość jak w swojej lokalizacji możesz uzyskać.
Awatar użytkownika
onken
** Moderator **
Posty: 6436
Rejestracja: 2014-06-07, 20:49
Lokalizacja: Kraków

Re: Lte od T Mobile bez limitu danych

Post autor: onken »

Przecież jest limit ! ... Prędkości,
Piotr spamer T-Mobile Cię oszukuje.

Wypożyczę kartę no limit - Nielimitowany internet w T-Mobile lub Orange

Cena - 60 zł za m-c
Kontakt na PW
dzejk
Guru bezprzewodowy
Posty: 7187
Rejestracja: 2014-10-17, 14:37
Lokalizacja: internet

Re: Lte od T Mobile bez limitu danych

Post autor: dzejk »

vdsl2 pyta o limit ściągniętych danych. W regulaminie jest zapis, że mogą ograniczyć w szczególnych przypadkach, ale w praktyce z tego nie korzystają i można ściągać nawet kilka TB. A przynajmniej nie widziałem na forach, aby ktoś się skarżył, że złapał lejek. Wręcz przeciwnie - wszyscy chwalą.
Awatar użytkownika
onken
** Moderator **
Posty: 6436
Rejestracja: 2014-06-07, 20:49
Lokalizacja: Kraków

Re: Lte od T Mobile bez limitu danych

Post autor: onken »

@dzejk

Ale Szanowny Piotr napisal:

"Cały czas masz taką prędkość jak w swojej lokalizacji możesz uzyskać"

Co jest wprowadzeniem w blad.

Wypożyczę kartę no limit - Nielimitowany internet w T-Mobile lub Orange

Cena - 60 zł za m-c
Kontakt na PW
dzejk
Guru bezprzewodowy
Posty: 7187
Rejestracja: 2014-10-17, 14:37
Lokalizacja: internet

Re: Lte od T Mobile bez limitu danych

Post autor: dzejk »

Prawidłowo. Ograniczeniem jest oferta za którą user płaci. Autor pytania zdaje się to rozumie.
vdsl2
Użytkownik forum
Posty: 23
Rejestracja: 2017-12-26, 13:25
Lokalizacja: Warszawa

Re: Lte od T Mobile bez limitu danych

Post autor: vdsl2 »

dzejk pisze:vdsl2 pyta o limit ściągniętych danych. W regulaminie jest zapis, że mogą ograniczyć w szczególnych przypadkach, ale w praktyce z tego nie korzystają i można ściągać nawet kilka TB. A przynajmniej nie widziałem na forach, aby ktoś się skarżył, że złapał lejek. Wręcz przeciwnie - wszyscy chwalą.
Właśnie o to się pytałem powiedzmy że miesięcznie ściągam 250 GB czy wtedy mogą ograniczać prędkość ? Ja używam tego Internetu prawie 5 miesięcy ale nie widzę żeby był jakiś lejek w dzień i noc ma tak
http://www.speedtest.net/result/7229281766.png
Huawei B525 :D
piotrzet
Guru bezprzewodowy
Posty: 2377
Rejestracja: 2017-10-21, 13:46

Re: Lte od T Mobile bez limitu danych

Post autor: piotrzet »

Korzsytam co prawda z oferty MAX bez limitu danych i prędkości miesięcznie leci po 600-700GB i do tej pory lejka nie miałem żadnego. Także 250 GB problemem też nie będzie tak jak np w plusie.
Mike45
Początkujący użytkownik forum
Posty: 7
Rejestracja: 2018-04-20, 12:20

Re: Lte od T Mobile bez limitu danych

Post autor: Mike45 »

Witam, planuje zakup internetu mobilnego, gdyż często się przeprowadzam. Zaciekawiła mnie oferta T-mobile. Gram czasem w gierki online, oglądam filmy/seriale online, słucham muzyki głównie spotify. Średnio wykorzystuję od 150GB do 200GB. Czy oferta MAX to ta która ma 60mb/s ? Do najbliższego masztu z nadajnikiem T-mobile mam mniej więcej 5km, działa on na paśmie LTE800. Jak myślicie czy jest szansa na stałe 10mb/s z anteną lub bez ?
Awatar użytkownika
onken
** Moderator **
Posty: 6436
Rejestracja: 2014-06-07, 20:49
Lokalizacja: Kraków

Re: Lte od T Mobile bez limitu danych

Post autor: onken »

Oferta MAX nie ma limitu prędkości
Tylko internet domowy ma.

