internet za free w HEYAH

[Reklama] Telefony satelitarne wszystkich sieci Thuraya, Iridium, Inmarsat https://ts2.shop/pl/3-telefony-satelitarne

Moderator: Moderatorzy

mmm

Re: internet za free w HEYAH

Post autor: mmm »

Masz rację Vipera,jeśli ktoś chce to niesz szuka szpera to znajdzie.
A kiedy to przestanie działać to sam bym chciał wiedzieć.
Oby działało jak najdłużej.

Pozdrawiam. :)
Stały użytkownik

Re: internet za free w HEYAH

Post autor: Stały użytkownik »

Panowie po co robicie taki rozgłos jak się o tym dowiedza to będzie koniec.Osobiscie <font color="#FF00FF"><b>»»korzystam««</b></font> z tego od stycznia działa rewelacyjnie inne oferty to lipa .
Proponuje usunąc ten temat z forum a bedziemy się tym cieszyć jeszcze długo.
Tylko ostroznośc da nam mozliwosc kozystania z tego długo.
ADMIN USUN TEN TEMAT !!!

P...nia
wikara1

Re: internet za free w HEYAH

Post autor: wikara1 »

popieram stałego użytkownika!!!

niezaszkodzi jak by tego tematu niebyło a,wyjdzie to każdemu na dobre...
Robert
Użytkownik forum
Posty: 30
Rejestracja: 2006-02-26, 11:53
Lokalizacja: podwarszawie

Re: internet za free w HEYAH

Post autor: Robert »

Jako iż jestem autorem tego postu też prosiłbym ADMINA o zamknięcie tego tematu. Chyba wszystko co miało być powiedziane na ten temat już zostało to uczynione: usługa sprawdzona i działa sporo osób z niej skorzystało, a ci którzy będą chcieli się dowiedzieć niech skorzystają z opcji szukaj albo poszukają w necie a ci bardziej leniwi niech płacą frajerom na Allegro za informację po 10-30 zeta.
Awatar użytkownika
marcin
*** Administrator ***
Posty: 198
Rejestracja: 2005-08-16, 10:13
Lokalizacja: Warszawa

Re: internet za free w HEYAH

Post autor: marcin »

Póki co zablokuję wątek, aż do momentu otrzymania wyników z tej ankiety http://www.bez-kabli.pl/viewtopic.php?t=1694 .
Ostatnio zmieniony 2009-02-11, 19:28 przez marcin, łącznie zmieniany 1 raz.
Gość

Re: internet za free w HEYAH

Post autor: Gość »

Wątek odblokowany, niestety heyah zablokowane :)
Gość

Re: internet za free w HEYAH

Post autor: Gość »

no u mnie dziala dalej:)
Boszki Miszcz

Re: internet za free w HEYAH

Post autor: Boszki Miszcz »

Anonymous pisze:Wątek odblokowany, niestety heyah zablokowane :)
kurna wczoraj zakupiłem starterek i siedziałem ok 3h :P sciągnąłem ok 30 mb i dziś próbuje i nic :[ :[ :[ sprawdziłem stan konta na heyah.pl i mam -158,99 zł :(:(:( czyżby koniec"promocji" ?? czy trafił mi się praworządny strater ?? .............. a miało być tak pięknie............... :P
Awatar użytkownika
wikara
Specjalista bezprzewodowy-senior
Posty: 352
Rejestracja: 2006-03-09, 23:35
Lokalizacja: z bez-kabli.pl

wikara1

Post autor: wikara »

witam wszystkich!

można powiedzieć że heyah jest zablokowana,ma tylko blokadę nałożoną by niemożna dowoli korzystać z free łapy-tylko żeby pobierała kaske...
jeżeli zakupimy starterek za 5iątala to oczywiśći będziemy korzystać ale nietak długo jak kiedyś do momentu aż zejdzie kasa na minus---awtedy error...


