internet za free w HEYAH

[Reklama] Telefony satelitarne wszystkich sieci Thuraya, Iridium, Inmarsat https://ts2.shop/pl/3-telefony-satelitarne

Moderator: Moderatorzy

zDaleKi
Stary bywalec bezprzewodowy
Posty: 11508
Rejestracja: 2005-10-12, 11:18
Lokalizacja: Wrocław

Re: internet za free w HEYAH

Post autor: zDaleKi »

s pisze:....k ale na koniec rozmowy pani sie mnie spytala czy znam cennik uslug wap i gprs w sieci heyah, ja powiedzialem ze nie i pwoiedziala ze 20 groszy za 50 kb kosztuje :)
takie pytanie aby się upewnić: 20gr za 50 kilo bitów, czy kilo Bajtów??

A co do "promocji" to już wiadomo w takim razie jaki los ją czeka ;)
a właściwie :( :( :(
Pozdr, (R) BliSki. (tm)
Pytania dotyczące kwestii technicznych tylko na forum. Pamiętaj PW to nie helpdesk.
Awatar użytkownika
Enzo
Specjalista bezprzewodowy-senior
Posty: 341
Rejestracja: 2006-02-06, 18:19
Lokalizacja: Warszawa

Re: internet za free w HEYAH

Post autor: Enzo »

To ze strony heyah:
W usłudze GPRS nie płacisz za czas połączenia, tylko za ilość przesłanych danych.
W Heyah każde rozpoczęte 50 kB kosztuje 20 gr.
Liczymy łącznie dane wysłane i odebrane.
iPlus+E61i=FUN
zDaleKi
Stary bywalec bezprzewodowy
Posty: 11508
Rejestracja: 2005-10-12, 11:18
Lokalizacja: Wrocław

Re: internet za free w HEYAH

Post autor: zDaleKi »

Enzo pisze:W Heyah każde rozpoczęte 50 kB kosztuje 20 gr.
Czyli jednak kB [Kilo Bajtów] :D
Czekamy jak długo potrwa jeszcze dziura w MatriXie ;)
Pozdr, (R) BliSki. (tm)
Pytania dotyczące kwestii technicznych tylko na forum. Pamiętaj PW to nie helpdesk.
wikara1

Re: internet za free w HEYAH

Post autor: wikara1 »

czy możecie mnie naprowadzić w tych ustawieniach żeby zadziałało na modemie ed77(komp stacjonarny)(karte qupiłemza 5iątala i czekam by ktoś mi napisał jak to ustawić ....
pozdro!!!
zDaleKi
Stary bywalec bezprzewodowy
Posty: 11508
Rejestracja: 2005-10-12, 11:18
Lokalizacja: Wrocław

Re: internet za free w HEYAH

Post autor: zDaleKi »

wikara1 pisze:czy możecie mnie naprowadzić w tych ustawieniach żeby zadziałało na modemie ed77
A w czym dokładnie problem? Bo wszystko już w tym wątku padło, co potrzebne jest do skonfigurowania połączenia.
Pozdr, (R) BliSki. (tm)
Pytania dotyczące kwestii technicznych tylko na forum. Pamiętaj PW to nie helpdesk.
wikara1

Re: internet za free w HEYAH

Post autor: wikara1 »

tak ustawienia w ed77 i jak aktywować gprs wtej karcie jak utworzyć nowe połączenie i wszystko pozostałezwiazane z tym by to zadziałało...niezaszkodzi szczegułowo...(może gdzieś ten wątek jest ale ja się niedoczytałem)
wielkie dziex
Awatar użytkownika
Vipera
Stary wyga bezprzewodowy
Posty: 567
Rejestracja: 2005-10-30, 23:43
Lokalizacja: Katowice

Re: internet za free w HEYAH

Post autor: Vipera »

Ciągle te same pytania...
Praktycznie na wszystkie można w tym temacie znaleźć odpowiedzi.
A dla tych którzy ich nie znaleźli (bo nie chciało się czytać, bo przeoczyli, bo coś tam jescze...)

Zasięg : taki sam jak ERA
Simlock : działa w telefonach, modemach i innych urządzeniach nie posiadających simlocka lub z simlockiem ERY
nr dostępowy : *99***1# lub *99***2# (zależne od użytkownika - jednym działa pierwszy innym drugi

Różnice w konfiguracji (względem ERY, iPLUS i ORANGE)
APN : heyah.pl (bez www :!: )
haslo : heyah
użytkownik : heyah

Konfiguracja automatyczna na stronie operatora TUTAJ
Konfiguracja ręczna na stronie operatora TUTAJ
Aktywacja usługi (bez tego ani rusz) dostępna TUTAJ

Nic dodać nic uniąć - reszta (oraz to co powyżej) dostępna po (uważnym) przeczytaniu całości tematu
"Jeśli coś może się popsuć - na pewno się popsuje" :(
Oby tylko wiedzieć jak to naprawić ;)
gosc

