Która oferta najlepsza?????

[Reklama] Telefony satelitarne wszystkich sieci Thuraya, Iridium, Inmarsat https://ts2.shop/pl/3-telefony-satelitarne

Moderator: Moderatorzy

ODPOWIEDZ
Paweł

Która oferta najlepsza?????

Post autor: Paweł »

Witam jestem zainteresowany interentem komórkowym. Chciałem się zapytać którą ofertę najbardziej opłaca się wybrać czy z PLUSA, ORANGE CZY ERY. Interesuje mnie interent na PC. Jak wygładają te ograniczenia transferu ile średnio tną kB.
Awatar użytkownika
kemott1
Specjalista bezprzewodowy-senior
Posty: 451
Rejestracja: 2006-01-07, 18:39

Re: Która oferta najlepsza?????

Post autor: kemott1 »

Jak tną kb to prawie nic nie chodzi hehe :D , a to czy się opłaca to zależy np od tego gdzie mieszkasz , czy jesteś w zasięgu EDGE i czy np masz blisko do bts-a (nadajnika), jak blisko to nie będziesz musiał wywalać kasy w antene zewnętrzno itd. Wydaje mi się jeśli te powyższe zdania brzmią: " jestem w zasięgu EDGe i że mam blisko bts " :) to bierzesz właśnie od tego operatora neta :) .
Czarek88lol
Stały użytkownik forum
Posty: 135
Rejestracja: 2005-11-22, 17:49

Re: Która oferta najlepsza?????

Post autor: Czarek88lol »

Witam...
hmm... poczytaj na forum o tym:D ja Ci podaje pare linków które teraz udało mi sie wyłapać:p ale to nie wszystkie bo duzo duzo wiecej tu jest:P moje zdanie jest takie... jesli bedizesz miał w danej sieci zasięg dobry, blisko do nadajnika ktory nie bedzie obciążony to bedizesz zadowolony:) polecam najpierw sie zorientować i najlepiej przetestwac każdą ofertę:) zdania są podzielone na temat ofert;D ja korzystan z orange i tez nie koniecznie zadowolony jestem:P łatwo jest podpisać umowe na 24 miesiące a pozniej trzeba narzekac...

http://www.bez-kabli.pl/viewtopic.php?t=742
http://www.bez-kabli.pl/viewtopic.php?t=1005
http://www.bez-kabli.pl/viewtopic.php?t=726
http://www.bez-kabli.pl/viewtopic.php?t=540
http://www.bez-kabli.pl/viewtopic.php?t=232

pozdrawiam:D
Ostatnio zmieniony 2009-02-11, 11:05 przez Czarek88lol, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
sardo nunspa
Stary wyga bezprzewodowy
Posty: 657
Rejestracja: 2006-01-18, 00:41
Lokalizacja: Beskid Mały ale jary

Re: Która oferta najlepsza?????

Post autor: sardo nunspa »

Zdecydowanie zalecam abyś kupił pre paidy wszyskich sieci i przetestował połaczenie z netem. Chyba, że chcesz być kolejnym na forum: "ratunku, nie idzie mi, pomóżcie" Cyrograf podpisujesz na 24 miechy. A moja opinia?... mam i plusa GPRS i narzekam jak wszyscy :wink: bo co to za transfer(5,6kB) jak na dzisiejsze czasy :cry: .
Latka lecą...
Suzan
Stały użytkownik forum
Posty: 80
Rejestracja: 2006-02-01, 11:00
Lokalizacja: W-wa

Re: Która oferta najlepsza?????

Post autor: Suzan »

Jestem zielony w temacie pre-paid. Podpowiedz sardo nunspa jakie są koszty takiego testowania. Paweł pisze że
Interesuje mnie interent na PC
czyli zakładam, że ma komputer stacjonarny komórkę. Ja byłem w takiej samej sytuacji. Komputer nie jest już najnowszy a komórka firmowa(Orange). Jeśli mogę Cię prosić, to podaj więcej detali związanych z testowaniem pre-paid. Może co trzeba mieć, albo nie mieć. Ilo to kosztuje. Myślę, że wiele osób odwiedzających to forum skorzysta z tych informacji i się nimi podzieli z pozostałymi użytkownikami internetu komórkowego. Jeśli było to wszystko opisane w jakimś wątku, to wykasuję moją wiadomość.
Gość

Re: Która oferta najlepsza?????

