PROBLEM Z IPLUS, REZYGNACJA Z UMOWY? DORADZCIE CO ROBIC!

[Reklama] Telefony satelitarne wszystkich sieci Thuraya, Iridium, Inmarsat https://ts2.shop/pl/3-telefony-satelitarne

Moderator: Moderatorzy

ODPOWIEDZ
edyta
Początkujący użytkownik forum
Posty: 3
Rejestracja: 2006-04-28, 23:59
Lokalizacja: Wrocław

Re: PROBLEM Z IPLUS, REZYGNACJA Z UMOWY? DORADZCIE CO ROBIC!

Post autor: edyta »

Czysto hipotetycznym (bo jednak nie próbowałam, net już u mnie chodzi jak trzeba;) argumentem na rozwiązanie umowy z iPlusem byłaby niezgodność oferowanych warunków z rzeczywistymi, tzn. w moim przypadku (nie wiem jak z Twoim modemem) na pudełku jest informacja, że modem współpracuje z Win98SE. W rzeczywistości, co przyznał również technik z Plusa, modem nie współpracuje ze starszą windą (błąd w druku opakowań). Moim zdaniem jest to już jakaś podstawa do rozwiązania umowy - nie mam obowiązku pracować na najnowszej wersji systemu lub szukać w sieci sterowników.
pozdrawiam, Edyta
skorpion
Użytkownik forum
Posty: 35
Rejestracja: 2006-06-05, 20:51
Lokalizacja: Gdańsk

Re: PROBLEM Z IPLUS, REZYGNACJA Z UMOWY? DORADZCIE CO ROBIC!

Post autor: skorpion »

Iplus menager jest dobry,tylko trzeba wlaczyc "lekka wersje interfejsu" zrobili cos takiego zamiast sie przyznac,ze pierwsza wersje tego programu napisal amator.
adigit

Re: PROBLEM Z IPLUS, REZYGNACJA Z UMOWY? DORADZCIE CO ROBIC!

Post autor: adigit »

Czy mógłbym zerwać umowę z Polkomtelem dlatego że dali mi w zestawie karte sim firmy ORGA ktora podobno ma jakieśbłędy w oprogramowaniu . Wiem to dlatego że dzwoniąc do techników oni sami się przyznali do tego.
ODPOWIEDZ