Re: internet za free w HEYAH

Post autor: gosc »

a ja juz nic nie rozumiem. mam simlocka na gc75 i tez poszlo. jak probowalem zrobic to na karcie ery to ni ch**. jest jednak problem. troche pochodzi i nie chce juz sciagac danych, jakby sie blokowalo. musze wyjac karte z lapka i wlozyc znowu. wczesniejsze proby ponownego poloczenia nie daja rezultatu.

pozdr
wikara1

Re: internet za free w HEYAH

Post autor: wikara1 »

DZIęKI VIPERA JUż DZIAłA WSZYSTKO IDZIE JAK BURZA YOOPI!!!
kolo

Re: internet za free w HEYAH

Post autor: kolo »

dziwne, nie moge sie polaczyc. wyskakuje komunikat - skontaktuj sie z uslugodawca. myslalem ze moze jednak zjadlo mi te 4 zylki, wiec wyjmuje karte, sprawdzam stan konta a tu komunikat ze nie moze podac stanu bo karta nie jest aktywowana. kabaret totalny. pozdr
wikara1

Re: internet za free w HEYAH

Post autor: wikara1 »

qupiłem za 5zł heya i po 20min i już niemogłem wejść na żadną stronke prubowełrm kilka krotniee ale nic...i <font color="#FF00FF"><b>»»nie wiem««</b></font> czy mam te 5zł na koncie czy nie,jak chciałem sprawdzić stan konta to pokazywało że musze wykonać pierwsze połączenie....jak już mam konto puste to ciekawe czy dasie jak jest 0,01gr się połączyś lub to jakoś obejść...
Miszka01
Użytkownik forum
Posty: 46
Rejestracja: 2005-11-29, 22:06
Lokalizacja: Polska

Re: internet za free w HEYAH

Post autor: Miszka01 »

To było do przewidzenia, ze tak długo to za free nie bedzie. Juz nie mozna sie połączyc ? :( :(
Awatar użytkownika
tomasat
Użytkownik forum
Posty: 38
Rejestracja: 2006-02-20, 12:37
Lokalizacja: Piotrków

Re: internet za free w HEYAH

Post autor: tomasat »

<font color="#FF00FF"><b>»»nie wiem««</b></font> jak u was ale u mnie jeszcze działa i mam nadzieje że jeszcze długo będzie działało. Jeśli to ludzie z Matrixa (czyt. Heyah) czytają to zostawcie tą promocję na zawsze zyskacie dzięki temu wielu użytkowników.
Motorolka v235 + Superkarta10 i iPlus
fuhmen
Stały użytkownik forum
Posty: 62
Rejestracja: 2006-03-02, 16:12

Re: internet za free w HEYAH

Post autor: fuhmen »

no cóż albo się "promocja" skończyła albo u mnie coś nie tak, działało i przestało , a nic nie zmieniałem. To chyba koniec.
iPlus -MotorolaV235
Miszka01
Użytkownik forum
Posty: 46
Rejestracja: 2005-11-29, 22:06
Lokalizacja: Polska

Re: internet za free w HEYAH

Post autor: Miszka01 »

Miszka01 pisze:To było do przewidzenia, ze tak długo to za free nie bedzie. Juz nie mozna sie połączyc ? :( :(

Juz działa znowu Heyah :) To był problem z siecia / W erze też nie działało ale juz wszystko OK :)))))
kolo

Re: internet za free w HEYAH

Post autor: kolo »

pewnie chlopcy z matrixa juz nad tym pracuja i niedlugo skonczy sie
Awatar użytkownika
tomasat
Użytkownik forum
Posty: 38
Rejestracja: 2006-02-20, 12:37
Lokalizacja: Piotrków

Re: internet za free w HEYAH

Post autor: tomasat »

Pocieszający jest fakt że okcja tego Matrixa odgrywa się w Polsce więc troche może to potrwać Tak jak to było z wymianom oprogramowania w centrali Plusa czy też próby Polsatu przed nielegalnym odbiorem ich platformy cyfrowj - od wczoraj już świeci słoneczko :D :D :D
Motorolka v235 + Superkarta10 i iPlus
tu_gosc

Re: internet za free w HEYAH

Post autor: tu_gosc »

ludzie nie rozpowiadajcie tak o tym bo ja sie wszyscy dowiedza to <font color="#FF00FF"><b>»»na pewno««</b></font> to zablokuja. Taka sama historia byla kiedys z budkami telefoninicznymi gdzie bylo mozna dzwonic za free uzywajac tokena, gdy sie wszyscy dowiedzieli to zablokowali, a historia jak wiadomo lubi sie powtazac. Plis nie rozpowszechniajce tego poza to forum to moze dluzej pouzuwamy sobie na tym bugu.
Awatar użytkownika
tomasat
Użytkownik forum
Posty: 38
Rejestracja: 2006-02-20, 12:37
Lokalizacja: Piotrków

Re: internet za free w HEYAH

Post autor: tomasat »

Jestem tego samego zdania co Gość.