Wypożyczę kartę no limit - Nielimitowany internet w T-Mobile lub Orange

Cena - 60 zł za m-c
Kontakt na PW
piotrzet
Guru bezprzewodowy
Posty: 2377
Rejestracja: 2017-10-21, 13:46

Re: Lte od T Mobile bez limitu danych

Post autor: piotrzet »

Mike45 pisze:Witam, planuje zakup internetu mobilnego, gdyż często się przeprowadzam. Zaciekawiła mnie oferta T-mobile. Gram czasem w gierki online, oglądam filmy/seriale online, słucham muzyki głównie spotify. Średnio wykorzystuję od 150GB do 200GB. Czy oferta MAX to ta która ma 60mb/s ? Do najbliższego masztu z nadajnikiem T-mobile mam mniej więcej 5km, działa on na paśmie LTE800. Jak myślicie czy jest szansa na stałe 10mb/s z anteną lub bez ?
Oferta max nie ma żadnego limitu ani prędkości ani danych to jest inna oferta niż internet domowy. Co do prędkości kup kartę prepiad strong lte i sprawdź jakie masz prędkości bez tego nic nie zrobisz. Nikt nie jest jasnowidzem
maleko
Początkujący użytkownik forum
Posty: 7
Rejestracja: 2017-11-03, 14:09

Re: Lte od T Mobile bez limitu danych

Post autor: maleko »

Mike45 pisze:gdyż często się przeprowadzam.
Jak myślicie czy jest szansa na stałe 10mb/s
To loteria, zrób testy to się przekonasz.

1. Tu ciekawy temat: http://www.telepolis.pl/forum/viewtopic.php?f=4&t=92450
2. Średnia prędkość to obecnie 23 Mb/s więc szansa na stałe 10 jest mała, ale możliwa (w nocy i rano jest dużo więcej niż wieczorem). Przeprowadzki znacznie zmniejszają szansę (np. 20% ^ 3 = 0,8%, 30% ^ 3 = 2,7%), LTE 800 też choć mniej. Realnych % nie ma, są tylko średnie.

Ale co? Gramy w totka? Zrobić testy i już mniej loterii. Strong LTE bodajże ma limit prędkości 15 Mb/s, ale tu chodzi prędkości minimalne żeby nie zeszło poniżej 10 więc się nada.
piotrzet
Guru bezprzewodowy
Posty: 2377
Rejestracja: 2017-10-21, 13:46

Re: Lte od T Mobile bez limitu danych

Post autor: piotrzet »

Nie wprowadzaj w błąd właśnie strong lte nie ma takiego ograniczenia. Ograniczenie ma taryfa za 25zł z 10 GB
Mike45
Początkujący użytkownik forum
Posty: 7
Rejestracja: 2018-04-20, 12:20

Re: Lte od T Mobile bez limitu danych

Post autor: Mike45 »

Sory ale nie rozumiem, jaka jest różnica ? Początkowo planowałem <font color="#FF00FF"><b>»»wziąć««</b></font> ofertę T-mobile 60mb/s z routerem Huawei b529, ale teraz piszecie o ofercie MAX której nie widzę na stronce Timo.
kolor100
Stały użytkownik forum
Posty: 79
Rejestracja: 2017-06-26, 21:55

Re: Lte od T Mobile bez limitu danych

Post autor: kolor100 »

Mike45
Początkujący użytkownik forum
Posty: 7
Rejestracja: 2018-04-20, 12:20

Re: Lte od T Mobile bez limitu danych

Post autor: Mike45 »

Czym się więc różni MAX od domowego ? Który lepiej wybrać pod komputer stacjonarny ?
Awatar użytkownika
onken
** Moderator **
Posty: 6436
Rejestracja: 2014-06-07, 20:49
Lokalizacja: Kraków

Re: Lte od T Mobile bez limitu danych

Post autor: onken »

Zależy ile mama da na abonament :)

Wypożyczę kartę no limit - Nielimitowany internet w T-Mobile lub Orange

Cena - 60 zł za m-c
Kontakt na PW
makosuu
Stały użytkownik forum
Posty: 70
Rejestracja: 2017-10-22, 19:55

Re: Lte od T Mobile bez limitu danych

Post autor: makosuu »

MAX nie ma limitu danych i prędkości, jakiś zapis o przycięciu jest ale T-Mobile go nie używa nawet przy bardzo dużym ruchu. Domowy nie ma limitu danych i ma limit prędkości 20/3 albo 60/10 i jest tańszy, brak tego zapisu ale to raczej bez znaczenia.
piotrzet
Guru bezprzewodowy
Posty: 2377
Rejestracja: 2017-10-21, 13:46

Re: Lte od T Mobile bez limitu danych

Post autor: piotrzet »

Gdzie w max masz zapis o przycięciu? Jeśli chodzi o FUP to jest on i w ofercie max i w ofercie internetu domowego. Także nie wypisuj bzdur.
djvenom1
Stały użytkownik forum
Posty: 64
Rejestracja: 2017-01-15, 16:56

Re: Lte od T Mobile bez limitu danych

Post autor: djvenom1 »

a jaka jest różnica między ofertą na abonament a internetem mobilnym?
abonament z nilimitowanym wszystkim 50 zł a jak chcesz <font color="#FF00FF"><b>»»wziąć««</b></font> sam internet to 80zł
Mike45
Początkujący użytkownik forum
Posty: 7
Rejestracja: 2018-04-20, 12:20

