wymiana EDGE na UMTS

[Reklama] Telefony satelitarne wszystkich sieci Thuraya, Iridium, Inmarsat https://ts2.shop/pl/3-telefony-satelitarne

Moderator: Moderatorzy

ODPOWIEDZ
Alkohochlik
Użytkownik forum
Posty: 28
Rejestracja: 2006-03-19, 10:47

wymiana EDGE na UMTS

Post autor: Alkohochlik »

chcialem sie zapytac jak to jest z wymiana EDGE na UMTS w Orange i czy <font color="#FF00FF"><b>»»w ogóle««</b></font> -> (w ogóle) takie cos jest :)
Szadzik
Mistrz bezprzewodowy
Posty: 1227
Rejestracja: 2005-11-24, 23:29
Lokalizacja: Flatland

Re: wymiana EDGE na UMTS

Post autor: Szadzik »

Alkohochlik pisze:chcialem sie zapytac jak to jest z wymiana EDGE na UMTS w Orange i czy <font color="#FF00FF"><b>»»w ogóle««</b></font> -> (w ogóle) takie cos jest :)
Ogólnie to jeśli jesteś w zasięgu UMTS i masz odpowiedni modem, to już jesteś prawie u celu. Jednak musisz jeszcze mieć kartę USIM, w tej chwili Orange prowadzi wymianę kart SIM na USIM za darmo, regualmin jednak mówi, że nie dla osób mających SIM w BusinessEverywhere lub LicencjaGPRS/EDGE.

Znam już przypadki osób, które poszły do salonu i po prostu wymieniły te karty, możesz spróbować to zrobić.
Back to the Future ;)
Robert
Użytkownik forum
Posty: 30
Rejestracja: 2006-02-26, 11:53
Lokalizacja: podwarszawie

Re: wymiana EDGE na UMTS

Post autor: Robert »

Ja się chętnie z tobą zamienie na modemy, ponieważ nie mam zasięgu umts, posiadam option UMTS/GPRS Quad + antena kierunkowa.
wójek dobra rada
Użytkownik forum
Posty: 25
Rejestracja: 2006-02-24, 18:05
Lokalizacja: Gdańsk

Re: wymiana EDGE na UMTS

Post autor: wójek dobra rada »

Witam.
Ja mam wymienioną kartę na USIM za free. Jak dobrze zbajerujesz ludzi w orange to ci wymienią bez problemu, ale nie mam modemu ;-( i chetnie się zamienię z dopłatą na modem UMTS\EGDE\GPRS albo inne propozcje? Mam modem GC89.
Audi A8 na 255 kapciach- moja bryczka ajjj!
freeco
Początkujący użytkownik forum
Posty: 2
Rejestracja: 2006-03-20, 14:36
Lokalizacja: Henryków Urocze

Re: wymiana EDGE na UMTS

Post autor: freeco »

Alkohochlik pisze:chcialem sie zapytac jak to jest z wymiana EDGE na UMTS w Orange i czy <font color="#FF00FF"><b>»»w ogóle««</b></font> -> (w ogóle) takie cos jest :)
Wymieniłem moją karte na USIM bez problemu . Jednak UMTS nie bedzie działał taka informacje dostałem w BOK .
Dopiero po upłynięciu umowy bede mógł przejśc na UMTS .
Awatar użytkownika
gnd
Stały użytkownik forum
Posty: 130
Rejestracja: 2005-12-07, 15:39
Lokalizacja: Wrocław

Re: wymiana EDGE na UMTS

Post autor: gnd »

polecam lekture http://m.telepolis.pl/news.php?id=5035 bardzo na czasie i w temacie, dodam ze ja wymienilem karte na usim i mam od 2.04.2006 umts przy licencji gprs za 60pln/m-c. :lol:
ODPOWIEDZ