Dyskretna propozycja migracji ... ;-) ORANGE

[Reklama] Telefony satelitarne wszystkich sieci Thuraya, Iridium, Inmarsat https://ts2.shop/pl/3-telefony-satelitarne

Moderator: Moderatorzy

ODPOWIEDZ
sQ

Dyskretna propozycja migracji ... ;-) ORANGE

Post autor: sQ »

Mam licencje w orange od prawie 2 lat ostatnio zakupiłem sobie nokie 6230 aby odpalić EDGE tak mi pięknie poszło ze aż 350 mb ściągnąłem przez dobę, następnego dnia nawet poczty nie mogłem odebrać, zadzwoniłem, zareklamowałem i co się okazało ??? ze mi blokadę wstawili bo przekroczyłem 500 mb, to pierwszy raz przez cały okres taka wspaniała wiadomość mnie spotkała, a rekordowe miesiące miałem po ok. 4 GB wiec tym większe moje zdziwienie było. Tak więc widać nie można przesadzać ze ściąganiem dziennym albo orange chce nam zaproponować migracje do oferty za 120 zł. 3G jest bez ograniczeń, przynajmniej nie ma nic na ten temat w regulaminie ani w BOK nie mówią by istniały limity. Podpisałem, zapłaciłem, a zobaczę w nowym okresie rozliczeniowym jak mi USIM podłącza, na chwile obecna stara karta GPRS jeszcze działa, a technologia nowej wymaga... wiec czekam, nie cieszę się jeszcze... i pozdrawiam
Gość

Re: Dyskretna propozycja migracji ... ;-) ORANGE

Post autor: Gość »

sQ pisze:Mam licencje w orange od prawie 2 lat ostatnio zakupiłem sobie nokie 6230 aby odpalić EDGE tak mi pięknie poszło ze aż 350 mb ściągnąłem przez dobę, następnego dnia nawet poczty nie mogłem odebrać, zadzwoniłem, zareklamowałem i co się okazało ??? ze mi blokadę wstawili bo przekroczyłem 500 mb, to pierwszy raz przez cały okres taka wspaniała wiadomość mnie spotkała, a rekordowe miesiące miałem po ok. 4 GB wiec tym większe moje zdziwienie było. Tak więc widać nie można przesadzać ze ściąganiem dziennym albo orange chce nam zaproponować migracje do oferty za 120 zł. 3G jest bez ograniczeń, przynajmniej nie ma nic na ten temat w regulaminie ani w BOK nie mówią by istniały limity. Podpisałem, zapłaciłem, a zobaczę w nowym okresie rozliczeniowym jak mi USIM podłącza, na chwile obecna stara karta GPRS jeszcze działa, a technologia nowej wymaga... wiec czekam, nie cieszę się jeszcze... i pozdrawiam
Ja tam nie wiem z czego Ty się cieszysz, ja bym tylko płakał.
Znajomy ma licencję taką jak Ty, bez limitów.
Kupił modem EDGE i zaczęli mi\u limitować, złożył reklamację i tylko musieli mu oddać kasę co byli mi winni za okres kiedy przycinali. Potem jeszcze raz się to zdarzyło i tylko zadzwonił i powiedział im, że łamią regulamin w którym napisali, że ma NIEOGRANICZONY dostęp do internetu, znowu mu kasę. Ściąga po 1GB dziennie i wszystko jest ok i za 60zł.
sQ

Re: Dyskretna propozycja migracji ... ;-) ORANGE

Post autor: sQ »

Zwróć proszę uwagę że ograniczenie, zostało włączone w momencie kiedy miałem już możliwość przedłużenia umowy i to jest meritum sprawy !!! a że dostałem modem za 1 zl i możliwość korzystania z UMTS i punktów HotSpot to raczej dobra wiadomość i nie mam się czym martwić, reklamacja jednak swoją drogą została zgłoszona.
MELONS

Re: Dyskretna propozycja migracji ... ;-) ORANGE

Post autor: MELONS »

czyli sQ reasumując podpisales aneks z ograniczeniem limitu a w zamian dostałeś modem za 1 zł. napisz jaki modem dostałeś i czy w wyniku podpisania aneksu przeszedłeś z licencji GPRS za 60 zł na EDGE za 120 zł. bo jeśli tak to jest to żadna łaska z strony Orangutana
sQ