Post autor: Gość »

Pre paid to karty zdrapki do kupienia w kazdym BOKu, kiosku, stacji benzynowej itp. Kupujesz 3 Startery dla Orange POP, dla plusa sim data,albo zwykły sim plus team, dla ery Tak Tak. Najlepiej obejdź BOKi bo zeby aktywowac transmisje danych trzeba wpisywac kod w telefonie oni Ci powiedzą jak to zrobic. te strtery kosztują ok 20 złotych każdy.
Telefon: jak masz kupiony w BOKu orange to pewnie bedzie miał sim locka Trzeba go zdjąć. by móc uzywać kart innych opretorów. Pytaj o to w komisach z komórkami. Będziesz potzrebował kabla USB do telefonu(patrz po forum) Jak juz wszysko zaintalujesz to - rozpocznij ..
Testowanie: sciągnij z netu i zainstaluj jakiś programik do testowania łącza( na forum pełno linków) wkładasz kartę sim do telefonu i łączysz się z netem. Staraj sie każdą kartę testować co najmniej przez tydzień. Testy wymysł sobie sam, np sciągnij plik 1MB i zmierz ile to zajmie każdej sieci. Po miesiącu wyrobisz sobie zdanie. Pamietaj też, że net wgodzinach szczytu jest gorszy bo dużo ludzi gada przez telofony, a romowy mają pierwszenswo.

150 Złotych powinno starczyć ( nie wiem ile kabel USB i zdjęcie sim locka) To najprostrza, najtańsza i najpewniesza metoda łączenia sie z netem. Bowiem wielu na tym forum, kiedy połamało sobie zęby na modemach użyło telefonu jak ostatniej deski ratunku. Z powodzeniem :)
przepraszam ze tak rozwlekle ale pisales ze jestes zielony.
pozdrawiam
Awatar użytkownika
sardo nunspa
Stary wyga bezprzewodowy
Posty: 657
Rejestracja: 2006-01-18, 00:41
Lokalizacja: Beskid Mały ale jary

Re: Która oferta najlepsza?????

Post autor: sardo nunspa »

Ten post wyżej jest mój. Znowu mnie wywaliło :evil: i sie nie zorientowałem
Latka lecą...
Awatar użytkownika
Vipera
Stary wyga bezprzewodowy
Posty: 567
Rejestracja: 2005-10-30, 23:43
Lokalizacja: Katowice

Re: Która oferta najlepsza?????

Post autor: Vipera »

sardo nunspa pisze:Najlepiej obejdź BOKi bo zeby aktywowac transmisje danych trzeba wpisywac kod w telefonie oni Ci powiedzą jak to zrobic.
Co do innych sieci niż ERA nie będę się wypowiadać bo po prostu nie wiem.
Aktywacja transmisji danych w TAK-TAKu jest automatyczna.
Jeżeli wcześniej miałeś telefon z innej sieci to musisz zmienić profil na "erowski". Z tym nie ma żdnych problemów. Wchodzisz na http://era.pl/index.php?id=konfigurat&s ... orp&zone=4
Wybierasz zakładkę "Zdalny konfigurator telefonu" a dalej już poprowadzą Cię "za rączkę".
Potem już w ustawieniach modemu GPRS w telefonie wybierz profil "erainternettt" (chyba to będzie ten dla TAK-TAK-a).

Ale jeśli mam byc szczery to jeśli masz dobry zasięg PLUS'a to wybierz jego SIMDATE. Mam BlueConnect, ale jeśli mam doradzić komuś kto nie potrzebuje dużych transmisji po kilkanaście MB dziennie to SIMDATA jest wsam raz
Awatar użytkownika
sardo nunspa
Stary wyga bezprzewodowy
Posty: 657
Rejestracja: 2006-01-18, 00:41
Lokalizacja: Beskid Mały ale jary

Re: Która oferta najlepsza?????

Post autor: sardo nunspa »

Aktywacja transmisji danych w TAK-TAKu jest automatyczna.
Tak mi powiedziała blondynka :) w BOK, a jednak musiałem wpisać jakieś cyfry z # na końcu. Byłem wtedy zielony wieć tochę mi zeszło zanim sie połapałem. Moze teraz juz nie trzeba. Najlepiej przed użyciem wstrząsnąć i przeczytać instrukcjeobsługi, aby po użuciu nie być wstrząśniętym :lol: :lol: :lol: .
Latka lecą...
Awatar użytkownika
Vipera
Stary wyga bezprzewodowy
Posty: 567
Rejestracja: 2005-10-30, 23:43
Lokalizacja: Katowice

Re: Która oferta najlepsza?????

