blueconet w erze jak wybrac?

[Reklama] Telefony satelitarne wszystkich sieci Thuraya, Iridium, Inmarsat https://ts2.shop/pl/3-telefony-satelitarne

Moderator: Moderatorzy

ODPOWIEDZ
rafal120480
Początkujący użytkownik forum
Posty: 1
Rejestracja: 2006-04-22, 12:43

blueconet w erze jak wybrac?

Post autor: rafal120480 »

witam mam abonament biznesowy w erabiznes kontakt 60 chcialbym kupic sobie blueconeta do mojego laptopa mieszkam we Wroclawiu prosze o pomoc jak najlepiej kupic karte i jaka wybrac oferte zeby byla tania i w miare dobra z gory dziekuje
Robert
Użytkownik forum
Posty: 30
Rejestracja: 2006-02-26, 11:53
Lokalizacja: podwarszawie

Re: blueconet w erze jak wybrac?

Post autor: Robert »

Witam
Jeśli chodzi o BC to wybór jest dość spory, ale ja osobiście wybrał bym kontrakt na 12 m-cy(ok.98PLN) limit 2GB bez modemu( nie wiążesz się na długo z jedną siecią, bo takie usługi raczej powinny tanieć. Modem możesz kupić np: na Allegro za ok 300-350 PLN(UMTS/GPRS) lub 400-600PLN(EDGE/GPRS) lub telefon z EDGE.
Wszystko zależy jaki chcesz mieć modem i z jakiej technologi będziesz korzystał (lub do jakiej masz dostęp UMTS/EDGE/GPRS). Jeśli jesteś klientem biznesowym to możesz umówić się z handlowcem na przetestowanie usługi np. u ciebie w domu
Zastanów sie też nad iPlusem tam abonament kosztuje 60PLN- 1GB ale jeszcze nie tną transferów a modem dokupisz jak wyżej. :wink:
ODPOWIEDZ