Orange rezygnacja z umowy ?

[Reklama] Telefony satelitarne wszystkich sieci Thuraya, Iridium, Inmarsat https://ts2.shop/pl/3-telefony-satelitarne

Moderator: Moderatorzy

ODPOWIEDZ
0rang3

Orange rezygnacja z umowy ?

Post autor: 0rang3 »

hi mam pytanko
jestem nie szczesliwym urzytkownikiem orange (gprs + se gc75e) usluge mam wykupiona od wrzesnia 2005r i caly czas mam problemy zwiazane z zrywaniem sie polaczen i zawieszaniu sie modemu ale nie to jest najgorsze tylko to , ze place 60zl/mies a nic nie mam tylko gowniane gprs i gowniany modem za ktory dalem 250zl :( ostatnio zobaczylem oferte iplusa to szczena mi opadla maja tanie modemy a abonament maja za 60zl,net jest bez ograniczen,, w tej cenie jest gprs, edge i umts i do tego mozna zrezygnowac z ich uslug w kazdej chwili za jedyne 10zl ;) wiec chcialbym sie przerzucic na plusa (wiem ze jakosc uslugi bedzie pewnie taka sama co w orange) w jaki sposob moge najlatwiej i najskuteczniej zrezygnowac/zerwac umowe z orange nie placac kary czyli ok 1300zl ;/ ??
Szadzik
Mistrz bezprzewodowy
Posty: 1227
Rejestracja: 2005-11-24, 23:29
Lokalizacja: Flatland

Re: Orange rezygnacja z umowy ?

Post autor: Szadzik »

0rang3 pisze: (...) w jaki sposob moge najlatwiej i najskuteczniej zrezygnowac/zerwac umowe z orange nie placac kary czyli ok 1300zl ;/ ??
Przykro mi to stwierdzić, ale podpisana umowa zobowiązuje Cię do korzystania z usług, albo ze zrezygnowania i zapłacenia kary, nie ma żadnych furtke.
Jedyne co, to możesz spróbować udowodnić im, że nie zapewniają Ci dostępu do internetu, usługi są nie do wykorzystania i wtedy próbować coś kombinować, w innym wypadku płacić karę i już.
Back to the Future ;)
ODPOWIEDZ