Ograniczenia w IPLUS/EDGE

[Reklama] Telefony satelitarne wszystkich sieci Thuraya, Iridium, Inmarsat https://ts2.shop/pl/3-telefony-satelitarne

Moderator: Moderatorzy

ODPOWIEDZ
Maciej

Ograniczenia w IPLUS/EDGE

Post autor: Maciej »

Więc są limity transferu w iplusie czy nie. Czy np. Bede korzystal z EDGE to po ilu GB mi utną czy wcale mi nie utną. Ja mam abonament za 60 zł. Korzystam <font color="#FF00FF"><b>»»na razie««</b></font> tylko z GPRS ale niedawno w mojej miejscowosci pojawil sie zasięg EDGE (100% zasięgu) i chce kupić jakiś telefonik. Napiszcie jak wam chodzi EDGE Np. na jakiejś nokii albo na modemie (jakie transfery, stabilność połączenia). Wypowiedzcie sie na ten temat prosze.
donek
Początkujący użytkownik forum
Posty: 10
Rejestracja: 2006-02-03, 02:31

Re: Ograniczenia w IPLUS/EDGE

Post autor: donek »

Witam. Psioczyłem tu ostatnio na iPlusa gdy jechałem na modemie Sony Ericsson GC75 ( GPRS only). Transfer przy sygnale na maxa był taki że <font color="#FF00FF"><b>»»w ogóle««</b></font> szkoda gadać...., modem stawał przy otwieraniu stron, monit : nie można wyświetlić strony był normą. Robiłem różne cuda z kompem czyli reinstalka systemu ( XP Pro) i z modemem - upgrade firware'u, antenki zewnętrzne i co ? .......I <cenzura> blada - był ten sam syf.... Od jakiś 2 tygodni mam modem SE GC 85 z EDGEm i sytuacja zmieniła się diametralnie: wszystko zaczęło mi doginać z prędkościami zbliżonymi do maxymalnych przewidywanych przez producenta tego urządzenia, stronki otwierają sie płynnie i ogólnie jest spoko.Sygnał mam na maxa na oryginalnej mini antence, nic nie rwie i przy ściąganiu jest ponad 20kB / s.
Mój kumpel który mieszka rzut beretem ode mnie jedzie nadal na GPRS ( Sony Ericsson k 700 via IRDA) i u niego jest tak dupiate połączenie jak u mnie na tym starym SE GC 75....
Co do ograniczeń w transferze to nie na razie mi nie przycieli ale przegiąłem tylko o 300MB, więc nie wiem do końca czy iPlus przycina wszystkim jak leci po przekroczeniu 1GB czy nie.....
Awatar użytkownika
dreamoftheviper
Stały użytkownik forum
Posty: 149
Rejestracja: 2006-01-15, 21:32
Lokalizacja: Włocławek/Toruń

Re: Ograniczenia w IPLUS/EDGE

Post autor: dreamoftheviper »

Ściągnąłem ponad 1 gb i nie przyciął iPlus transferu <font color="#FF00FF"><b>»»na razie««</b></font> jest dobrze ale nie wiem jak długo nie będą przycinać podobno ma to się zmienić
dreamoftheviper ©2006
ODPOWIEDZ