iplus bez modemu

[Reklama] Telefony satelitarne wszystkich sieci Thuraya, Iridium, Inmarsat https://ts2.shop/pl/3-telefony-satelitarne

Moderator: Moderatorzy

ODPOWIEDZ
laker
Stały użytkownik forum
Posty: 51
Rejestracja: 2005-12-28, 20:48

iplus bez modemu

Post autor: laker »

Czy ktos wie czy mozna wykupic abonament iplusa bez modemu i czy to wiaze sie z jakimis wiekszymi kosztami, oplata za aktywacje na przyklad ?
Awatar użytkownika
heczek
Początkujący użytkownik forum
Posty: 10
Rejestracja: 2006-03-26, 21:43
Lokalizacja: DRML near Skoczow

Re: iplus bez modemu

Post autor: heczek »

:| nie slyszalem o czyms takim wplusie ale w Orange jest tak, ze jezli masz jakis abonament, min. 25 pln to mozesz sobie na tym numerze wykupic usluge Twoj Internet. Czyli mozesz doplacac do tego, odpowiednio 60 pln dla GPRS lub 120 pln dla EDGE/3G/WLAN. A w iPlusie to chyba pozostaje Ci simdata :D
pozdr
acer 3003 - N6230i - iplus simdata - neo
Awatar użytkownika
klisza
Specjalista bezprzewodowy-junior
Posty: 199
Rejestracja: 2005-12-18, 21:28
Lokalizacja: Legnica

Re: iplus bez modemu

Post autor: klisza »

Nie zgadzam się z przedmówcą.
Jeśli masz firmę to możesz wziąć iPlusa bez modemu przy umowie na 12 miesięcy i abonamencie 60 zł/mies. Jak masz telefon abonamentowy w plusie to możesz zamówić iPlus jako usluga dodatkowa na twojej karcie sim. Płacisz wtedy 60 zł/mies za usługę, a za deaktywację 12 zł.
- iPlus - Motorola v235 Rz?dzi - Firefox -
Awatar użytkownika
Sundance_kid
Guru bezprzewodowy
Posty: 5361
Rejestracja: 2006-02-20, 22:13
Lokalizacja: Bratoszewice

Re: iplus bez modemu

Post autor: Sundance_kid »

Ja słyszałam o opcji: umowa bez modemu na 6 miesięcy, koszt miesięczny 60 zeta. Tylko, że zaznaczam, że byłam w 5 Plusach i w każdym mówili co innego. Ale do tej opcji co podałam miałam nawet regulamin.
Awatar użytkownika
klisza
Specjalista bezprzewodowy-junior
Posty: 199
Rejestracja: 2005-12-18, 21:28
Lokalizacja: Legnica

Re: iplus bez modemu

Post autor: klisza »

Owszem, ale kosztuje to 60 zł + 25 zl abonamentu telefonicznego.
- iPlus - Motorola v235 Rz?dzi - Firefox -
Awatar użytkownika
Sundance_kid
Guru bezprzewodowy
Posty: 5361
Rejestracja: 2006-02-20, 22:13
Lokalizacja: Bratoszewice

Re: iplus bez modemu

Post autor: Sundance_kid »

klisza pisze:Owszem, ale kosztuje to 60 zł + 25 zl abonamentu telefonicznego.
Nie. Jest (była) opcja bez zakupu modemu, tylko z karta bez innych kosztów i druga oferta to własnie normalna aktywacja telefonu plus ta aktywacja. Do tego pierwszego miałam nawet regulamin gdzie nie było nawet wspomniane o tym..
krecikson
Stały użytkownik forum
Posty: 61
Rejestracja: 2005-10-13, 06:29

Re: iplus bez modemu

Post autor: krecikson »

gdzie wy szukacie informacji??? wszystko jest na stronach operatorów, tam dowiadujesz się nawet wiecej niż w salonie (najlepsze a jednoczesnie wkurzajace są sytuacje jak ludziom w salonie musisz tłumaczyć jakie promocje ma ich firma, przerabiałem to z promocjami iPlusa :twisted: ),
w iPlusie jest promocja DLA FIRM, kupujesz samą kartę sim bez modemu aktywacja 1 zł a potem przez 12 miesięcy płacisz po 59,78 zł brutto co miesiąc za GPRS/EDGE/UMTS
Ostatnio zmieniony 2006-03-31, 06:31 przez krecikson, łącznie zmieniany 1 raz.
archidamis
Początkujący użytkownik forum
Posty: 1
Rejestracja: 2006-03-30, 08:07

Re: iplus bez modemu

Post autor: archidamis »

Niech mi ktoś to jasno wyjaśni. Jeśli kupuję iPlusa indywidualnie z modemem to płacę abon. za iPlusa + 25 zł /miesięcznie ???
A jeśli mam juz aktywację i chcę to zrobić przez telefon?

