Iplus bez kupowania modemu?

[Reklama] Telefony satelitarne wszystkich sieci Thuraya, Iridium, Inmarsat https://ts2.shop/pl/3-telefony-satelitarne

Moderator: Moderatorzy

ODPOWIEDZ
Internauta

Iplus bez kupowania modemu?

Post autor: Internauta »

Witam zastanawiam się czy posiadając telefon z możliwością transferu danych musze kupować modem żeby korzystać z iplus. Dodam tylko że nie jestem abonentem plusa. Jeśli jest to możliwe to jakie są warunki umowy. Pozdrawiam
Awatar użytkownika
klisza
Specjalista bezprzewodowy-junior
Posty: 199
Rejestracja: 2005-12-18, 21:28
Lokalizacja: Legnica

Re: Iplus bez kupowania modemu?

Post autor: klisza »

Możesz aktywować iPlus jako usługę dodatkową dotwojego numeru. Kosztuje to 60 zł miesięcznie. Za aktywację nie jest pobierana opłata, ale za wyłączenie płacisz 12 zł. Masz wtedy nieograniczony dostęp do internetu i wapu przez GPRS/EDGE/UMTS na swojej karcie sim, a po 1 GB przesłanych danych mogą ci obniżyć prędkość. Aktywować można dzwoniąc do biura obsługi samemu bądź poprosić konsultanta.
Gość

Re: Iplus bez kupowania modemu?

Post autor: Gość »

Dobrze ale z tego co wiem to dotyczy wyłącznie abonentów plusa. Ja mam karte simdata. Na niej też moge to aktywować?
Rober

Re: Iplus bez kupowania modemu?

Post autor: Rober »

Nie, ale możesz podpisac umowe na abonament na minimum 6 miesiecy za 25 zł w tym masz 40 min do wszystkich zamiennych na 80 min do sieci lub stacjonarne lub eski i do tego iplus za 60 zł na czas niekreślony
Gość

Re: Iplus bez kupowania modemu?

Post autor: Gość »

dzięki za info Biegne do salonu plusa. Smigiem migiem:D pozdro
Gość

Re: Iplus bez kupowania modemu?

Post autor: Gość »

Ale jestes pewny że można łączyć tą Superkarte plusa (o niej pisałeś) z promocją iplus?. Bo tam są jakieś ograniczenia wlasnie czytałem...
Awatar użytkownika
klisza
Specjalista bezprzewodowy-junior
Posty: 199
Rejestracja: 2005-12-18, 21:28
Lokalizacja: Legnica

Re: Iplus bez kupowania modemu?

Post autor: klisza »

Sorki za mojego bezsensownego posta powyżej. Nie zauważyłem, że jest napisane: "nie jestem abonentem plusa". :oops:
Robert

Re: Iplus bez kupowania modemu?

Post autor: Robert »

Jestem pewny ,bo jak mnie plus okradł na simdacie to 24 podpisałem umowe na sam ąbonament za 25 i uakt, iplusa w salonie ale można też krótkim kodem
Robert

Re: Iplus bez kupowania modemu?

Post autor: Robert »

to jest Superkarta Zimowa 2 abonament 25 zł aktywacja 12.29zł
krecikson
Stały użytkownik forum
Posty: 61
Rejestracja: 2005-10-13, 06:29

Re: Iplus bez kupowania modemu?

Post autor: krecikson »

Internauta pisze:Witam zastanawiam się czy posiadając telefon z możliwością transferu danych musze kupować modem żeby korzystać z iplus. Dodam tylko że nie jestem abonentem plusa. Jeśli jest to możliwe to jakie są warunki umowy. Pozdrawiam
wchodzę na to forum żeby pogadać o nowych rozwiązaniach, dowiedzieć sie czegoś nowego ze świata telekomunikacji a tu wciąż powtarzające się wiecznie tematy po kilka razy, człowieku jest opcja szukaj po co tyle razy dyskutować o tym samym? tak można mieć iPlusa bez modemu i nie będąc abonentem ale trzeba mieć własną firme
ODPOWIEDZ