iPlus sposób na niedrogi internet?

[Reklama] Telefony satelitarne wszystkich sieci Thuraya, Iridium, Inmarsat https://ts2.shop/pl/3-telefony-satelitarne

Moderator: Moderatorzy

ODPOWIEDZ
Misek
Początkujący użytkownik forum
Posty: 2
Rejestracja: 2005-11-21, 17:29
Lokalizacja: iwanowice

Re: iPlus sposób na niedrogi internet?

Post autor: Misek »

*Skydeath to nie lepiej w twoim przypadku było kupic usługe onet konekt satelita z kanałem zwrotnym gprs za 119zł brutto masz normalny internet 320kb/s i w dodatku na czas nieokreslony http://konekt.onet.pl/satelita/cennik.html a osprzet z innych źródeł karte dvb na allegro taniej z 7dych telefon zamiast modemu
kolo

Re: iPlus sposób na niedrogi internet?

Post autor: kolo »

Czyli mając na dachu antenę satelitarną do TV a w ręce nokie 6020, kupuję modem satelitarny za 449zł i za przyzwoitą cenę przerzucam się na 320kb/s :)
Trzeba nad tym pomyśleć. No iPlus..., dawać mi EDGE bo jak nie to zmieniam dostawcę neta :twisted:
Gość

Re: iPlus sposób na niedrogi internet?

Post autor: Gość »

ale nie musisz kupowac tego modemu(taki modem tródno pózniej sprzedac bez duzej straty wystarczy jakis telefon z gprs który moze pracowac jako modem (osobiscie to zamiast tego modemu kupił bym k500i i śmiga) a jesli jestes faktycznie zainteresowany tym konektem to zadzwon do nich i popytaj czy są jakies limity sciągania i inne haczyki a i bardzo wazne jesli niemasz max zasiegu plusa to juz jest problem:( Kumple w trzech mieli i byli bardzo zadowoleni ładnie strony chodziły i szybko pliki sciągało Zrezygnowali tylko dlatego ze przedtem w plusie mieli tylko 100Mb kanału zwrotnego gprs za 60zł i net mieli 2 tygodnie:( ale w tej ofercie to nie problem bo bez limitów gprs (40zł) kanał zwrotny
Gość

Re: Cyrograf podpisalem netu nie mam ;)

Post autor: Gość »

Skydeath pisze:Czesc...

ja rowneiz skosilem sie na iPlus z modemem siemens gprs etc.. podpisalem cyrograf na 2llata.... i nie narzekalbynm wcale (poki co brak alternatyw, a na net i tak wydawalem 100-400zl dialup)

no ale jak to zawsze bywa.... nie mam prawie <font color="#FF00FF"><b>»»w ogóle««</b></font> zasieegu... a gdy juz sie zlapie ...polaczenie jest niestabilne i po jakims czasie znow znika zasieg...

lazenie z laptopem badz przesuwanie co kilka cm w poszukiwaniu zasiegu nie jest zbyt relaksujace.....

poki co mysle na jakism modemem badz telefonem gprs z mozliwoscia podpiecia anteny zewnetrznej moze cos polecacie ?
Ja proponowałbym telefon z GPRS bądź EDGE obsługujący bluetooth i łączyć się z kompem bezprzewodowo. Dla telefonu można znaleźć miejsce z dobrym zasięgiem, a komputer można dowolnie przestawiać. Teraz adaptery bluetooth na USB mogą mieć zasięg nawet do 250m!
SzczeWLAnWi-FI

Re: iPlus sposób na niedrogi internet?

Post autor: SzczeWLAnWi-FI »

zadnych plosow idea ani orange....... ******** mnie na prawie 400zl - bez mydla..... radze tak kupic sobie zwykla karte sim (plus jest dobry)ale nia abonamet(*wzbronione bo ja tak mialem)... pokombinowac z ta karta i jakas dobra motorolka(no bo to dobre sa z nich modemiki)))..... da sie zrobic... a transfery zeby nie ograniczenia by siegaly 170Kb/s.... pokombinujcie.... i dajcie znac....

<moderator>
* - nie przeklinamy na forum!
</moderator>
....SZAMWLAN NET

Re: iPlus sposób na niedrogi internet?

Post autor: ....SZAMWLAN NET »

no i jeszcze cos........ zastanawiam sie bo chlopaczki z plusa nie wylonczyli mi karty jak sobie przekroczylem limit o 368zl hehhe...... czyzby mieli jakis problem.... a w krakwie ponoc mozna kupic fajnuskie karty sim ... chodzi o to ze jak sie z nich dzwoni to cie rozlancza co 1min... ale kasy nie ciagnie ... taka karta bylaby spox...*(chyba)......... jak juz cos to jest jeszcze ..:::skyDSL:::.. przynajmniej sie wie za co sie placi....
Szadzik
Mistrz bezprzewodowy
Posty: 1227
Rejestracja: 2005-11-24, 23:29
Lokalizacja: Flatland

Re: iPlus sposób na niedrogi internet?

Post autor: Szadzik »

SzczeWLAnWi-FI pisze:zadnych plosow idea ani orange....... wruchali mnie na prawie 400zl - bez mydla..... radze tak kupic sobie zwykla karte sim (plus jest dobry)ale nia abonamet(*wzbronione bo ja tak mialem)... pokombinowac z ta karta i jakas dobra motorolka(no bo to dobre sa z nich modemiki)))..... da sie zrobic... a transfery zeby nie ograniczenia by siegaly 170Kb/s.... pokombinujcie.... i dajcie znac....
Kolejny co wiesza psy na Idei/ Orange pewnie przez swoją własną głupotę, nie przeczytał regulaminu lub coś w tym stylu. Na pl.misc.telefonia.gsm codziennie się ktoś taki pojawia.
Skoro i plus mu wadzi to tylko potwierdza moją tezę.
Powtzarzam się, ale mam licencję gprs od roku i działa bardzo dobrze i żadnych dodatkowych kosztów nie mam. I ściągam wszystko bez limitów.
Back to the Future ;)
ODPOWIEDZ