Pomocy - bo nawet w salonach są niedoinformowani.

Pozdrawiam
gorus1
Specjalista bezprzewodowy-junior
Posty: 181
Rejestracja: 2006-02-02, 02:50
Lokalizacja: ww

Re: iplus bez modemu

Post autor: gorus1 »

To TY nie wiedziałeś,że w salonach są niedoinformowani.Kiedy ja chciałem kupić simdatę wtedy, kiedy było tak głośno na różnych forach o problemach z naliczaniem i pytałem w kilku salonach,czy ja również będę miał taki problem, w każdym z nich pracownik odpowiadał,że pierwszy raz słyszy o jakimkolwiek problemie.
laker
Stały użytkownik forum
Posty: 51
Rejestracja: 2005-12-28, 20:48

odpowiedz z BOK

Post autor: laker »

Dostalem odpowiedz z BOK Plusa :
"Odpowiedź: (iPlus) - 31-03-2006 15:01
Istaje taka możliwość, zle tylko na REGON czyli na działalność gospodarczą. Cena abonamentu w
takim przypadku wynosi 59,78 pln brutto. Pełny regulamin oferty dostępny na:
http://www.iplus.pl/promocje_biznes.html ."
To chyba rozwiewa wszelkie watpliwosci, choc w pewnych salonach mowili mi ze moge wziasc sama umowe z karta SIM bez modemu, chociaz jestem klientem indywidualnym, dziwne.
Awatar użytkownika
seboo
Specjalista bezprzewodowy-junior
Posty: 247
Rejestracja: 2006-03-19, 14:41
Lokalizacja: prawie Wawa

hmm

Post autor: seboo »

ale macie problemy - idziesz do salonu - bierzesz karte sim bez telefonu - abonament 25 zlotych - w tym 80 minut do plusa i na stacjonarne - umowa na 6 miesiecy - dodajesz do tego iplusa i juz ! - sam tak zrobilem i nie narzekam :) umts-ik smiga mi pieknie - przynajmniej <font color="#FF00FF"><b>»»na razie««</b></font> :)
laker
Stały użytkownik forum
Posty: 51
Rejestracja: 2005-12-28, 20:48

problem

Post autor: laker »

tak tylko ja na przyklad mam telefon w Orange, za 28 zl mam 50 minut do wszystkich sieci i umowe na 1,5 roku jeszcze, a potrzebny jest mi tylko sam internet :)
Awatar użytkownika
seboo
Specjalista bezprzewodowy-junior
Posty: 247
Rejestracja: 2006-03-19, 14:41
Lokalizacja: prawie Wawa

no coz

Post autor: seboo »

bez tych 25 zeta nie rady - nie badz centusiem ;) - naprawde warto - bedzies zmial dodatkowe 80 minut do plusa i na stacjonarne do wydania rowniez na videokonferencje :)
Awatar użytkownika
klisza
Specjalista bezprzewodowy-junior
Posty: 199
Rejestracja: 2005-12-18, 21:28
Lokalizacja: Legnica

Re: iplus bez modemu

Post autor: klisza »

To czy nie lepiej wziąć tego iPlusa z modemem za 1zł na 24 miesiące?
- iPlus - Motorola v235 Rz?dzi - Firefox -
laker
Stały użytkownik forum
Posty: 51
Rejestracja: 2005-12-28, 20:48

modem za 1zl ?