Post autor: Vipera »

sardo nunspa pisze:a jednak musiałem wpisać jakieś cyfry z # na końcu.
Obsługa dostępu do większości usług i funkcji TAK-TAKa opiera się na tzw "kodach ekspresowych".
Pełny wykaz znajdziesz na :
http://era.pl/index.php?id=tt_exp&zone= ... n=taktak#1
To eliminuje konieczność kontaktu z BOU i jak widzę, na telefonie dzieciaka działa.
Gość

Re: Która oferta najlepsza?????

Post autor: Gość »

Dzieki sardo nunspa za konkretniejszą wypowiedź. Reasumując. Zamieśmy coś co jest przydatne dla na prawde "zielonych". Jeśli jestem "zielony" to raczej nie wiem gdzie zdejmować simbloc'a, ile kosztują dodatkowe akcesoria. Jak piszesz, startery kosztują ok. 20 zł. Czyli 20 x 3+60. OK. Moje pytanie. Jeśli mam stary telefon bez GPRS'ów itp, lub <font color="#FF00FF"><b>»»w ogóle««</b></font> nie mam telefonu komórkowego. Zakładma, że osoba poszukująca internetu komórkowego, ma komputer stacjonarny i nie ma telefonu komórkowego. Taką osobą byłem ja. Pomimo tego, ze ma telefon firmowy, traktuję tą sytuację jak bym go nie miał. Dlatego wybrałem BC z modemem za złotówkę. Bo sorry, ale raz, że sie na tym nie znam, a dwa myślę, że to zbyt dużo kosztuje, żeby testować prepaid'y z opcja zakupu dodatkowego sprzętu(telefon, kabelek i coś tam jeszcze). Myślę, że na tego typu zapytania
Witam jestem zainteresowany interentem komórkowym. Chciałem się zapytać którą ofertę najbardziej opłaca się wybrać czy z PLUSA, ORANGE CZY ERY. Interesuje mnie interent na PC. Jak wygładają te ograniczenia transferu ile średnio tną kB.
powinno sie odpowiadać konkretnie, czyli z własnego doświadczenia. Podpowiedź typu:
Zdecydowanie zalecam abyś kupił pre paidy wszyskich sieci i przetestował połaczenie z netem. Chyba, że chcesz być kolejnym na forum: "ratunku, nie idzie mi, pomóżcie" Cyrograf podpisujesz na 24 miechy. A moja opinia?... mam i plusa GPRS i narzekam jak wszyscy bo co to za transfer(5,6kB) jak na dzisiejsze czasy .
są zbyt ogólnikowe i nie zadowalają szukających porady. Inna sprawa, że dlaczego Paweł pyta o ograniczenia. Ja jak szukałem informacji na temat internetu komórkowego, to nawet nie myślałem o ograniczeniach transferu. Ale kończąc, bo i tak zbyt dużo piszę, apeluję o podawanie konkretnych przykładów i nie wyprowadzanie w manowce typu pre-paid, bo nie wszyscy posiadają aparaty telefoniczne GSM. Tego typu testowanie chyba zaleciłbym użytkownikom którzy mogą mieć wątpliwości co do zasięgu sieci.
Suzan
Stały użytkownik forum
Posty: 80
Rejestracja: 2006-02-01, 11:00
Lokalizacja: W-wa

Re: Która oferta najlepsza?????

Post autor: Suzan »

To był Suzan.
A do moderatorów. Widzę, że zbyt często nie ma "automatycznego zalogowania"
Awatar użytkownika
Vipera
Stary wyga bezprzewodowy
Posty: 567
Rejestracja: 2005-10-30, 23:43
Lokalizacja: Katowice

Re: Która oferta najlepsza?????

Post autor: Vipera »

Suzan pisze:Widzę, że zbyt często nie ma "automatycznego zalogowania"
Automatyczne logowanie obsługiwane jest przez pliki cookie. Jeśli Twoja przeglądarka ich nie akceptuje lub je usuniesz to jak masz się automatycznie zalogować?
Tu juz żaden moderator, administrator ani nikt poza Tobą nic nie poradzi
Suzan
Stały użytkownik forum
Posty: 80
Rejestracja: 2006-02-01, 11:00
Lokalizacja: W-wa

Re: Która oferta najlepsza?????

