Wzór reklamacji

[Reklama] Telefony satelitarne wszystkich sieci Thuraya, Iridium, Inmarsat https://ts2.shop/pl/3-telefony-satelitarne

Moderator: Moderatorzy

ODPOWIEDZ
Neithan

Wzór reklamacji

Post autor: Neithan »

SZuakm jakiegos konkretnego wzoru reklamacji do oranżady. niby 120 zeta miesiecznie za net a tu jeszcze nie wiadoma skad +190zlotych dodatkowo placic im nie mam zamiaru za nic. ratujcie. mail [email protected]
z góry dziekuje za pomoc
wysylac im to na maila do BOK-u czy w poleconym przez poczte
ix1
Początkujący użytkownik forum
Posty: 16
Rejestracja: 2005-12-29, 19:06

Re: Wzór reklamacji

Post autor: ix1 »

No ale na rachunku masz napisane za co płacisz???
Niech sie wytłumaczą -- telefon do boku ?
Awatar użytkownika
Varmack
Stały użytkownik forum
Posty: 146
Rejestracja: 2005-10-21, 13:55
Lokalizacja: Mikolov

Re: Wzór reklamacji

Post autor: Varmack »

Jeśli dopiero założyłeś neta to może jakieś dodatkowe opłaty za simkarte, hot spot czy jakies inne duperele.

Wszystko powinno być na rachunku wyszczegulnione. Jak nie jest to zadzwoń do nich...
Ja nie my?le co mówie - ja, mówi? co my?l?...
Awatar użytkownika
Vipera
Stary wyga bezprzewodowy
Posty: 567
Rejestracja: 2005-10-30, 23:43
Lokalizacja: Katowice

Re: Wzór reklamacji

Post autor: Vipera »

Przykładowo w Blueconnect'cie Ery pierwsza faktura (i nie tylko za neta jest zawsze większa).
Abonament jest płatny z góry za pełny najbliższy okres rozliczeniowy (jeśli zakupiłeś usługę i chcesz, żeby była rozliczana razem na jednej Fv z np abonamentem za telefon wtedy za początek okresu rozliczeniowego nie przyjmują daty podpisania umowy ale taki jak w przypadku abonamentu za telefon) + proporcjonalnie za okres od podpisania umowy do początku okresu rozliczeniowego.
Dodatkowo do pierwszej faktury Era dolicza opłatę za aktywację karty w sieci (zwykle jest to 49 zł chyba że akurat jest jakaś promocja).
W salonie moga jedynie pobrac opłatę za kartę lub modem. Takie maja przepisy.
Sprawdź wyszczególnienie płatności na FV.
Prawdopodobnie (a raczej <font color="#FF00FF"><b>»»na pewno««</b></font>) w Twoim przypadku z Orange jest podobnie.
Pozdrawiam
ODPOWIEDZ