orange po przycięciu

[Reklama] Telefony satelitarne wszystkich sieci Thuraya, Iridium, Inmarsat https://ts2.shop/pl/3-telefony-satelitarne

Moderator: Moderatorzy

ODPOWIEDZ
jar

orange po przycięciu

Post autor: jar »

czy da się coś zrobić orange przycieła mi transfer bo przekroczyłem 500MB żeby działało szybciej obejść czy coś bo tak ten net teraz jest do niczego
Szadzik
Mistrz bezprzewodowy
Posty: 1227
Rejestracja: 2005-11-24, 23:29
Lokalizacja: Flatland

Re: orange

Post autor: Szadzik »

jar pisze:czy da się coś zrobić orange przycieła mi transfer bo przekroczyłem 500MB żeby działało szybciej obejść czy coś bo tak ten net teraz jest do niczego
Nic się nie da zrobić, czek tylko do następnego okresu rozliczeniowego.
Back to the Future ;)
krister

Orange - BE.orange

Post autor: krister »

Choinka mi też PRZYCIELI transfer. Mam neta na EDGE dla firm i ostatnio przetransferowałem sobie, troszkę ponad 1 GB danych i mi od razu przycieli transfer, i to aż do 16 kb/s . Gdzie na EDGE powinienem mieś 240 kb/s. Przycieli mi tak zarówno na GPRS-ie jak i na EDGE-e do 16 kb/s. To jest szcztyt hamstwa, za 120 zl miesięcznie przycinają z 240 na 16. Ah**** - ten ich prezes coraz mniej mi się podoba.

---
****
korekta moderatora, BliSki
Ostatnio zmieniony 1970-01-01, 01:00 przez krister, łącznie zmieniany 1 raz.
Szadzik
Mistrz bezprzewodowy
Posty: 1227
Rejestracja: 2005-11-24, 23:29
Lokalizacja: Flatland

Re: Orange - BE.orange

Post autor: Szadzik »

krister pisze:Przycieli mi tak zarówno na GPRS-ie jak i na EDGE-e do 16 kb/s. To jest szcztyt hamstwa, za 120 zl miesięcznie przycinają z 240 na 16
Czytanie regulaminu przed podpisaniem umowy to podstawa, jakbyś przeczytał, to byś wiedział co Cię czeka i teraz nie narkał. Twoja wina.
Ostatnio zmieniony 1970-01-01, 01:00 przez Szadzik, łącznie zmieniany 1 raz.
Back to the Future ;)
Awatar użytkownika
kemott1
Specjalista bezprzewodowy-senior
Posty: 451
Rejestracja: 2006-01-07, 18:39

Re: orange po przycięciu

Post autor: kemott1 »

Najlepiej będzie chyba zadzwonić do BOK ze internet nie działa po przycieciu transferu, to powinni zdjac blokade na jakis czas :D
ODPOWIEDZ