Co zamiast RBM DIL?

Dyskusje o ofertach operatorów (GSM/UMTS/HSPA/LTE) krajowych i zagranicznych (m.in.: Cyfrowy Polsat, Aero2), umowach, limitach, reklamacjach itp.
Polecamy na początek: Aero2 - darmowy dostęp do internetu -> www.bez-kabli.pl/viewtopic.php?t=30177

Moderator: Moderatorzy

jarekt
Stały użytkownik forum

Re: Co zamiast RBM DIL?

Postautor: jarekt » 2019-10-06, 15:56

@darekka, napisałem "niecałe 3 dni". 2,25 dnia czyli 2d6h, to niecałe 3 dni. Wg mnie wszystko się zgadza.
Faktem jest, że 2,25 dnia bliżej jest stwierdzenia np. "2 dni i trochę" albo "ponad 2 dni", ale lepiej brzmi "niecałe 3 dni" :).
Nie napisałem też "prawie 3 dni" - to jest pewnie bliżej 3 dni niż "niecałe 3 dni", no ale tak nie napisałem.
Poza tym, usługa wyłącza się czasami znacznie później niż o 6 rano, ale to jakby jest bez znaczenia.

W każdym razie precyzyjniejszy mój post jest właśnie na Telepolis, tutaj tylko tak na szybko napisałem, w dużym skrócie.

darekka
Stary wyga bezprzewodowy

Postautor: darekka » 2019-10-06, 16:03

Tak pisałem aby rozwiac wątpliwości, bo może coś nowego sie pojawiło w w.w kwestii.
darekka

jarekt
Stały użytkownik forum

Postautor: jarekt » 2019-10-06, 16:15

No niestety to się zmienia co jakiś czas. Czasami są serie dni że codziennie ostro się zmieniają pewne rzeczy w systemie i dopiero po paru dniach się stabilizuje z nowymi warunkami systemowymi (a w regulaminie oczywiście żadnych zmian).
Często powtarzam, że to o czym piszę jest co najwyżej aktualne i pewne do końca dnia, w którym daną rzecz potwierdziłem.
Następnego dnia już wszystko może się zmienić, i to diametralnie, całkowicie dyskwalifikując nawet całą ofertę czy taryfę.

A piszę przecież często o sprawach, które sprawdzałem wiele dni czy tygodni wcześniej, bo wiadomo, że codziennie nie jestem w stanie weryfikować wszystkiego (a są setki spraw które należałoby codziennie ponownie zweryfikować), poza przypadkami, że intensywnie i codziennie z czegoś akurat korzystam (akurat o tym możesz coś powiedzieć, na przykładzie "Masz złotówę..." z TM).

Także dla bezpieczeństwa ja zawsze traktuję swoją wiedzę na już nieaktualną w momencie publikacji i innym też zawsze radzę tak do tego podchodzić i w miarę możliwości zawsze dodatkowo zweryfikować u siebie co się da (i pochwalić się tym na forum).

Maximus Magnus
Stały użytkownik forum

Postautor: Maximus Magnus » 2019-10-09, 19:25

Witam. Mam jedna kartę z Play - Play Internet na Kartę 9 zł, i w Play24 zakładce Usługi i pakiety mam możliwość wybrania:
1. Internet bez limitu w Play Internet na Kartę
lub
2. Internet bez limitu w Play Internet na Kartę co miesiąc

Obie opcje za 49 zł, z tym, że chyba jedna na m-c, a druga co m-c? Czy obie rzeczywiście są BEZ LIMITU danych?

Pozdrawiam.

Awatar użytkownika
onken
** Moderator **

Postautor: onken » 2019-10-09, 19:26

Nie są, masz 100 GB , potem lejek.
Wypożyczę kartę SIM: internet bez limitu w sieci Play
Kontakt na PW
viewtopic.php?f=5&t=57123

Rafal83
Początkujący użytkownik forum

Postautor: Rafal83 » 2019-10-09, 19:36

1 opcja na miesiąc i sam będziesz musiał jak ręcznie aktywować.
2 automatycznie będzie się aktywować jeżeli będą środki na koncie.

100GB bez limitu prędkości później lejek do 1Mb/s
Aero2 BDI Huawei E5332

Wróć do „Co wybrać - usługi operatorów GSM/UMTS/HSPA/LTE”