Która oferta najlepsza?????

[Reklama] Telefony satelitarne wszystkich sieci Thuraya, Iridium, Inmarsat https://ts2.shop/pl/3-telefony-satelitarne

Moderator: Moderatorzy

ODPOWIEDZ
Suzan
Stały użytkownik forum
Posty: 80
Rejestracja: 2006-02-01, 11:00
Lokalizacja: W-wa

Re: Która oferta najlepsza?????

Post autor: Suzan »

Vipera pisze:Nie jestem moderatorem. Uwogę o ciasteczkach napisałem dlatego, że strukturę forum phpBB znam na wylot. Do dnia dzisiejszego zainstalowałem ich juz kilkanaście.
Poza tym to jedyna możliwość. W niektórych wersjach istnieje wprawdzie możliwość "wylogowania użytkownika" przez administratora (dotyczy to 90% systemów portalowych) ale nie podejrzewam o to akurat moderatów tego forum.
Barzdzo Cię przepraszam za to co za chwilę napiszę, ale Twoja wypowiedż, to bełkot. Jeszcze raz przepraszam. Jeśli najpierw coś mi próbujesz wytłumaczyć jak idiocie, a później tłumaczysz się bardzo zawile, że nie jestes moderatorem, to po jaką cholerę się wtrącasz???!!!. Tekst typu:
że strukturę forum phpBB znam na wylot. Do dnia dzisiejszego zainstalowałem ich juz kilkanaście.
jest dla mnie uwłaczający. Czy ja jestem na jaki ś forum informatyków??!! Gratuluję Ci, że "znasz na wylot",ale sorki, co mnie to obchodzi??!!
zDaleKi
Stary bywalec bezprzewodowy
Posty: 11508
Rejestracja: 2005-10-12, 11:18
Lokalizacja: Wrocław

Re: Która oferta najlepsza?????

Post autor: zDaleKi »

Suzan pisze:To był Suzan.
A do moderatorów. Widzę, że zbyt często nie ma "automatycznego zalogowania"
SOA#1
Vipera pisze:Nie jestem moderatorem. Uwagę o ciasteczkach napisałem dlatego, że strukturę forum phpBB znam na wylot.
I dobrze piszesz, często ludzie blokują sobie pliki cookie, sam zresztą tak
robie i przeglądarki same nie zapisują tych ciasteczek. ;)
Nie mówię, ze tak jest w tym przypadku ale tak może być.
Vipera pisze:Poza tym to jedyna możliwość. W niektórych wersjach istnieje wprawdzie możliwość "wylogowania użytkownika" przez administratora (dotyczy to 90% systemów portalowych) ale nie podejrzewam o to akurat moderatów tego forum.
Zapewniam że żaden z moderatorów czy też Admin nie bawią się w
wylogowywanie. Bo nie mają na to czasu ;)
Vipera pisze:Poza tym jak do tej pory tylko raz nie zauważyłem, że jestem nie zalogowany i tylko dlatego, że zrobiłem to innej przeglądarce niż zwykle. Wiec to był ewidentnie mój błąd
Ja na innym forum też miałem problem z wylogowywaniem ale okazało się
jednak, że to wina mojej przeglądarki :D
Ostatnio zmieniony 2006-02-10, 20:30 przez zDaleKi, łącznie zmieniany 1 raz.
Pozdr, (R) BliSki. (tm)
Pytania dotyczące kwestii technicznych tylko na forum. Pamiętaj PW to nie helpdesk.
zDaleKi
Stary bywalec bezprzewodowy
Posty: 11508
Rejestracja: 2005-10-12, 11:18
Lokalizacja: Wrocław

Re: Która oferta najlepsza?????

Post autor: zDaleKi »

Suzan pisze:
Vipera pisze:Nie jestem moderatorem. Uwogę o ciasteczkach napisałem dlatego, że strukturę forum phpBB znam na wylot. Barzdzo Cię przepraszam za to co za chwilę napiszę, ale Twoja wypowiedż, to bełkot. Jeszcze raz przepraszam.
Człowiek próbuje Ci pomóc a Ty na niego najeżdżasz, chyba to nie jest fair?
Pozdr, (R) BliSki. (tm)
Pytania dotyczące kwestii technicznych tylko na forum. Pamiętaj PW to nie helpdesk.
Awatar użytkownika
dreamoftheviper
Stały użytkownik forum
Posty: 149
Rejestracja: 2006-01-15, 21:32
Lokalizacja: Włocławek/Toruń

Re: Która oferta najlepsza?????