Post autor: Suzan »

Vipera pisze:
Suzan pisze:Widzę, że zbyt często nie ma "automatycznego zalogowania"
Automatyczne logowanie obsługiwane jest przez pliki cookie. Jeśli Twoja przeglądarka ich nie akceptuje lub je usuniesz to jak masz się automatycznie zalogować?
Tu juz żaden moderator, administrator ani nikt poza Tobą nic nie poradzi
Przepraszam "moderatora" jeśli uraziłem, ale nie pamiętm kiedy ostatni raz usuwałem pliki "ciasteczka" i historię odwiedzonych stron. Jak przeglądam forum to jie jest to tylko mój problem, który jest zresztą mi obojętny, ale wiele osób ma takie problemy. Więc proszę mi nie insynuowac <font color="#FF00BB"><b>»»nie obrażamy innych!!!««</b></font>. OK?
Awatar użytkownika
Vipera
Stary wyga bezprzewodowy
Posty: 567
Rejestracja: 2005-10-30, 23:43
Lokalizacja: Katowice

Re: Która oferta najlepsza?????

Post autor: Vipera »

Nie jestem moderatorem. Uwogę o ciasteczkach napisałem dlatego, że strukturę forum phpBB znam na wylot. Do dnia dzisiejszego zainstalowałem ich juz kilkanaście.
Poza tym to jedyna możliwość. W niektórych wersjach istnieje wprawdzie możliwość "wylogowania użytkownika" przez administratora (dotyczy to 90% systemów portalowych) ale nie podejrzewam o to akurat moderatów tego forum.
Poza tym jak do tej pory tylko raz nie zauważyłem, że jestem nie zalogowany i tylko dlatego, że zrobiłem to innej przeglądarce niz zwykle. Wiec to był ewidentnie mój bład
Suzan
Stały użytkownik forum
Posty: 80
Rejestracja: 2006-02-01, 11:00
Lokalizacja: W-wa

Re: Która oferta najlepsza?????

Post autor: Suzan »

Vipera pisze:Nie jestem moderatorem. Uwogę o ciasteczkach napisałem dlatego, że strukturę forum phpBB znam na wylot. Do dnia dzisiejszego zainstalowałem ich juz kilkanaście.
Poza tym to jedyna możliwość. W niektórych wersjach istnieje wprawdzie możliwość "wylogowania użytkownika" przez administratora (dotyczy to 90% systemów portalowych) ale nie podejrzewam o to akurat moderatów tego forum.
Barzdzo Cię przepraszam za to co za chwilę napiszę, ale Twoja wypowiedż, to bełkot. Jeszcze raz przepraszam. Jeśli najpierw coś mi próbujesz wytłumaczyć jak idiocie, a później tłumaczysz się bardzo zawile, że nie jestes moderatorem, to po jaką cholerę się wtrącasz???!!!. Tekst typu:
że strukturę forum phpBB znam na wylot. Do dnia dzisiejszego zainstalowałem ich juz kilkanaście.
jest dla mnie uwłaczający. Czy ja jestem na jaki ś forum informatyków??!! Gratuluję Ci, że "znasz na wylot",ale sorki, co mnie to obchodzi??!!
zDaleKi
Stary bywalec bezprzewodowy
Posty: 11508
Rejestracja: 2005-10-12, 11:18
Lokalizacja: Wrocław

Re: Która oferta najlepsza?????

Post autor: zDaleKi »

Suzan pisze:To był Suzan.
A do moderatorów. Widzę, że zbyt często nie ma "automatycznego zalogowania"
SOA#1
Vipera pisze:Nie jestem moderatorem. Uwagę o ciasteczkach napisałem dlatego, że strukturę forum phpBB znam na wylot.
I dobrze piszesz, często ludzie blokują sobie pliki cookie, sam zresztą tak
robie i przeglądarki same nie zapisują tych ciasteczek. ;)
Nie mówię, ze tak jest w tym przypadku ale tak może być.
Vipera pisze:Poza tym to jedyna możliwość. W niektórych wersjach istnieje wprawdzie możliwość "wylogowania użytkownika" przez administratora (dotyczy to 90% systemów portalowych) ale nie podejrzewam o to akurat moderatów tego forum.
Zapewniam że żaden z moderatorów czy też Admin nie bawią się w
wylogowywanie. Bo nie mają na to czasu ;)
Vipera pisze:Poza tym jak do tej pory tylko raz nie zauważyłem, że jestem nie zalogowany i tylko dlatego, że zrobiłem to innej przeglądarce niż zwykle. Wiec to był ewidentnie mój błąd
Ja na innym forum też miałem problem z wylogowywaniem ale okazało się
jednak, że to wina mojej przeglądarki :D
Ostatnio zmieniony 2006-02-10, 20:30 przez zDaleKi, łącznie zmieniany 1 raz.
Pozdr, (R) BliSki. (tm)
Pytania dotyczące kwestii technicznych tylko na forum. Pamiętaj PW to nie helpdesk.
zDaleKi
Stary bywalec bezprzewodowy
Posty: 11508
Rejestracja: 2005-10-12, 11:18
Lokalizacja: Wrocław

