[NEWS] Zapowiadany 4 gracz :-)

[Reklama] Telefony satelitarne wszystkich sieci Thuraya, Iridium, Inmarsat https://ts2.shop/pl/3-telefony-satelitarne

Moderator: Moderatorzy

ODPOWIEDZ
szalony
Specjalista bezprzewodowy-senior
Posty: 425
Rejestracja: 2006-04-02, 22:09
Lokalizacja: Aleksandrow L.

Re: [NEWS] Zapowiadany 4 gracz :-)

Post autor: szalony »

Wlasnie jak oni to sobie wyobrażają - tylko internet z ich nadajnikow ? ... Nie mam bladego pojecia jak to rozwiążą... Jedyne co mi sie nasuwa to wiadomo ze Play ma tylko siec 3G i wtedy wylacza roaming z plusem z sieci 3G :D wtedy klient play bedzie wiedzial ze jesli nie jest w zasiegu 3G to znaczy ze jest w roamingu/gsm Plusa i wtedy nie ma mozliwosci korzystania z internetu w ramach tej przyszlej uslugi internetowej :hyhy: Ciekawe jakie jest wasze zdanie jak Play wylaczy stacje Plusa z tego internetu ...
ja.michal
*Mistrz bezprzewodowy*
Posty: 22031
Rejestracja: 2006-08-14, 17:59
Lokalizacja: Polska

Re: [NEWS] Zapowiadany 4 gracz :-)

Post autor: ja.michal »

Będzie się płacić jak w roamingu zagranicą :P Już ja widzę "nielimitowany" dostęp :P
Boras
Specjalista bezprzewodowy-senior
Posty: 327
Rejestracja: 2008-01-14, 15:06
Lokalizacja: Toruń

Re: [NEWS] Zapowiadany 4 gracz :-)

Post autor: Boras »

tak sobie pomyślałem, że Play jednak nie wprowadził wielkiej rewolucji jeśli chodzi o ceny połączeń, taryfy itp gdy wchodził na rynek więc czy możemy oczekiwać czegoś innego jeśli chodzi o bezprzewodowy net... :szok:
Awatar użytkownika
kill649
Stały użytkownik forum
Posty: 75
Rejestracja: 2006-10-03, 19:45

Re: [NEWS] Zapowiadany 4 gracz :-)

Post autor: kill649 »

Oj tutaj sie mylisz, bo sam bardzo duzo rozmawiam i jakos tych 600 minut czasam ciezko wykorzystac. Nie musze sie martwic czy osoba do ktorej dzownie jest w erze,plusie czy orange.Moim zdaniem i moze warto dodac ze dla mnie jest to najlepsza oferta na rynku.
ODPOWIEDZ