Post autor: dreamoftheviper »

Widze że dyskusja zeszła sporo z tematu panowie troche spokojniej, to jest forum przyjazne użytkownikom i nikt tu nikogo nie bedzie tempił ani faworyzował wszyscy są równi!!! i tego się trzymajmy, i piszcie wypowiedzi związane z tematem. Pozdrawiam
dreamoftheviper ©2006
Gość

Re: Która oferta najlepsza?????

Post autor: Gość »

Suzan napisałeś:
Komputer nie jest już najnowszy
i czego sie spodziewałeś konkretów :?: Konret wygłąda tak:
ECS K7VZA rev 3, via KT 333 stery1445,AMD 1800XP, radeon saphire 9800 stery 5.12, przejściówka PCI do PCMCIA Ricoch ( tu sie nie popisze, bo mi sie niechce obudowy rozkręcać :? ). pozostałe sloty PCI puste. Modem Dell true mobil 5100( czyli Sony Ericsson GC 75 ) stery 2.0.8.23 firmware2.1.1.1007.
Kupiłem w ciemno przejściówkę na allegro za ok 100zł do tego antena kierunkowa i konektor 145zł modem 350????. Kupiłem startery Testowałem przez cały październik. Orange 4 kreski zasiegu na 5 max transfer 5,6kB. Plus Tak samo jak orange. Era kresek 3 na 5, Pierwszy dzien testów 2 godziny na www idzie ok potem rozłancza i muli system, nastepne dni jedyne co sie udało to po kilka minut pogadać przez gg .Przyczyna: mogli mieć wtedy walniętego BTSa no ale nie wydaje mi sie zeby aż tydzień.Rozwiązania: mogłem uzyć innego modemu na PCMCIA albo USB lub próbować łaczyć sie przez telefon.
Ilość kresek nie ma u mnie zadnego wpływu na predkość netu . Podpisałem umowę Iplus karta 49 na okres 1 rok. Jestem zadowolony, nigdy mi nie cieli netu. Całkowity "sciąg" nigdy w okresie rozliczeniowym nie przekroczył mi 1GB. Gdy kupiłem Radeona 9800 Instalowałem system od zera i: System sie zainstalował ok, przy isntalacji Service Pack 1 losowo generowł błedy - "nie mogę odczytać pliku" Istalowałem 3 razy SP1z płyty, z dysku i z innej płyty i zawsze generował błedy odczytu pliku. Po takiej instalacji system nie widział adaptera PCI to PCMCIA. Solucja: Wszyskie podejrzane urządzenia jak karty TV, adptery PCI to PCMCIA należy wkładać do kompa po zainstalowaniu XP+SP1(Jeśli ktoś instaluje SP1 lub SP2)+ Stery do Hardware w kolejności: Płyta główna, dźwięk, Grafika. Potem jeszcze trzeba ziornąć do Menagera urządzeń czy nie ma tam jakiegoś dymka z wykrzyknikiem i jak nie ma, wziąć śrubokręt i włożyć do kompa adapter. Po uruchomieniu kompa system sam wykrył i zainstalował adapter. Dalsza instalacja jak w instrukcji modemu.

PS ostatnio była awaria BTSa w Andrychowie Iplus poniedziałek nie było prawie <font color="#FF00FF"><b>»»w ogóle««</b></font> netu a we wtorek był już dobry tlko zryał co trzy minuty
teraz jest ok.
Zasapałem sie, muszę se dychnąć dokończę jszcze.....
Awatar użytkownika
sardo nunspa
Stary wyga bezprzewodowy
Posty: 657
Rejestracja: 2006-01-18, 00:41
Lokalizacja: Beskid Mały ale jary

Re: Która oferta najlepsza?????

