Edge w orange po przycieciu transferu

[Reklama] Telefony satelitarne wszystkich sieci Thuraya, Iridium, Inmarsat https://ts2.shop/pl/3-telefony-satelitarne

Moderator: Moderatorzy

ODPOWIEDZ
Lebak
Użytkownik forum
Posty: 21
Rejestracja: 2006-03-09, 19:33

Edge w orange po przycieciu transferu

Post autor: Lebak »

Witam mam od kilku dni edga. Mam teraz srednio przy sciąganiu plików 19kB i zastanawiam sie ile bede miał kB po przycieciu transferu? z góry dzieks
Gość

Re: Edge w orange po przycieciu transferu

Post autor: Gość »

16 ale kb/s ja mam to jest max,przy ściąganiu to ok 1,coś tam tragedia strony otwierają się nawet ponat minute. Wiele gorzej jak zwykły gprs lepiej nieprzekraczac limitu bo internet wtedy nienadaje się praktycznie doniczego.
Awatar użytkownika
wikara
Specjalista bezprzewodowy-senior
Posty: 352
Rejestracja: 2006-03-09, 23:35
Lokalizacja: z bez-kabli.pl

wikara1

Post autor: wikara »

siemka!!!!

jak się przekroczy limit na gprs'ie to lepiej niemówić strony otwierają się tak długo że można sobie zrobić kawe i dopiero coś tam pujdzie...także klęska z limitem czy to gprs czy edge to i tak te 50%transferu obcinają...
Szadzik
Mistrz bezprzewodowy
Posty: 1227
Rejestracja: 2005-11-24, 23:29
Lokalizacja: Flatland

Re: wikara1

Post autor: Szadzik »

wikara1 pisze:siemka!!!!

jak się przekroczy limit na gprs'ie to lepiej niemówić strony otwierają się tak długo że można sobie zrobić kawe i dopiero coś tam pujdzie...także klęska z limitem czy to gprs czy edge to i tak te 50%transferu obcinają...
Gdyby cięli 50% to w EDGE nie byłoby problemu, bo nawet po przycięciu nadal byłoby 120kbps. Chyba nie patrzą czy ktoś ma EDGE, czy GPRS i tną do 16kbps.
Back to the Future ;)
ODPOWIEDZ