POZA FORUM ANI MRUMRU O HEYAH I DARMOWYM NECIKU
Motorolka v235 + Superkarta10 i iPlus
wikara1

Re: internet za free w HEYAH

Post autor: wikara1 »

a czasami niezapużno by nikt niegadało neciku...przecież każdy będzie chciał się pochwalić że ma neta za darmoche...także <font color="#FF00FF"><b>»»nie wiem««</b></font> czy to już się niewydało.....jak by co to ja oniczym <font color="#FF00FF"><b>»»nie wiem««</b></font>
(NIECH żYJE HEYAH DO KOńCA SWIATA I JEDEN DZIEń DłUżEJ)
Saku

Re: internet za free w HEYAH

Post autor: Saku »

Tak tak, na allegro podobno za taką informacj musicie zapłacić 20 zł, muszę to sprawdzić, bo jak tam to juz jest to.......po zawodach.....a było tak miłooooo
pozdro dla wszystkich
Awatar użytkownika
Speedo
Początkujący użytkownik forum
Posty: 19
Rejestracja: 2006-02-24, 08:57
Lokalizacja: Zielona Góra

Re: internet za free w HEYAH

Post autor: Speedo »

Temat jez juz stary i nie pochodzi z tego forum takze nie ma co sie obawiac, pol Polski juz o tym wie i heyah na pewno tez, pytanie tylko czemu nic nie robia, nie chca czy nie moga?
Mi?ego dnia
Pozdrawiam
Speedo

Obrazek
Awatar użytkownika
Enzo
Specjalista bezprzewodowy-senior
Posty: 341
Rejestracja: 2006-02-06, 18:19
Lokalizacja: Warszawa

IP w heyah

Post autor: Enzo »

Jak sprawdzałem jak to działa to po każdym podłączeniu do sieci sprawdzałem na http://twojeip.wp.pl/?ticaid=110c4 łącze i za każdym razem (chyba ze 4 razy) pokazywało to samo IP czy kotś ma podobne wyniki?
iPlus+E61i=FUN
krecikson
Stały użytkownik forum
Posty: 61
Rejestracja: 2005-10-13, 06:29

Re: internet za free w HEYAH

Post autor: krecikson »

gdyby to było oficjane i na stałem to rezygnuje z iplusa nawet za koszt kary za zerwanie umowy i ide do heyah :lol: tylko jak to jakaś dziura w systemie to nie wiadomo czy nie załatają za chwile :roll:
seboo

a w heyahu zadziala umts ??

Post autor: seboo »

moze jakas szybsza alternatywa ? :) bo rozumiem ze apn-ik internetowy dziala ? - chyba smigne jutro po 8 pancernych ;)
wikara1

Re: internet za free w HEYAH

Post autor: wikara1 »

napotkał mnie problem w heyah,mianowicie jak łącze się co najmniej na 2 stronki jednocześnie to rozłancza mnie i trzeba łączyć sie oddnowa.macie tekie coś czy to wina sieci może już działają by to poszło w stan nieważkości...
pozdro!!!
zDaleKi
Stary bywalec bezprzewodowy
Posty: 11508
Rejestracja: 2005-10-12, 11:18
Lokalizacja: Wrocław

Re: internet za free w HEYAH

Post autor: zDaleKi »

tomasat pisze:Jestem tego samego zdania co Gość.
POZA FORUM ANI MRUMRU O HEYAH I DARMOWYM NECIKU
Jeden ruch myszki i wątek zaraz zniknie :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
<zarcik>
wikara1 pisze:a czasami niezapużno by nikt niegadało neciku...przecież każdy będzie chciał się pochwalić że ma neta za darmoche...także <font color="#FF00FF"><b>»»nie wiem««</b></font> czy to już się niewydało.....
Przecież niektórzy już po salonach Ery biegali :lol:
Speedo pisze: pol Polski juz o tym wie i heyah na pewno tez, pytanie tylko czemu nic nie robia, nie chca czy nie moga?
Widać, że nie jest tak łatwo naprawić Matrixa :lol:
Pozdr, (R) BliSki. (tm)
Pytania dotyczące kwestii technicznych tylko na forum. Pamiętaj PW to nie helpdesk.
fuhmen
Stały użytkownik forum
Posty: 62
Rejestracja: 2006-03-02, 16:12

Re: internet za free w HEYAH

Post autor: fuhmen »

krecicson chyba jednak nie opłaci się zapłacić kary za zerwanie umowy w iplusie bo to 1000zl, przed chwilą sprawdziłem na umowie bo teżmi to przyszło do głowy.
iPlus -MotorolaV235
kolo

Re: internet za free w HEYAH

Post autor: kolo »

a ja dzieki temu dowiedzialem sie ze u mnie era dziala 4 razy szybciej od orange ( gc 75 ) - takie warunki sieciowe. mysle ze to dlugo nie potrwa a poza tym to jest jednak okradanie kogos. ja to traktuje jako ciekawostke bo i tak mam licencje gprs i tylko bede czekal na obnizke BC badz podobna oferte w heyah jak simdata. pozdr
kolo

Re: internet za free w HEYAH

Post autor: kolo »

kurcze, teraz widze jak powinien dzialac transfer po gprs. tylko znowu to samo, troche pochodzilo i stoi. musze wylaczyc, wyjac modem z lapka i zaladowac. co to moze byc???
ODPOWIEDZ