Re: Dyskretna propozycja migracji ... ;-) ORANGE

Post autor: sQ »

reasumując sprawa jest trochę bardziej złożona, bo jest to aneks do umowy ale wymagający nowej karty SIM do obsługi UMTS czyli USIM. Tak więc w pierwszej kolejności wchodzi w grę zmiana numeru, dalej migracja do oferty Business Everywhere 3G/WLAN w moim przypadku z podstawowej licencji GPRS za 59,78 zl, oraz propozycja modemu za 1 zł Option Globetrotten 3G/EDGE i 120 zl za abonament od nowego okresu rozliczeniowego.
Awatar użytkownika
gnd
Stały użytkownik forum
Posty: 130
Rejestracja: 2005-12-07, 15:39
Lokalizacja: Wrocław

Re: Dyskretna propozycja migracji ... ;-) ORANGE

Post autor: gnd »

...a masz <font color="#FF00FF"><b>»»w ogóle««</b></font> zasięg 3G :?: czy jeszcze nie sprawdzałeś :?:
Awatar użytkownika
kemott1
Specjalista bezprzewodowy-senior
Posty: 451
Rejestracja: 2006-01-07, 18:39

Re: Dyskretna propozycja migracji ... ;-) ORANGE

Post autor: kemott1 »

Anonymous pisze:
sQ pisze:Mam licencje w orange od prawie 2 lat ostatnio zakupiłem sobie nokie 6230 aby odpalić EDGE tak mi pięknie poszło ze aż 350 mb ściągnąłem przez dobę, następnego dnia nawet poczty nie mogłem odebrać, zadzwoniłem, zareklamowałem i co się okazało ??? ze mi blokadę wstawili bo przekroczyłem 500 mb, to pierwszy raz przez cały okres taka wspaniała wiadomość mnie spotkała, a rekordowe miesiące miałem po ok. 4 GB wiec tym większe moje zdziwienie było. Tak więc widać nie można przesadzać ze ściąganiem dziennym albo orange chce nam zaproponować migracje do oferty za 120 zł. 3G jest bez ograniczeń, przynajmniej nie ma nic na ten temat w regulaminie ani w BOK nie mówią by istniały limity. Podpisałem, zapłaciłem, a zobaczę w nowym okresie rozliczeniowym jak mi USIM podłącza, na chwile obecna stara karta GPRS jeszcze działa, a technologia nowej wymaga... wiec czekam, nie cieszę się jeszcze... i pozdrawiam
Ja tam nie wiem z czego Ty się cieszysz, ja bym tylko płakał.
Znajomy ma licencję taką jak Ty, bez limitów.
Kupił modem EDGE i zaczęli mi\u limitować, złożył reklamację i tylko musieli mu oddać kasę co byli mi winni za okres kiedy przycinali. Potem jeszcze raz się to zdarzyło i tylko zadzwonił i powiedział im, że łamią regulamin w którym napisali, że ma NIEOGRANICZONY dostęp do internetu, znowu mu kasę. Ściąga po 1GB dziennie i wszystko jest ok i za 60zł.

:lol: mam licencje z nielimitowanym dostępem do trasmisji danych :D przed chwilo się dopatrzyłem hehe
Szadzik
Mistrz bezprzewodowy
Posty: 1227
Rejestracja: 2005-11-24, 23:29
Lokalizacja: Flatland

Re: Dyskretna propozycja migracji ... ;-) ORANGE

Post autor: Szadzik »

kemott1 pisze: :lol: mam licencje z nielimitowanym dostępem do trasmisji danych :D przed chwilo się dopatrzyłem hehe
No to kupuj modem edge i możesz surfować i ściągać dane do woli :)
Back to the Future ;)
Awatar użytkownika
dreamoftheviper
Stały użytkownik forum
Posty: 149
Rejestracja: 2006-01-15, 21:32
Lokalizacja: Włocławek/Toruń

Re: Dyskretna propozycja migracji ... ;-) ORANGE

Post autor: dreamoftheviper »

Ciekawe czy tak jest naprawde, wszyscy operatorzy piszą że jest nieograniczony dostęp do internetu w plusie niby za 60 zł jest 1 gb potem ma być zwalniany transfer jeszcze tego nie przekroczyłem i nie wiem czy tak jest naprawde a może komuś już sie zdarzyło że w plusie przycieli mu transfer?
Awatar użytkownika
kemott1
Specjalista bezprzewodowy-senior
Posty: 451
Rejestracja: 2006-01-07, 18:39

Re: Dyskretna propozycja migracji ... ;-) ORANGE

Post autor: kemott1 »

Szadzik pisze:
kemott1 pisze: :lol: mam licencje z nielimitowanym dostępem do trasmisji danych :D przed chwilo się dopatrzyłem hehe
No to kupuj modem edge i możesz surfować i ściągać dane do woli :)
Właśnie to planuje :D
ODPOWIEDZ