Szybkie pytanie - prosba o pomoc

[Reklama] Telefony satelitarne wszystkich sieci Thuraya, Iridium, Inmarsat https://ts2.shop/pl/3-telefony-satelitarne

Moderator: Moderatorzy

ODPOWIEDZ
pc
Początkujący użytkownik forum
Posty: 1
Rejestracja: 2006-04-13, 22:38

Szybkie pytanie - prosba o pomoc

Post autor: pc »

Witam,

Podkreslam, iz jestem kompletnie zielony w temacie, a potrzebuje miec internet na laptopie od czasu do czasu, wiec zadecydowalem, ze chcialbym miec SimData jako ze jest prepaid. Chcialem na poczatek, aby sprobowac kupic jakis tani modem i znalazlem uzywany na e-bayu:

KLIK
Powyższy link jest niezgodny z Regulaminem Forum. Zostawiam go w drodze wyjątku. ->Moderator BliSki

Czy on bedzie OK do SimData w Polsce? Sprzedajacy nic nie pisze o zadnym oprogramowaniu ani sterownikach, co jest potrzebne? Czy wystarczy, ze sciagne sterowniki ze strony Dell'a (czy tam SE, nie wiem co to jest w ogole) i powinno dzialac?

Z gory bardzo dziekuje za odpowiedz.

/pc
Szadzik
Mistrz bezprzewodowy
Posty: 1227
Rejestracja: 2005-11-24, 23:29
Lokalizacja: Flatland

Re: Szybkie pytanie - prosba o pomoc

Post autor: Szadzik »

pc pisze: Czy on bedzie OK do SimData w Polsce? Sprzedajacy nic nie pisze o zadnym oprogramowaniu ani sterownikach, co jest potrzebne?
Będzie działało, napisał ze nie mają simlocka są 3systemowe więc w Polsce będzie działało to ustrojstwo.
pc pisze: Czy wystarczy, ze sciagne sterowniki ze strony Dell'a (czy tam SE, nie wiem co to jest w ogole) i powinno dzialac?
Trzeba będzie ściągnąć oprogramowanie Wireless Manager ze strony SE. Na forum jest przyklejony temat z tego typu linkami.

P.S. Musisz wiedzieć jedno - karty SE mają słabą czułość i słabo łapią sygnał sieci. Jesli chcesz tego używać na terenie gdzie jest słaby zasięg Plusa to może być ciężko (chociaż GPRS to i tak tylko 5KBps więc nie powinno robić różnicy).
Back to the Future ;)
ODPOWIEDZ