Post autor: sardo nunspa »

Pisałem posta godzine. byłem zalogowany. Przed wysłaniem jeczcze sprawdziłem czy jestem zalogowany, wysłałem i przyszedł jako gość to już trzeci raz :evil: :evil: :evil:

:evil: Puta madre, carajo, cono, foda, filada puta, vasilolo, mierda, fer fluchte, bulbce jeden pitomce zatracenej, sopy cunt, caralho. :evil:
Latka lecą...
Suzan
Stały użytkownik forum
Posty: 80
Rejestracja: 2006-02-01, 11:00
Lokalizacja: W-wa

Re: Która oferta najlepsza?????

Post autor: Suzan »

czego sie spodziewałeś konkretów
Dokładnie tak.
Konret wygłąda tak:
ECS K7VZA rev 3, via KT 333 stery1445,AMD 1800XP, radeon saphire 9800 stery 5.12, przejściówka PCI do PCMCIA Ricoch ( tu sie nie popisze, bo mi sie niechce obudowy rozkręcać ). pozostałe sloty PCI puste. Modem Dell true mobil 5100( czyli Sony Ericsson GC 75 ) stery 2.0.8.23 firmware2.1.1.1007.
Niestety to nie jest konkret.

Natomiast to poniżej jak najbardziej.
Kupiłem w ciemno przejściówkę na allegro za ok 100zł do tego antena kierunkowa i konektor 145zł modem 350????. Kupiłem startery
Chciałem od początku, żebys podał kwoty i co jest potrzebne do przetestowania wszystkich operatorów. Chciałem również zauważyć, że nie jest to najtańsze rozwiązanie i dlatego dobrze by było gdyby osoby z takimi doswiadczeniami, dzieliły się informacjami. Po to chyba jest to forum?
Pisałem posta godzine. byłem zalogowany. Przed wysłaniem jeczcze sprawdziłem czy jestem zalogowany, wysłałem i przyszedł jako gość to już trzeci raz
Ciekawe co na to moderatorzy/administratorzy :lol:
Awatar użytkownika
sardo nunspa
Stary wyga bezprzewodowy
Posty: 657
Rejestracja: 2006-01-18, 00:41
Lokalizacja: Beskid Mały ale jary

Re: Która oferta najlepsza?????

Post autor: sardo nunspa »

Dokładnie tak.

Cytat:
Konret wygłąda tak:
ECS K7VZA rev 3, via KT 333 stery1445,AMD 1800XP, radeon saphire 9800 stery 5.12, przejściówka PCI do PCMCIA Ricoch ( tu sie nie popisze, bo mi sie niechce obudowy rozkręcać ). pozostałe sloty PCI puste. Modem Dell true mobil 5100( czyli Sony Ericsson GC 75 ) stery 2.0.8.23 firmware2.1.1.1007.


Niestety to nie jest konkret.

Totalnie sie mylisz, to jest podstawowy klucz do sukcesu przy ekstremalnej gimnastyce instalacyjnej. Przykład: jezeli modem nie che iść na sterach od płyty 1445 to może pójdzie na 1446 albo 1443 i tak samo można kombinowac ze sterami do modemu: nie idzie 2.0.8.23 to może pójdzie na 2.0.8.26. Do tego dochodzi wersja BIOSU płyty głownej. To czy sloty PCI są puste czy jest w nich coś jesczce, ma duże znaczenie. Nawet stery od grafiki mogą zmulić modem, mało prawdopodobne ale możliwe
Chciałem również zauważyć, że nie jest to najtańsze rozwiązanie
Kupno modemu w ciemno u operatora jest też nie jest tanie, zwłaszcza jak rozpromieniony przyniesiesz go do domu chcesz uruchomić a tu kaplica
Latka lecą...
zDaleKi
Stary bywalec bezprzewodowy
Posty: 11508
Rejestracja: 2005-10-12, 11:18
Lokalizacja: Wrocław

Re: Która oferta najlepsza?????