Re: Która oferta najlepsza?????

Post autor: zDaleKi »

Suzan pisze:
Vipera pisze:Nie jestem moderatorem. Uwogę o ciasteczkach napisałem dlatego, że strukturę forum phpBB znam na wylot. Barzdzo Cię przepraszam za to co za chwilę napiszę, ale Twoja wypowiedż, to bełkot. Jeszcze raz przepraszam.
Człowiek próbuje Ci pomóc a Ty na niego najeżdżasz, chyba to nie jest fair?
Pozdr, (R) BliSki. (tm)
Pytania dotyczące kwestii technicznych tylko na forum. Pamiętaj PW to nie helpdesk.
Awatar użytkownika
dreamoftheviper
Stały użytkownik forum
Posty: 149
Rejestracja: 2006-01-15, 21:32
Lokalizacja: Włocławek/Toruń

Re: Która oferta najlepsza?????

Post autor: dreamoftheviper »

Widze że dyskusja zeszła sporo z tematu panowie troche spokojniej, to jest forum przyjazne użytkownikom i nikt tu nikogo nie bedzie tempił ani faworyzował wszyscy są równi!!! i tego się trzymajmy, i piszcie wypowiedzi związane z tematem. Pozdrawiam
dreamoftheviper ©2006
Gość

Re: Która oferta najlepsza?????

Post autor: Gość »

Suzan napisałeś:
Komputer nie jest już najnowszy
i czego sie spodziewałeś konkretów :?: Konret wygłąda tak:
ECS K7VZA rev 3, via KT 333 stery1445,AMD 1800XP, radeon saphire 9800 stery 5.12, przejściówka PCI do PCMCIA Ricoch ( tu sie nie popisze, bo mi sie niechce obudowy rozkręcać :? ). pozostałe sloty PCI puste. Modem Dell true mobil 5100( czyli Sony Ericsson GC 75 ) stery 2.0.8.23 firmware2.1.1.1007.
Kupiłem w ciemno przejściówkę na allegro za ok 100zł do tego antena kierunkowa i konektor 145zł modem 350????. Kupiłem startery Testowałem przez cały październik. Orange 4 kreski zasiegu na 5 max transfer 5,6kB. Plus Tak samo jak orange. Era kresek 3 na 5, Pierwszy dzien testów 2 godziny na www idzie ok potem rozłancza i muli system, nastepne dni jedyne co sie udało to po kilka minut pogadać przez gg .Przyczyna: mogli mieć wtedy walniętego BTSa no ale nie wydaje mi sie zeby aż tydzień.Rozwiązania: mogłem uzyć innego modemu na PCMCIA albo USB lub próbować łaczyć sie przez telefon.
Ilość kresek nie ma u mnie zadnego wpływu na predkość netu . Podpisałem umowę Iplus karta 49 na okres 1 rok. Jestem zadowolony, nigdy mi nie cieli netu. Całkowity "sciąg" nigdy w okresie rozliczeniowym nie przekroczył mi 1GB. Gdy kupiłem Radeona 9800 Instalowałem system od zera i: System sie zainstalował ok, przy isntalacji Service Pack 1 losowo generowł błedy - "nie mogę odczytać pliku" Istalowałem 3 razy SP1z płyty, z dysku i z innej płyty i zawsze generował błedy odczytu pliku. Po takiej instalacji system nie widział adaptera PCI to PCMCIA. Solucja: Wszyskie podejrzane urządzenia jak karty TV, adptery PCI to PCMCIA należy wkładać do kompa po zainstalowaniu XP+SP1(Jeśli ktoś instaluje SP1 lub SP2)+ Stery do Hardware w kolejności: Płyta główna, dźwięk, Grafika. Potem jeszcze trzeba ziornąć do Menagera urządzeń czy nie ma tam jakiegoś dymka z wykrzyknikiem i jak nie ma, wziąć śrubokręt i włożyć do kompa adapter. Po uruchomieniu kompa system sam wykrył i zainstalował adapter. Dalsza instalacja jak w instrukcji modemu.