Re: Lte od T Mobile bez limitu danych

Post autor: Mike45 »

onken pisze:Zależy ile mama da na abonament :)
Nie musisz się chwalić, twoja sprawa, ale ciekawą masz odnośnię co do wyboru internetu. :) :ok:
Marek7536
Stały użytkownik forum
Posty: 61
Rejestracja: 2017-12-23, 13:38

Re: Lte od T Mobile bez limitu danych

Post autor: Marek7536 »

makosuu pisze:MAX nie ma limitu danych i prędkości, jakiś zapis o przycięciu jest ale T-Mobile go nie używa nawet przy bardzo dużym ruchu. Domowy nie ma limitu danych i ma limit prędkości 20/3 albo 60/10 i jest tańszy, brak tego zapisu ale to raczej bez znaczenia.
Jak nie ma limitu w Max jak pisze w regulaminie po przekroczeniu 100GB predkość spada do 2mb/s.
dzejk
Guru bezprzewodowy
Posty: 7187
Rejestracja: 2014-10-17, 14:37
Lokalizacja: internet

Re: Lte od T Mobile bez limitu danych

Post autor: dzejk »

Nie ten regulamin czytasz, kolego. On dotyczy innych taryf, nie max.
piotrzet
Guru bezprzewodowy
Posty: 2377
Rejestracja: 2017-10-21, 13:46

Re: Lte od T Mobile bez limitu danych

Post autor: piotrzet »

Marek7536 pisze:
makosuu pisze:MAX nie ma limitu danych i prędkości, jakiś zapis o przycięciu jest ale T-Mobile go nie używa nawet przy bardzo dużym ruchu. Domowy nie ma limitu danych i ma limit prędkości 20/3 albo 60/10 i jest tańszy, brak tego zapisu ale to raczej bez znaczenia.
Jak nie ma limitu w Max jak pisze w regulaminie po przekroczeniu 100GB predkość spada do 2mb/s.
A może najwyższy czas nauczyć się czytać ze zrozumieniem? W regulaminie oferty internetu mobilnego jest wyraźnie napisane przy opcji max i w polu LTE bez limitu danych nie dotyczy więc punkt regulaminu od 3.2 do 3.2.7 w przypadku tej oferty nie ma zastosowania tylko punkt 3.1 do 3.1.3. Chyba najwyższy czas wrócić się do szkoły podstawowej i nauczyć się w końcu czytać ze zrozumieniem.
Awatar użytkownika
Brylant19
Specjalista bezprzewodowy-junior
Posty: 285
Rejestracja: 2010-05-04, 14:36
Lokalizacja: ---

Re: Lte od T Mobile bez limitu danych

Post autor: Brylant19 »

Witam.

Czy któś mi powie czyda się normalnie korzystac ze strony T-mobile?
Wchodząc na ich stronę na ofertę dla firm po pięcu sekundach wyrzuca mnie na jakiś landing page Oferty Magenta. http://www.t-mobile.pl/dlafirm/oferta/a ... cat3050006
Nie ma później możliwości zamknięcia tego i powrotu do normalnej ich strony.

Możecie powiedzieć mi jak z ich strony korzystać?
piotrzet
Guru bezprzewodowy
Posty: 2377
Rejestracja: 2017-10-21, 13:46

Re: Lte od T Mobile bez limitu danych

Post autor: piotrzet »

Bo na razie nie ma innej możliwości jak zamówienie oferty magenta przez telefon albo w salonie. Nad stroną pracują
Awatar użytkownika
Brylant19
Specjalista bezprzewodowy-junior
Posty: 285
Rejestracja: 2010-05-04, 14:36
Lokalizacja: ---

Re: Lte od T Mobile bez limitu danych

Post autor: Brylant19 »

piotrzet pisze:Bo na razie nie ma innej możliwości jak zamówienie oferty magenta przez telefon albo w salonie. Nad stroną pracują
Tak rozumiem, jednak mi chodzi o to, że nie mogę przejrzeć żadnej ich innej oferty.

Tylko ta strona z Magentą działa. A ja chcę przejrzeć ich inne oferty, lecz nie wiem jak zamknąć stronę z magentą...
Czy ja jestem jakiś przytępiały czy nie ma możliwości opuścić tej strony z ofertą Magenty?
Awatar użytkownika
onken
** Moderator **
Posty: 6436
Rejestracja: 2014-06-07, 20:49
Lokalizacja: Kraków

Re: Lte od T Mobile bez limitu danych

Post autor: onken »

Spróbuj z adblokiem lub na mobilnych przeglądarkach, u mnie mobilnie działa ok.

Wypożyczę kartę no limit - Nielimitowany internet w T-Mobile lub Orange

Cena - 60 zł za m-c
Kontakt na PW
ODPOWIEDZ