Post autor: zDaleKi »

Suzan pisze: Ciekawe co na to moderatorzy/administratorzy :lol:
Wypowiedzieli się już na ten temat :idea:
i dodam jeszcze raz SOA#1.
Pozdr, (R) BliSki. (tm)
Pytania dotyczące kwestii technicznych tylko na forum. Pamiętaj PW to nie helpdesk.
Suzan
Stały użytkownik forum
Posty: 80
Rejestracja: 2006-02-01, 11:00
Lokalizacja: W-wa

Re: Która oferta najlepsza?????

Post autor: Suzan »

Totalnie sie mylisz, to jest podstawowy klucz do sukcesu przy ekstremalnej gimnastyce instalacyjnej. Przykład: jezeli modem nie che iść na sterach od płyty 1445 to może pójdzie na 1446 albo 1443 i tak samo można kombinowac ze sterami do modemu: nie idzie 2.0.8.23 to może pójdzie na 2.0.8.26. Do tego dochodzi wersja BIOSU płyty głownej. To czy sloty PCI są puste czy jest w nich coś jesczce, ma duże znaczenie. Nawet stery od grafiki mogą zmulić modem, mało prawdopodobne ale możliwe
A ja myślałem, że to ja mam stary komputer :lol:
Kupno modemu w ciemno u operatora jest też nie jest tanie, zwłaszcza jak rozpromieniony przyniesiesz go do domu chcesz uruchomić a tu kaplica
Zakupiłem za 1 zł, podłączyłem i śmiga bez problemu.
Suzan
Stały użytkownik forum
Posty: 80
Rejestracja: 2006-02-01, 11:00
Lokalizacja: W-wa

Re: Która oferta najlepsza?????

Post autor: Suzan »

BliSki pisze:
Suzan pisze: Ciekawe co na to moderatorzy/administratorzy :lol:
Wypowiedzieli się już na ten temat :idea:
i dodam jeszcze raz SOA#1.
Tak, tak. Wypowiedzieli, że to i tak problem użytkownika.
Nie wiem co znaczy i w jakim języku, więc się nie wypowiadam. Pisz po polsku.
Awatar użytkownika
bob
Guru bezprzewodowy
Posty: 7979
Rejestracja: 2006-01-07, 15:41
Lokalizacja: Mała miejscowość

Re: Która oferta najlepsza?????

Post autor: bob »

Cześć !
http://pl.wikipedia.org/wiki/SOA
SOA #1024 bob
zDaleKi
Stary bywalec bezprzewodowy
Posty: 11508
Rejestracja: 2005-10-12, 11:18
Lokalizacja: Wrocław

Re: Która oferta najlepsza?????

Post autor: zDaleKi »

bob pisze:Cześć !
http://pl.wikipedia.org/wiki/SOA
SOA #1024 bob
:D dokładnie tak :D
:lol:
Pozdr, (R) BliSki. (tm)
Pytania dotyczące kwestii technicznych tylko na forum. Pamiętaj PW to nie helpdesk.
Suzan
Stały użytkownik forum
Posty: 80
Rejestracja: 2006-02-01, 11:00
Lokalizacja: W-wa

Re: Która oferta najlepsza?????

Post autor: Suzan »

bob pisze:Cześć !
http://pl.wikipedia.org/wiki/SOA
SOA #1024 bob
Tak tak bob. Szczególnie w tym miejscu http://www.bez-kabli.pl/viewtopic.php?t=1361 u ciebie wszystko działa. Buuuuuuuuuuuuahahahahha. No nieźle się uśmiałem.
Ostatnio zmieniony 2009-02-11, 11:37 przez Suzan, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
bob
Guru bezprzewodowy
Posty: 7979
Rejestracja: 2006-01-07, 15:41
Lokalizacja: Mała miejscowość

Re: Która oferta najlepsza?????

Post autor: bob »

Zgrabna onomatopeja.
pozdrawiam bob :D
Suzan
Stały użytkownik forum
Posty: 80
Rejestracja: 2006-02-01, 11:00
Lokalizacja: W-wa

Re: Która oferta najlepsza?????

Post autor: Suzan »

bob pisze:Zgrabna onomatopeja.
pozdrawiam bob :D
Znowu trudne słowo :D
Pozdrawiam
ODPOWIEDZ