DUAL

[Reklama] Telefony satelitarne wszystkich sieci Thuraya, Iridium, Inmarsat https://ts2.shop/pl/3-telefony-satelitarne

Moderator: Moderatorzy

ODPOWIEDZ
gabriel123
Użytkownik forum
Posty: 32
Rejestracja: 2021-01-27, 04:02

DUAL

Post autor: gabriel123 »

czy podnosząc antenę zewnętrzną Dual LTE 1800 Mhz wyżej poprawi to zasięg ponieważ mając - 66Dbm mam jeszcze problemy
z Internetem no nie wiem może przez ten las a do Bts mam w linii jakieś 8km gdyż tyle mam do Żuchlowa nabywając tą anteną
do DWR92- 300 czy mając kabel krótszy zamiast 10 metrowego miałbym lepszy zysk ponieważ im dłuższy tym więcej się traci
dlatego jest zalecany tylko do dziesięciu metrów i jeszcze te złącza na nich też przecież coś gubi się i z 17dbi jak zwał tak zawał robi się
połowę mniej a może jest kabel lepszej jakości którego można by było wymienić po to by zyskać więc proszę o radę z poważaniem
Gabriel

Proszę wstawić kropki i przecinki, a kolejne zdania zacząć od wielkiej litery. Jednostki i symbole sprzętu też proszę poprawić. W innym przypadku temat poleci do kosza. Radius
Hermogenes
Mistrz bezprzewodowy
Posty: 1560
Rejestracja: 2015-09-12, 14:33

Re: DUAL

Post autor: Hermogenes »

Okropnie skomplikowany jest ten Twój przekaz, to jakiś szyfr; czy wierszem białym nieudolnie próbujesz zabłysnąć. Bez urazy ale tego czytać nie można, o zrozumieniu już nie wspomnę. Pozdrawiam Hermogenes
matek451
Guru bezprzewodowy
Posty: 19162
Rejestracja: 2012-09-01, 18:14
Lokalizacja: Łódź

Re: DUAL

Post autor: matek451 »

Ontak ma, pyta a i tak robi po swojemu począwszy od wyboru pseudo operatora, tego złomu DWR-921 czy zakupu anteny która maksymalny zysk ma na 2600MHz choć stacji z LTE2600 w poblizu nie ma.Do Żuchlowa z LTE1800+800 ma z 5 km , mozliwe że działa już stacja Wierzchownia.
gabriel123
Użytkownik forum
Posty: 32
Rejestracja: 2021-01-27, 04:02

Re: DUAL

Post autor: gabriel123 »

no cóż mam antenę Dual LTE 1800Mhz a ruter DWR 921 - 300 bo taki mi wciśli i jestem na umowie zatem muszę się tym zadowolić
miałem gorzej bo było aż - 82 dbm a teraz jest minus - 66 dbm ale i tak mi niekiedy ucieka i powolnie się ładuje I NTERNET
mój domem jest niski i mieszkam w jakimś dole chodzi mi ot czy podnosząc antenę coś to da ponieważ jeszcze zasłania budynek
z poważaniem Gabriel
gabriel123
Użytkownik forum
Posty: 32
Rejestracja: 2021-01-27, 04:02

Re: DUAL

Post autor: gabriel123 »

fakt ten DWR921 - 300D TO ZŁOM ALE TAKI MI URACZYLI A NTENA DUAL LTE17HV- 1750Mhz -1850Mhz a częstotliwość Bts z Żuchlowa
1800Mhz - 800Mhz może i błąd ale tylko tyle mogłem wymyśleć, moja umowa to jeszcze jakieś dwa lata a zatem nie mogę jej zerwać
ponieważ popadłbym w koszty czego nie chcę, do tej anteny mam 10 metrowy kabel i chciałbym wiedzieć czy mając pięciu metrowy
polepszyłbym sygnał. Mój ruter mam na strychu co i tak jest już porażką co syf to syf i przyznaj wam rację że to był zły wybór
wybierając tego pseudo operatora, pozostało mi tylko próbować podnieś antenę wyżej i dać krótszy kabel dlatego pytam z poważaniem
Gabriel
ODPOWIEDZ