Internet bezprzewodowy w Słowenii - karty prepaid

[Reklama] Telefony satelitarne wszystkich sieci Thuraya, Iridium, Inmarsat https://ts2.shop/pl/3-telefony-satelitarne

Moderator: Moderatorzy

ODPOWIEDZ
dopalacz
Początkujący użytkownik forum
Posty: 6
Rejestracja: 2006-02-12, 20:07
Lokalizacja: Kraków

Internet bezprzewodowy w Słowenii - karty prepaid

Post autor: dopalacz »

Witam

Wybieram sie do Slowenii, oczywicie biore ze soba sprzet w postaci karty UMTS/EDGE. Mam to szczescie ze jest ona bez simlocka i licze na to ze uda mi sie zaladowac do niej jakas karte prepaid.

Wydaje mi sie to jedynym rozsadnym rozwiazaniem aby nie placic cholernych stawek roamingowych za internet (srednio 70 zł za 1 mega)

Moje pytanie brzmi: Czy ma ktos z Was jakies doswiadczenia w tym temacie, jakie karty polecanie o jakich nominalach, jakie ceny obowiazuja w Slowenii, Austrii i we Wloszech.

Mam tez pytanie bardziej szczegolowe, czy zna ktos z Was hasla i loginy do ichszego slowenskiego internetu, tak aby bylo mozna je wprowadzic po kupieniu karty prepaid, bo <font color="#FF00FF"><b>»»na pewno««</b></font> cos takiego maja.

Z gory dzieki za pomoc, mam nadzieje ze to ciekawy temat

pozdrawiam
dopalacz
zDaleKi
Stary bywalec bezprzewodowy
Posty: 11508
Rejestracja: 2005-10-12, 11:18
Lokalizacja: Wrocław

Re: Internet bezprzewodowy w Słowenii - karty prepaid

Post autor: zDaleKi »

Mam prośbę do wszystkich. Akurat sam nie mam doświadczenia z netem w na Słowacji, ale proszę jak już wrócisz i przetestujesz, to napisz jak tam wyglądają ceny i jak się ma tam jakość/szybkość.
To samo dotyczy innych osób, które były/będą za granicą, bo tych pytań pojawia się coraz więcej.
Pozdr, (R) BliSki. (tm)
Pytania dotyczące kwestii technicznych tylko na forum. Pamiętaj PW to nie helpdesk.
Awatar użytkownika
magmike
Specjalista bezprzewodowy-senior
Posty: 498
Rejestracja: 2006-01-05, 13:18
Lokalizacja: Świętochłowice

Re: Internet bezprzewodowy w Słowenii - karty prepaid

Post autor: magmike »

pozdrawiam, magmike
ODPOWIEDZ