PS ostatnio była awaria BTSa w Andrychowie Iplus poniedziałek nie było prawie <font color="#FF00FF"><b>»»w ogóle««</b></font> netu a we wtorek był już dobry tlko zryał co trzy minuty
teraz jest ok.
Zasapałem sie, muszę se dychnąć dokończę jszcze.....
Awatar użytkownika
sardo nunspa
Stary wyga bezprzewodowy
Posty: 657
Rejestracja: 2006-01-18, 00:41
Lokalizacja: Beskid Mały ale jary

Re: Która oferta najlepsza?????

Post autor: sardo nunspa »

Pisałem posta godzine. byłem zalogowany. Przed wysłaniem jeczcze sprawdziłem czy jestem zalogowany, wysłałem i przyszedł jako gość to już trzeci raz :evil: :evil: :evil:

:evil: Puta madre, carajo, cono, foda, filada puta, vasilolo, mierda, fer fluchte, bulbce jeden pitomce zatracenej, sopy cunt, caralho. :evil:
Latka lecą...
Suzan
Stały użytkownik forum
Posty: 80
Rejestracja: 2006-02-01, 11:00
Lokalizacja: W-wa

Re: Która oferta najlepsza?????

Post autor: Suzan »

czego sie spodziewałeś konkretów
Dokładnie tak.
Konret wygłąda tak:
ECS K7VZA rev 3, via KT 333 stery1445,AMD 1800XP, radeon saphire 9800 stery 5.12, przejściówka PCI do PCMCIA Ricoch ( tu sie nie popisze, bo mi sie niechce obudowy rozkręcać ). pozostałe sloty PCI puste. Modem Dell true mobil 5100( czyli Sony Ericsson GC 75 ) stery 2.0.8.23 firmware2.1.1.1007.
Niestety to nie jest konkret.

Natomiast to poniżej jak najbardziej.
Kupiłem w ciemno przejściówkę na allegro za ok 100zł do tego antena kierunkowa i konektor 145zł modem 350????. Kupiłem startery
Chciałem od początku, żebys podał kwoty i co jest potrzebne do przetestowania wszystkich operatorów. Chciałem również zauważyć, że nie jest to najtańsze rozwiązanie i dlatego dobrze by było gdyby osoby z takimi doswiadczeniami, dzieliły się informacjami. Po to chyba jest to forum?
Pisałem posta godzine. byłem zalogowany. Przed wysłaniem jeczcze sprawdziłem czy jestem zalogowany, wysłałem i przyszedł jako gość to już trzeci raz
Ciekawe co na to moderatorzy/administratorzy :lol:
Awatar użytkownika
sardo nunspa
Stary wyga bezprzewodowy
Posty: 657
Rejestracja: 2006-01-18, 00:41
Lokalizacja: Beskid Mały ale jary

Re: Która oferta najlepsza?????

Post autor: sardo nunspa »

Dokładnie tak.

Cytat:
Konret wygłąda tak:
ECS K7VZA rev 3, via KT 333 stery1445,AMD 1800XP, radeon saphire 9800 stery 5.12, przejściówka PCI do PCMCIA Ricoch ( tu sie nie popisze, bo mi sie niechce obudowy rozkręcać ). pozostałe sloty PCI puste. Modem Dell true mobil 5100( czyli Sony Ericsson GC 75 ) stery 2.0.8.23 firmware2.1.1.1007.


Niestety to nie jest konkret.

Totalnie sie mylisz, to jest podstawowy klucz do sukcesu przy ekstremalnej gimnastyce instalacyjnej. Przykład: jezeli modem nie che iść na sterach od płyty 1445 to może pójdzie na 1446 albo 1443 i tak samo można kombinowac ze sterami do modemu: nie idzie 2.0.8.23 to może pójdzie na 2.0.8.26. Do tego dochodzi wersja BIOSU płyty głownej. To czy sloty PCI są puste czy jest w nich coś jesczce, ma duże znaczenie. Nawet stery od grafiki mogą zmulić modem, mało prawdopodobne ale możliwe
Chciałem również zauważyć, że nie jest to najtańsze rozwiązanie
Kupno modemu w ciemno u operatora jest też nie jest tanie, zwłaszcza jak rozpromieniony przyniesiesz go do domu chcesz uruchomić a tu kaplica
Latka lecą...
zDaleKi
Stary bywalec bezprzewodowy
Posty: 11508
Rejestracja: 2005-10-12, 11:18
Lokalizacja: Wrocław

Re: Która oferta najlepsza?????

