Pytanie o oferte

[Reklama] Telefony satelitarne wszystkich sieci Thuraya, Iridium, Inmarsat https://ts2.shop/pl/3-telefony-satelitarne

Moderator: Moderatorzy

ODPOWIEDZ
Łewap

Pytanie o oferte

Post autor: Łewap »

Jak myślicie która ofertę wybrać mam u siebie dobry zasięg plusa i orange jestem oddalony 4 km od nadajnika. Zaintersowany jestem GPRS-em bo nie ma EDGE. Mam podpisane 2 umowy z orange czy sa może jakieś zniżki czy nie nie wiecie nic o tym, mam jeszcze podpisane z ERĄ. Czy dobry jest modem z orange USB EDGE/GPRS ED77. A co myślice o tym modemie http://www.allegro.pl/show_item.php?item=86460709. Czekam na konkretne odp. czy lepszy jest plus czy orange. Zasięg mam obu sieci prawaie ten sam
Awatar użytkownika
sardo nunspa
Stary wyga bezprzewodowy
Posty: 657
Rejestracja: 2006-01-18, 00:41
Lokalizacja: Beskid Mały ale jary

Re: Pytanie o oferte

Post autor: sardo nunspa »

dublujesz tematy, jak przyjdzie moderator to Ci zasadzi takiego kopa :wink:, że dolecisz na Ksieżyc, a tam nie ma zasiegu :lol: :lol: :lol:
oto pierwszy link z brzegu

http://www.bez-kabli.pl/viewtopic.php?t=1287

i nie dynamiczny IP tylko publiczny też o tym dużo, szukaj!
a o modemie nic nie sądzę bo go na allegro już niema.
Z tego co czytam to <font color="#FF00FF"><b>»»na razie««</b></font>(odpukać) najmniej psioczy sie na tym forum na iPlusa. W GPRS w plusie masz 1GB "wysysu" a w ORANGutanie 0,5GB. Na dodatek Orangutanowcy strasznie sie w jakimś topiku plują, że im operator przycina transfer.
Blueconnect nie ma na sprzedaż ( jak na razie) pubnlicznych IP
( Przeczytałem o tym ostatnie wjakimś poście).
Jak masz laptop, to znajdź salon gdzie będzie można wypróbować modem przed kupnem, zaoszczeędzisz mnóstwo nerwów
Ostatnio zmieniony 2009-02-11, 11:29 przez sardo nunspa, łącznie zmieniany 1 raz.
Latka lecą...
maku73

Re: Pytanie o oferte

Post autor: maku73 »

Witam.

Łewap wypatrzył na Allegro ten modem:
Modem GPRS Mobilebox MC35 usb (numer 86460709)
Szadzik
Mistrz bezprzewodowy
Posty: 1227
Rejestracja: 2005-11-24, 23:29
Lokalizacja: Flatland

Re: Pytanie o oferte

Post autor: Szadzik »

maku73 pisze:Witam.

Łewap wypatrzył na Allegro ten modem:
Modem GPRS Mobilebox MC35 usb (numer 86460709)
Sam taki posiadam. Kiedyś z niego korzystałem i całkiem sobie chwaliłem. Bardzo dobry odbiór. Klasa GPRS 8 a mimo to spokojnie te 5KB leciało i to w miejscu gdzie jest słaby zasięg.
Polecam, tani a sprawny, w dodatku mozna znaleźć oprogramowanie gdzie za pomocą malutkiego programiku i jednego prawie kliknięcia można połączyć się z netem. Jakby ktoś kupił ten modem to chętnie podrzucę stosowne oprogramowanie.
Back to the Future ;)
gościu

Re: Pytanie o oferte

Post autor: gościu »

sardo nunspa pisze: Blueconnect nie ma na sprzedaż ( jak na razie) pubnlicznych IP
( Przeczytałem o tym ostatnie wjakimś poście).
Jak masz laptop, to znajdź salon gdzie będzie można wypróbować modem przed kupnem, zaoszczeędzisz mnóstwo nerwów
Ma tylko sie pewnie nie chwali. Trzeba aktywowac sobie usługę erainternet dla biznesu i dostajesz dynamiczne adresy publiczne

regardsy
Awatar użytkownika
Vipera
Stary wyga bezprzewodowy
Posty: 567
Rejestracja: 2005-10-30, 23:43
Lokalizacja: Katowice

Re: Pytanie o oferte

Post autor: Vipera »

gościu pisze:[Trzeba aktywowac sobie usługę erainternet dla biznesu i dostajesz dynamiczne adresy publiczne
Całkiem możliwe, ale niestety nie byłoby ono ogólnie dostępne.
Weź pod uwagę, że większość użytkowników tej usługi to osoby nie prowadzące działalności gospodarczej.
Oferta dla firm jest bardzo bogata, ale "troszeczkę" ograniczona jeśli chodzi o dostępność
ODPOWIEDZ