Stara licencja GPRS - Idea

[Reklama] Telefony satelitarne wszystkich sieci Thuraya, Iridium, Inmarsat https://ts2.shop/pl/3-telefony-satelitarne

Moderator: Moderatorzy

ODPOWIEDZ
kwiat
Początkujący użytkownik forum
Posty: 11
Rejestracja: 2005-10-04, 22:49

Stara licencja GPRS - Idea

Post autor: kwiat »

Czy ktos chce sie moze pozbyc starej oferty GPRS z poczatku tego roku na zasadzie cesji? Podpisanie cesji w Poznaniu.
Gość

Re: Stara licencja GPRS - Idea

Post autor: Gość »

A mozę chcesz kupić samą kartę GC75? Ja sprzedam! Kontakt [email protected]
kwiat
Początkujący użytkownik forum
Posty: 11
Rejestracja: 2005-10-04, 22:49

Re: Stara licencja GPRS - Idea

Post autor: kwiat »

Sama karta zbyt wiele mi nie da:)
Gość

Re: Stara licencja GPRS - Idea

Post autor: Gość »

zawsze możesz podpisać umowę na czas nieokreślony bez kupna modemu w salonie i wyjdziesz na tym owiele lepiej niż kupić modem i podpisać umowę na 2 lata!
kwiat
Początkujący użytkownik forum
Posty: 11
Rejestracja: 2005-10-04, 22:49

Re: Stara licencja GPRS - Idea

Post autor: kwiat »

Z tego co sie orientowalem w salone Orange bo tam chce zakupic biorac nawet sama karte sim z dostepem do internetu musze podpisac umowe na 24miesiace niezaleznie czy kupuje modem czy tez nie.
krecikson
Stały użytkownik forum
Posty: 61
Rejestracja: 2005-10-13, 06:29

Re: Stara licencja GPRS - Idea

Post autor: krecikson »

dlatego orange śmierdzi, szkoda że jeszcze rok będę musiał w nim siedzieć, bo nie kwapią się aby przedstawić sensowną ofertę jak w plusie
Gość

Re: Stara licencja GPRS - Idea

Post autor: Gość »

do kwiata :)
moze ja chciałbym prosze sie zgłosic na gg 7756365 to porozmawiamy :!:
Gość

Podpisanie cesji

Post autor: Gość »

Kwiat jeśli poważnie myślisz o zakupie to ja mam na zbyciu modem i karte, umowa została podpisana w lutym tego roku na 24 miesiące. Modem sprzedam za 300 zl i trzeba oczywiście zrobić cesje do umowy na twoje nazwisko .moje GG 3008437. Mam umowe z Orange bez ograniczeń przy ściąganiu plików.Wszystko to zostało załatwione przez VOBIS.
ODPOWIEDZ