-ciekawe czy jest jakieś rozwiązanie by nienabijało nadal kasy...hmhmhmh
zDaleKi
Stary bywalec bezprzewodowy
Posty: 11508
Rejestracja: 2005-10-12, 11:18
Lokalizacja: Wrocław

Re: internet za free w HEYAH

Post autor: zDaleKi »

Anonymous pisze:no u mnie dziala dalej:)
Taaaaaaaa... a teraz to piszemy z Heyah czy z Dialogu?? ;P
Pozdr, (R) BliSki. (tm)
Pytania dotyczące kwestii technicznych tylko na forum. Pamiętaj PW to nie helpdesk.
vvv

Re: internet za free w HEYAH

Post autor: vvv »

u mnie tez jeszcze dziala. wlasnie slucham radia przez gprs na 3650 :)
krecikson
Stały użytkownik forum
Posty: 61
Rejestracja: 2005-10-13, 06:29

Re: internet za free w HEYAH

Post autor: krecikson »

Kod: Zaznacz cały

Do wczoraj można było korzystać z niemal darmowej bezprzewodowej transmisji danych w sieci komórkowej Heyah.

Było to możliwe przez błąd w systemie billingowym Polskiej Telefonii Cyfrowej, która jest operatorem sieci Heyah. Błąd wykryli użytkownicy komórek. Pierwszy opisał go portal media2.pl. Klient, kupując kartę SIM (najtańsza kosztuje 5 zł), mógł bez dodatkowych kosztów korzystać z bezprzewodowego dostępu do Internetu zarówno w technologii GPRS, jak i EDGE. Po kupieniu startera wystarczyło aktywować przez internetowe biuro obsługi klienta połączenia GPRS, a następnie włożyć nową kartę SIM do telefonu i rozpocząć korzystanie z Internetu. Naliczanie opłat za Internet zaczynało się dopiero po pierwszej rozmowie telefonicznej. - Oferta darmowego Internetu w Heyah już się skończyła - mówiła "Rz" wczoraj po południu Agata Borowska, rzecznik Heyah.
http://www.rzeczpospolita.pl/gazeta/wyd ... _a_23.html
:?
Svean

Re: internet za free w HEYAH

Post autor: Svean »

Szajse...
W ostatni dzień na 3 godz przed wyłączeniem się podłączyłem :P
Po czym już myślałem że coś ostro napsułem ;)
No nic - może ktoś znów znajdzie jakąś dziurę w innej sieci ;)
krecikson
Stały użytkownik forum
Posty: 61
Rejestracja: 2005-10-13, 06:29

Re: internet za free w HEYAH

Post autor: krecikson »

a co z hasłem reklamowym "prosze się odprężyć i przyzwyczaić to już tak zostanie" :?: :?
heyah to oszuści jedno mówią drugie robią :!:
krzemyk

internet za free w heyh to kit

Post autor: krzemyk »

internet w heyah to kit kupiłem juz 2 karty startowe w heyah, aktywowałem gprs na stronce heyah. skonfigurowałem ładnie telefonik. działał tylko wap za darmo. kiedy podłączylem komórke do komputera przez irde inernet działał tylko przez 5 godzin. :twisted: ratunku!!!!! mój email [email protected]
wozu81
Początkujący użytkownik forum
Posty: 1
Rejestracja: 2006-03-13, 17:06

Re: internet za free w HEYAH

Post autor: wozu81 »

Hehe. Ja też za późno to wszytko uruchomiłem. I do tego kupiłem starter za 20 bo nie mogłem innego znaleźć. No i poserfowałem sobie po necie za 20 zyla i koniec. Pozdrawiam
Awatar użytkownika
Vipera
Stary wyga bezprzewodowy
Posty: 567
Rejestracja: 2005-10-30, 23:43
Lokalizacja: Katowice