Post autor: zDaleKi »

Suzan pisze: Ciekawe co na to moderatorzy/administratorzy :lol:
Wypowiedzieli się już na ten temat :idea:
i dodam jeszcze raz SOA#1.
Pozdr, (R) BliSki. (tm)
Pytania dotyczące kwestii technicznych tylko na forum. Pamiętaj PW to nie helpdesk.
Suzan
Stały użytkownik forum
Posty: 80
Rejestracja: 2006-02-01, 11:00
Lokalizacja: W-wa

Re: Która oferta najlepsza?????

Post autor: Suzan »

Totalnie sie mylisz, to jest podstawowy klucz do sukcesu przy ekstremalnej gimnastyce instalacyjnej. Przykład: jezeli modem nie che iść na sterach od płyty 1445 to może pójdzie na 1446 albo 1443 i tak samo można kombinowac ze sterami do modemu: nie idzie 2.0.8.23 to może pójdzie na 2.0.8.26. Do tego dochodzi wersja BIOSU płyty głownej. To czy sloty PCI są puste czy jest w nich coś jesczce, ma duże znaczenie. Nawet stery od grafiki mogą zmulić modem, mało prawdopodobne ale możliwe
A ja myślałem, że to ja mam stary komputer :lol:
Kupno modemu w ciemno u operatora jest też nie jest tanie, zwłaszcza jak rozpromieniony przyniesiesz go do domu chcesz uruchomić a tu kaplica
Zakupiłem za 1 zł, podłączyłem i śmiga bez problemu.
Suzan
Stały użytkownik forum
Posty: 80
Rejestracja: 2006-02-01, 11:00
Lokalizacja: W-wa

Re: Która oferta najlepsza?????

Post autor: Suzan »

BliSki pisze:
Suzan pisze: Ciekawe co na to moderatorzy/administratorzy :lol:
Wypowiedzieli się już na ten temat :idea:
i dodam jeszcze raz SOA#1.
Tak, tak. Wypowiedzieli, że to i tak problem użytkownika.
Nie wiem co znaczy i w jakim języku, więc się nie wypowiadam. Pisz po polsku.
Awatar użytkownika
bob
Guru bezprzewodowy
Posty: 7979
Rejestracja: 2006-01-07, 15:41
Lokalizacja: Mała miejscowość

Re: Która oferta najlepsza?????

Post autor: bob »

Cześć !
http://pl.wikipedia.org/wiki/SOA
SOA #1024 bob
zDaleKi
Stary bywalec bezprzewodowy
Posty: 11508
Rejestracja: 2005-10-12, 11:18
Lokalizacja: Wrocław

Re: Która oferta najlepsza?????

Post autor: zDaleKi »

bob pisze:Cześć !
http://pl.wikipedia.org/wiki/SOA
SOA #1024 bob
:D dokładnie tak :D
:lol:
Pozdr, (R) BliSki. (tm)
Pytania dotyczące kwestii technicznych tylko na forum. Pamiętaj PW to nie helpdesk.
Suzan
Stały użytkownik forum
Posty: 80
Rejestracja: 2006-02-01, 11:00
Lokalizacja: W-wa

Re: Która oferta najlepsza?????

Post autor: Suzan »

bob pisze:Cześć !
http://pl.wikipedia.org/wiki/SOA
SOA #1024 bob
Tak tak bob. Szczególnie w tym miejscu http://www.bez-kabli.pl/viewtopic.php?t=1361 u ciebie wszystko działa. Buuuuuuuuuuuuahahahahha. No nieźle się uśmiałem.
Ostatnio zmieniony 2009-02-11, 11:37 przez Suzan, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
bob
Guru bezprzewodowy
Posty: 7979
Rejestracja: 2006-01-07, 15:41
Lokalizacja: Mała miejscowość

Re: Która oferta najlepsza?????

Post autor: bob »

Zgrabna onomatopeja.
pozdrawiam bob :D
ODPOWIEDZ