iPlus jako usluga dodatkowa (bez umowy) - jest limit 1GB?

[Reklama] Telefony satelitarne wszystkich sieci Thuraya, Iridium, Inmarsat https://ts2.shop/pl/3-telefony-satelitarne

Moderator: Moderatorzy

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
homzik
Stały użytkownik forum
Posty: 73
Rejestracja: 2006-03-01, 20:29
Lokalizacja: Warszawa

iPlus jako usluga dodatkowa (bez umowy) - jest limit 1GB?

Post autor: homzik »

Witam,
Tak jak w temacie - czy w przypadku aktywacji iPlusa jako uslugi dodanej do planu taryfowego? Jest limit czy nie? Bo Pani w salonie powiedziala mi ze nie ma, zas w regulaminie promocji cos o tym wspominaja, o ile dobrze pamietam:)

No i czy komus obnizyli transfer po jego przekroczeniu? Bo czytalem ze poki co to technicznie niemozliwe...
Homzik poleca laptopy -> http://laptopy.yyy.pl
ktryk

Re: iPlus jako usluga dodatkowa (bez umowy) - jest limit 1GB?

Post autor: ktryk »

Jest w regulaminie 1G,ale <font color="#FF00FF"><b>»»na razie««</b></font> niesłyszałem aby plus komus obcinał .Stego co się orientuje to tylko Orange obcina ,ale to z powodu zadurzej ilosci korzystających z tej usługi i zawiele reklamacji na złą jakosc usługi szczegulnie w miejscach gdzie btsy są przeciązone. Plusa tesz to czeka pewnie w niedługim czasie ,ale puki co to do woli mogę się cieszyc .
niq
Stały użytkownik forum
Posty: 62
Rejestracja: 2006-02-04, 18:17

Re: iPlus jako usluga dodatkowa (bez umowy) - jest limit 1GB?

Post autor: niq »

Rzeczywiście plus z reguły nie obcina, ale jestem pod wrażeniem tego, co zrobił ktryk: takiej ilości błędów w jednej wypowiedzi dawno nie widziałem :shock:
Gość

Re: iPlus jako usluga dodatkowa (bez umowy) - jest limit 1GB?

Post autor: Gość »

Witam,

Odpowiadając na pytanko ujmę to tak: w miesiącu strzela mi ze 2 GB i jak do tej pory nie miałem żadnych ograniczeń.
Kiedyś czytałem posta w ktorym gość z Plusa (rowny chłopina) wypowiadał się iż właśnie był na wewnętrznym szkoleniu i dowiedział się że Plus nie ma na razie w planach stosowania powyższego.
W umowie jest taki zapis z uwagi na daleką, daleką przyszłość.

Pozdrawiam.
ODPOWIEDZ