reklamacja orange...

[Reklama] Telefony satelitarne wszystkich sieci Thuraya, Iridium, Inmarsat https://ts2.shop/pl/3-telefony-satelitarne

Moderator: Moderatorzy

ODPOWIEDZ
Czarek88lol
Stały użytkownik forum
Posty: 135
Rejestracja: 2005-11-22, 17:49

reklamacja orange...

Post autor: Czarek88lol »

witam;D mam bardzo słaby transfer, płacąc 120zł miesięcznie mam takie dziadostwo;/ w pierwszym miesiącu było dobrze a póxniej nie wiem co sie porobiło;/ qpiłem nawet antene kierunkową ale chyba za słaby zasilacz takze nie wiem jak na antenie bedzie chodziło;/ napiszcie mi jakie argumenty które do nich najbardziej przemawiają... może ma ktos jakieś swoje pismo które do nich przemowiło:D pozdrawiam:D
Che-ladnik

Re: reklamacja orange...

Post autor: Che-ladnik »

A limitu to aby po prostu Kolega nie przekroczył :?:
Czarek88lol
Stały użytkownik forum
Posty: 135
Rejestracja: 2005-11-22, 17:49

Re: reklamacja orange...

Post autor: Czarek88lol »

nie no raczej nie:P w pierwszym miesiącu troche ściągałem to moze i 1gb by sie uzbierało:p ale później przy tak niskim transferze to juz nic prawie nic nie ściągam.. a poza tym dzwoniłem juz raz do BOK do chyba kobitka by wiedziała jesli bym przekroczył transfer;/ takze nie mam pojęcia;/ wiem tylko ze na początku było dużo lepiej...
Che-ladnik

Re: reklamacja orange...

Post autor: Che-ladnik »

Tak zapytałem z tym limitem bo mi akurat wczoraj rozpoczął się nowy okres rozliczeniowy i wczoraj i dziś to mam takie transfery że normalnie jestem w ciężkim szoku (w znaczeniu pozytywnym). Zapiernicza mi chwilami prawie 50 kb/s (GPRS) i jest to pierwszy taki przypadek jak sięgam pamięcią bo do tej pory to powyżej 20 kb/s to za nic w świecie skoczyć nie chciało.
A tak jeszcze nawiązując do Twojej anteny to masz antene z zasilaczem? A może masz możliwość przekierowania sie na jakiś inny nadajnik? U mnie jak przestawiłem antenę to transferu to co prawda nie poprawiło ale kod 31 rzadziej się pojawia. A co do informacji w BOKu to różnie to bywa..... :wink:
Czarek88lol
Stały użytkownik forum
Posty: 135
Rejestracja: 2005-11-22, 17:49

Re: reklamacja orange...

Post autor: Czarek88lol »

no zasilacz jest do modemu!! bo uzywam ed77.. tylko ze moze on byc zasłaby:P przy kupnie facet o tym wspominał:) a antene probowałem na wszsytkie strony:P ale cos nei tak:P nawet na nadajnik ktory widze z balokonu bo znajduje sie 3 km ode mnie tylko ze obsługujacy jedynie gprs;/ ale chodzi mi tu o to ze w pierwwszym miesiacu transfery były lepsze.. z mojej strony nic sie nie zmieniło, modem stoi w tym samym miejscu itp. czyli to z ich strony cos musi byc...

pzodrawiam:D
ODPOWIEDZ