JAKIś SPOSóB NA BOK ORANGE ?

[Reklama] Telefony satelitarne wszystkich sieci Thuraya, Iridium, Inmarsat https://ts2.shop/pl/3-telefony-satelitarne

Moderator: Moderatorzy

ODPOWIEDZ
Tytkins
Stały użytkownik forum
Posty: 61
Rejestracja: 2006-01-13, 13:00
Lokalizacja: Poznań

JAKIś SPOSóB NA BOK ORANGE ?

Post autor: Tytkins »

czy jest jakiś sposób na tych idiotów z orange , aby nie właczali tego limitu po przekroczeniu śmiesznych 500mb ? jakies argumenty zeby wyłaczyli ten limit przed okresem rozliczenia? bo mi juz ONI działają na nerwy , podpisujac umowe po 1 nie miałem żadnego limitu , po 2 usługe mam od czerwca 2005roku i jakies śmieszne limitowanie zaczeło sie dopiero po przejściu z idei na orange we wrześniu. Pozatym oni zwodza i bajerują niemożliwie , pracuje w tpsa i wiem do czego są zdoli .....ale orangutany sa już na maxa perfidni w swoich usługach !!!!!!!!!!!!
Tytkins
Stały użytkownik forum
Posty: 61
Rejestracja: 2006-01-13, 13:00
Lokalizacja: Poznań

Re: JAKIś SPOSóB NA BOK ORANGE ?

Post autor: Tytkins »

pozatym na każdą reklamacje typu E-MAIL maja bezsensu wytłumaczenie
Szadzik
Mistrz bezprzewodowy
Posty: 1227
Rejestracja: 2005-11-24, 23:29
Lokalizacja: Flatland

Re: JAKIś SPOSóB NA BOK ORANGE ?

Post autor: Szadzik »

Tytkins pisze:pozatym na każdą reklamacje typu E-MAIL maja bezsensu wytłumaczenie
A jesteś pewien, że jak kupowałeś to nie było limitów? Jesli w umowie masz napisane, że masz nielimitowany dostęp, to zadzwoń pod numer *800 i im przeczytaj ten punkt regulaminu.
Wyślij reklamację, której wzór podałem a poście 'gc85 horror' bo tam opisalem jak sprawdziłem, że mi limitują. U mnie bez problemu reklamację uznali, i nie tylko mi.
Back to the Future ;)
ODPOWIEDZ