jak to jest z tymi kosztami? co wybrac w moim miescie...

[Reklama] Telefony satelitarne wszystkich sieci Thuraya, Iridium, Inmarsat https://ts2.shop/pl/3-telefony-satelitarne

Moderator: Moderatorzy

ODPOWIEDZ
zielony

jak to jest z tymi kosztami? co wybrac w moim miescie...

Post autor: zielony »

no wlasnie

wchodze na blueconnect.pl i oferta "internet w Twoim komputerze za 39 złotych netto", ok czyli 47,58 brutto + modem kilka stów na wstępie. Tyle wiem. Dalej wchodze w szczególy cennik a tam:

"Mamy dla Ciebie proste taryfy. Za stałą miesięczną opłatę możesz korzystać z blue connect bez ograniczeń, niezależnie od liczby przetransferowanych danych i czasu trwania połączeń.

Abonament za usługę blue connect
(APN: erainternet, erawap oraz punkty
dostępowe HotSpot) 99,00 zł netto
120,78 zł z VAT "

"Aktualnie usługa blue connect może być aktywowana tylko z taryfą data. Usługa blue connect pozwala na realizację Pakietowej transmisji danych również na APN: eranet lub Transfera (w przypadku wykupienia odpowiedniej usługi przez Klienta biznesowego).

Cennik taryfy data


Abonament 30,00 zł netto
36,60 zł z VAT
Opłata za minutę połączenia krajowego 0,63 zł netto
0,77 zł z VAT
Opłata za wysłanie SMS-a krajowego 0,16 zł netto
0,20 zł z VAT


Opłaty za połączenia krajowe naliczane są za każdą sekundę (z wyłączeniem połączeń z Numerami premium)."

czyli co oprócz 39 netto musze placic jeszcze za każdą minute połączenie?
czy to poza promocją?
gubie się w tym...

Jestem z Zakopanego, co ewentualnie polecilibyście blueconnect czy iplus (slyszalem ze jest umts w zakopcu plusa...)

pzdr
Gość

Re: jak to jest z tymi kosztami? co wybrac w moim miescie...

Post autor: Gość »

Ja bym się niezastanawiał tylko kombinował z UMTS .
Szadzik
Mistrz bezprzewodowy
Posty: 1227
Rejestracja: 2005-11-24, 23:29
Lokalizacja: Flatland

Re: jak to jest z tymi kosztami? co wybrac w moim miescie...

Post autor: Szadzik »

zielony pisze:no wlasnie

wchodze na blueconnect.pl i oferta "internet w Twoim komputerze za 39 złotych netto", ok czyli 47,58 brutto + modem kilka stów na wstępie. Tyle wiem. Dalej wchodze w szczególy cennik a tam:

"Mamy dla Ciebie proste taryfy. Za stałą miesięczną opłatę możesz korzystać z blue connect bez ograniczeń, niezależnie od liczby przetransferowanych danych i czasu trwania połączeń.

Abonament za usługę blue connect
(APN: erainternet, erawap oraz punkty
dostępowe HotSpot) 99,00 zł netto
120,78 zł z VAT "

"Aktualnie usługa blue connect może być aktywowana tylko z taryfą data. Usługa blue connect pozwala na realizację Pakietowej transmisji danych również na APN: eranet lub Transfera (w przypadku wykupienia odpowiedniej usługi przez Klienta biznesowego).

Cennik taryfy data


Abonament 30,00 zł netto
36,60 zł z VAT
Opłata za minutę połączenia krajowego 0,63 zł netto
0,77 zł z VAT
Opłata za wysłanie SMS-a krajowego 0,16 zł netto
0,20 zł z VAT


Opłaty za połączenia krajowe naliczane są za każdą sekundę (z wyłączeniem połączeń z Numerami premium)."

czyli co oprócz 39 netto musze placic jeszcze za każdą minute połączenie?
czy to poza promocją?
gubie się w tym...

Jestem z Zakopanego, co ewentualnie polecilibyście blueconnect czy iplus (slyszalem ze jest umts w zakopcu plusa...)

pzdr
Taopłata za minutę to połączenia głosowe a do internetu łączysz się przez połączenie pakietowej transmisji danych. Jak zapłacisz 120 to już nic nie musisz dopłacać.
Back to the Future ;)
mirbek
Początkujący użytkownik forum
Posty: 7
Rejestracja: 2006-01-19, 22:36

Re: jak to jest z tymi kosztami? co wybrac w moim miescie...

Post autor: mirbek »

tylko iPlus.Mając telefon kupujesz abonament za 25 zł umowa na pół roku i uruchamiasz iPlusa za 60 zł z którego w każdej chwili możesz zrezygnować.Za to samo w ERZe zapłacisz 150zzzł
ODPOWIEDZ