iplus bez modemu

[Reklama] Telefony satelitarne wszystkich sieci Thuraya, Iridium, Inmarsat https://ts2.shop/pl/3-telefony-satelitarne

Moderator: Moderatorzy

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
klisza
Specjalista bezprzewodowy-junior
Posty: 199
Rejestracja: 2005-12-18, 21:28
Lokalizacja: Legnica

Re: iplus bez modemu

Post autor: klisza »

Przecież to najbardziej reklamowany modem w iPlusie. Ja go właśnie kupiłem do iPlusa, ale od razu sprzedałem i kupiłem telefon. Jest to Sony Ericsson GC79 pod wejście PCMCIA. Obsługuje GPRS klasa 10 i Wi-Fi. Nie ma wejścia antenowego.
A dostać go można (przynajmniej w moim mieście) w większości salonów Plusa.
- iPlus - Motorola v235 Rz?dzi - Firefox -
cholmar
Użytkownik forum
Posty: 36
Rejestracja: 2006-03-24, 20:31

Re: iplus bez modemu

Post autor: cholmar »

Jeśli nie mieszkacie w zasięgu EDGE to może być.
Ja kupiłem iPlusa 6 m-c temu z tym właśnie modemem (GC79)
NIe miałem z nim żadnych problemów.
Ale jak zaczęło u mnie działać EDGE to wylondował na Allegro.
Osobiście uważam, że jesli chcecie podpisać umowę na 24 m-c to nie z tym modemem. Ewentualnie go sprzedać i kupić telefon- jako modem.
laker
Stały użytkownik forum
Posty: 51
Rejestracja: 2005-12-28, 20:48

modem za 1zl

Post autor: laker »

ach o tym modemie myslicie, no tak tylko ze jak dla mnie to odpada ja potrzebuje modem na USB bo to do stacjonarnego kompa tylko. Jesli chodzi o telefon , to nie bardzo, bo caly czas na ladowarce musi jechac wiec szkoda mi telefonu i kasy na takie rozwiazanie, teraz lece z telefonu i wiem o czym pisze.
Awatar użytkownika
Sundance_kid
Guru bezprzewodowy
Posty: 5361
Rejestracja: 2006-02-20, 22:13
Lokalizacja: Bratoszewice

Re: iplus bez modemu

Post autor: Sundance_kid »

Z tego co się orientuje sa "czytniki" kart pcmcia które mozesz podpiąc do płyty głównej lub takie coś przez USB.
cholmar
Użytkownik forum
Posty: 36
Rejestracja: 2006-03-24, 20:31

Re: iplus bez modemu

Post autor: cholmar »

Ja używam telefonu jako modemu -wisi cały czas na ładowarce, ale to nie problem.
Sprzedałem GC79 na Allegro za 280PLn i kupiłem sobie Nokię 6021 i bluetooch za 250 PLN.
Zarobiłem 30, zyskałem EDGE i możliwość wspólpracy z każdym kompem, który posiada USB.

Do tego zaletą takiego rozwiązania jest możliwość umieszczenia telefonu w miejscu, gdzie jest najlepszy zasięg.
pozdrawiam
Awatar użytkownika
Sundance_kid
Guru bezprzewodowy
Posty: 5361
Rejestracja: 2006-02-20, 22:13
Lokalizacja: Bratoszewice

Re: iplus bez modemu

Post autor: Sundance_kid »

Sama używam telefonu jako modemu (Siemens s55) i tez polecam takie rozwiązanie. Telefon kupiłam za grosze (100), simdatę i mam namiastke internetu:)
kopiko
Początkujący użytkownik forum
Posty: 7
Rejestracja: 2006-04-06, 09:53
Lokalizacja: okolice G?owna

Re: iplus bez modemu

Post autor: kopiko »

Sundance_kid pisze:Cytat przycięty przez Moderatora ->BliSki - tniemy zbędne cytaty!
simdatę i mam namiastke internetu:)
Namiastka internetu - ja bym raczej powiedział że to SUPER sprawa z tą SIMDATą, chodzi o 100% lepiej od zwykłego modemu telekomuny (który zrywa połączenie co 15 min.), no i co najważniejsze wychodzi o połowę taniej przy normalnym użytkowaniu netu w poruwnaniu -> (porównaniu) z tp dialup. :D
Awatar użytkownika
Sundance_kid
Guru bezprzewodowy
Posty: 5361
Rejestracja: 2006-02-20, 22:13
Lokalizacja: Bratoszewice

Re: iplus bez modemu

Post autor: Sundance_kid »

Dla mnie jest to namiastka. Pliku nie ściagnę, obrazy powyłączane (??pisownia??), wolne ale chociaż nie muszę żulic u znajomych potrzebych mi info... I na moim końcu świata mam dostęp do jakiś informacji. I następny plus: żadnej umowy, żadnych zobowiązań.
Ładny offtopic mi wyszedł:P
ODPOWIEDZ