Pakiety GPRS w mixplusie???

[Reklama] Telefony satelitarne wszystkich sieci Thuraya, Iridium, Inmarsat https://ts2.shop/pl/3-telefony-satelitarne

Moderator: Moderatorzy

ODPOWIEDZ
siubul87
Stały użytkownik forum
Posty: 89
Rejestracja: 2006-01-01, 12:39
Lokalizacja: Bucze

Pakiety GPRS w mixplusie???

Post autor: siubul87 »

Witam, mam takie pytanie: czy istnieja pakiety gprs w mixplusie??? szukałem na www.plusgsm.pl ale znalazłem tylko pakiety dostepne w abonamencie. Nawet nie sa złe: Pakiet GPRS "Poza Szczytem i Weekend" 250MB kosztuje 30zł. Ja teraz jade na simdacie, czyli za 250MB zapłacił bym ok 75zł. Fajnie by było żeby te pakiety rowniez dostepne byly w mixplusie. Jesli cos wiecie na ten temat to piszczie.
Pozdrawiam
SPV C500 + SIMDATA
Awatar użytkownika
sardo nunspa
Stary wyga bezprzewodowy
Posty: 657
Rejestracja: 2006-01-18, 00:41
Lokalizacja: Beskid Mały ale jary

Re: Pakiety GPRS w mixplusie???

Post autor: sardo nunspa »

Nie pamiętam już gdzie czytałem o tym, być może nawet na tym forum, ale zapamiętałem, że jest w tym jakiś haczyk :? .
Latka lecą...
siubul87
Stały użytkownik forum
Posty: 89
Rejestracja: 2006-01-01, 12:39
Lokalizacja: Bucze

Re: Pakiety GPRS w mixplusie???

Post autor: siubul87 »

jaki haczyk sardo nunspa???
SPV C500 + SIMDATA
Awatar użytkownika
sardo nunspa
Stary wyga bezprzewodowy
Posty: 657
Rejestracja: 2006-01-18, 00:41
Lokalizacja: Beskid Mały ale jary

Re: Pakiety GPRS w mixplusie???

Post autor: sardo nunspa »

To było coś takiego, że wydawało sie tańsze niż Sim Data (30zł za 100MB), Ale były jakieś dodatkowe koszta w stylu wysoki abonament. działo sie to jesienią jak jesczce nie miałem abonamentu w Iplusie i kombinowałem :wink: . I chyba była dyskusja na tym forum, na ten temat, gdzieś tak w styczniu
Latka lecą...
siubul87
Stały użytkownik forum
Posty: 89
Rejestracja: 2006-01-01, 12:39
Lokalizacja: Bucze

Re: Pakiety GPRS w mixplusie???

Post autor: siubul87 »

Hmm ale ciekawe czy da się to aktywować w mixplusie??? Bo jak by sie dało to sie bardzo opłaca. Ja kupuje karty 30zł wiec za 30zł miał bym pakiet 250MB:)
SPV C500 + SIMDATA
ODPOWIEDZ