Re: internet za free w heyh to kit

Post autor: Vipera »

krzemyk pisze:kiedy podłączylem komórke do komputera przez irde inernet działał tylko przez 5 godzin. :twisted: ratunku!!!!!
No cóż.... Było miło ale sie skończyło :cry:
Już chyba ze 2 albo 3 dni dziura jest załatana, o czym możesz przeczytać w powyższych postach.
A te 5 godzin to był czas w którym licznik nabijał za połaczenie aż doszedł do 0 (albo i mniej) i zablokowało połaczenia GPRS (i inne też).
Więc trudno - Amba - The end :P
"Jeśli coś może się popsuć - na pewno się popsuje" :(
Oby tylko wiedzieć jak to naprawić ;)
Gość

Re: internet za free w HEYAH

Post autor: Gość »

krecikson pisze:a co z hasłem reklamowym "prosze się odprężyć i przyzwyczaić to już tak zostanie" :?: :?
heyah to oszuści jedno mówią drugie robią :!:
"Proszę się odprężyć i przyzwyczaić to już tak zostanie" bez bugów niestety...

Przecież nie reklamowali sie że GPRS jest ZA DARMO ani tym bardziej, że tak zostanie. Ot naprawili niedoróbke ...
Awatar użytkownika
Enzo
Specjalista bezprzewodowy-senior
Posty: 341
Rejestracja: 2006-02-06, 18:19
Lokalizacja: Warszawa

Re: internet za free w heyh to kit

Post autor: Enzo »

krzemyk pisze: kiedy podłączylem komórke do komputera przez irde inernet działał tylko przez 5 godzin. :twisted: ratunku!!!!!
Ciekawe jak długo będą pojawiać się podobne prośby o pomoc?
krzemyk pisze:internet w heyah to kit kupiłem juz 2 karty startowe w heyah,
A teraz heyah zarobi troche na starterach :)
iPlus+E61i=FUN
gościu

Re: internet za free w HEYAH

Post autor: gościu »

Już padło , nie działa , niema możliwości włączenia gprs na stronie heyah
Suzan
Stały użytkownik forum
Posty: 80
Rejestracja: 2006-02-01, 11:00
Lokalizacja: W-wa

Re: internet za free w HEYAH

Post autor: Suzan »

I bardzo dobrze, że padło. Wszyscy by chcieli za darmo i oczywiscie prędkość kosmiczną. To tak samo jak z obcinaniem transferów. Pytanie typu: "Co wybrać? Gdzie juz obcinają transfery?" Są po prostu.... nie wiem jak to nazwać, bo za moment pojawiają sie wypowiedzi typu: "Internet komórkowy to g...., bo ograniczyli transfer i wolno działa", czy cos podobnego.

LUDZIE!!!!!!!! Nauczcie sie, że w życiu nie ma nic ZA DARMO.
blue connect/Huawei E160
Suzan
Stały użytkownik forum
Posty: 80
Rejestracja: 2006-02-01, 11:00
Lokalizacja: W-wa

Re: internet za free w HEYAH

Post autor: Suzan »

Wysłany: Sro Mar 15 12:32:26 2006 Temat postu: Re: internet za free w heyh to kit

--------------------------------------------------------------------------------

krzemyk napisał:
kiedy podłączylem komórke do komputera przez irde inernet działał tylko przez 5 godzin. ratunku!!!!!

Ciekawe jak długo będą pojawiać się podobne prośby o pomoc?
krzemyk napisał:
internet w heyah to kit kupiłem juz 2 karty startowe w heyah,

A teraz heyah zarobi troche na starterach


Sorki Enzo że cytat od Ciebie ale nie chciało mi się szukać tych głupot. Nie wiem sam co mam o tym powiedzieć. <font color="#FF00BB"><b>»»nie obrażamy innych!!!««</b></font>, idiotyzm, frajerstwo, naciagactwo, wykorzystywanie?? I wszyscy później narzekają jak to w Polsce jest źle. To właśnie jest jeden z powodów że jest źle. Większość uważa, że coś im się należy.... Za co, pytam?
blue connect/Huawei E160
ODPOWIEDZ