Post autor: laker »

A napisz jeszcze co to za modem i gdzie moge taki dostac bo ja o niczym takim nie slyszalem jeszcze, chyba ze to tylko dla abonentow Plusa ?
Awatar użytkownika
klisza
Specjalista bezprzewodowy-junior
Posty: 199
Rejestracja: 2005-12-18, 21:28
Lokalizacja: Legnica

Re: iplus bez modemu

Post autor: klisza »

Przecież to najbardziej reklamowany modem w iPlusie. Ja go właśnie kupiłem do iPlusa, ale od razu sprzedałem i kupiłem telefon. Jest to Sony Ericsson GC79 pod wejście PCMCIA. Obsługuje GPRS klasa 10 i Wi-Fi. Nie ma wejścia antenowego.
A dostać go można (przynajmniej w moim mieście) w większości salonów Plusa.
- iPlus - Motorola v235 Rz?dzi - Firefox -
cholmar
Użytkownik forum
Posty: 36
Rejestracja: 2006-03-24, 20:31

Re: iplus bez modemu

Post autor: cholmar »

Jeśli nie mieszkacie w zasięgu EDGE to może być.
Ja kupiłem iPlusa 6 m-c temu z tym właśnie modemem (GC79)
NIe miałem z nim żadnych problemów.
Ale jak zaczęło u mnie działać EDGE to wylondował na Allegro.
Osobiście uważam, że jesli chcecie podpisać umowę na 24 m-c to nie z tym modemem. Ewentualnie go sprzedać i kupić telefon- jako modem.
laker
Stały użytkownik forum
Posty: 51
Rejestracja: 2005-12-28, 20:48

modem za 1zl

Post autor: laker »

ach o tym modemie myslicie, no tak tylko ze jak dla mnie to odpada ja potrzebuje modem na USB bo to do stacjonarnego kompa tylko. Jesli chodzi o telefon , to nie bardzo, bo caly czas na ladowarce musi jechac wiec szkoda mi telefonu i kasy na takie rozwiazanie, teraz lece z telefonu i wiem o czym pisze.
Awatar użytkownika
Sundance_kid
Guru bezprzewodowy
Posty: 5361
Rejestracja: 2006-02-20, 22:13
Lokalizacja: Bratoszewice

Re: iplus bez modemu

Post autor: Sundance_kid »

Z tego co się orientuje sa "czytniki" kart pcmcia które mozesz podpiąc do płyty głównej lub takie coś przez USB.
cholmar
Użytkownik forum
Posty: 36
Rejestracja: 2006-03-24, 20:31

Re: iplus bez modemu

Post autor: cholmar »

Ja używam telefonu jako modemu -wisi cały czas na ładowarce, ale to nie problem.
Sprzedałem GC79 na Allegro za 280PLn i kupiłem sobie Nokię 6021 i bluetooch za 250 PLN.
Zarobiłem 30, zyskałem EDGE i możliwość wspólpracy z każdym kompem, który posiada USB.

Do tego zaletą takiego rozwiązania jest możliwość umieszczenia telefonu w miejscu, gdzie jest najlepszy zasięg.
pozdrawiam
Awatar użytkownika
Sundance_kid
Guru bezprzewodowy
Posty: 5361
Rejestracja: 2006-02-20, 22:13
Lokalizacja: Bratoszewice

Re: iplus bez modemu

Post autor: Sundance_kid »

Sama używam telefonu jako modemu (Siemens s55) i tez polecam takie rozwiązanie. Telefon kupiłam za grosze (100), simdatę i mam namiastke internetu:)
kopiko
Początkujący użytkownik forum
Posty: 7
Rejestracja: 2006-04-06, 09:53
Lokalizacja: okolice G?owna

Re: iplus bez modemu

Post autor: kopiko »

Sundance_kid pisze:Cytat przycięty przez Moderatora ->BliSki - tniemy zbędne cytaty!
simdatę i mam namiastke internetu:)
Namiastka internetu - ja bym raczej powiedział że to SUPER sprawa z tą SIMDATą, chodzi o 100% lepiej od zwykłego modemu telekomuny (który zrywa połączenie co 15 min.), no i co najważniejsze wychodzi o połowę taniej przy normalnym użytkowaniu netu w poruwnaniu -> (porównaniu) z tp dialup. :D
Awatar użytkownika
Sundance_kid
Guru bezprzewodowy
Posty: 5361
Rejestracja: 2006-02-20, 22:13
Lokalizacja: Bratoszewice

Re: iplus bez modemu

Post autor: Sundance_kid »

Dla mnie jest to namiastka. Pliku nie ściagnę, obrazy powyłączane (??pisownia??), wolne ale chociaż nie muszę żulic u znajomych potrzebych mi info... I na moim końcu świata mam dostęp do jakiś informacji. I następny plus: żadnej umowy, żadnych zobowiązań.
Ładny offtopic mi wyszedł:P
ODPOWIEDZ