Ustawienia telefonu - Sagem myx6-2 (Orange)

[Reklama] Telefony satelitarne wszystkich sieci Thuraya, Iridium, Inmarsat https://ts2.shop/pl/3-telefony-satelitarne

Moderator: Moderatorzy

ODPOWIEDZ
liet
Początkujący użytkownik forum
Posty: 7
Rejestracja: 2006-05-24, 12:42

Ustawienia telefonu - Sagem myx6-2 (Orange)

Post autor: liet »

Telefon podłączyłem do komputera bezproblemowo - został poprawnie wykryty, sterowniki zostały zainstalowane przez OS (WindowsXP). Naczytałem się sporo o ustawieniach połączenia, o poleceniach inicjujących itd. ale nie wiem jak ustawić sam telefon... Czy mam stworzyć nowy profil do łączenia się i jeśli tak to jak dokładnie go ustawić? Na fonie mam zainstalowaną Operę Mini która korzysta z innego profilu. Jakieś sugestie?
bbart
Stały użytkownik forum
Posty: 83
Rejestracja: 2005-12-25, 01:04
Lokalizacja: Wrocław

Re: Ustawienia telefonu - Sagem myx6-2 (Orange)

Post autor: bbart »

Też łączyłem się przez Sagema myx6-2 w Orange połączonego z notkiem za pomocą Bluetooth ale nie używałem żadnych dodatkowych ustawień. Używałem programu WellPhone dołączonego do telefonu i nie trzeba było nic ustawiać. Program sam ustawiał odpowiedni profil i łączył się bez problemu z siecią. Jedyne co musiałem zrobić to przed instalacją WellPhone instalowałem program BlueSoleil do obsługi połączenia Bluetooth i łączyłem telefon z komputerem.
Acer Aspire 3003WLMI: Sempron 3000+ (1800 MHz), 1024 MB RAM, 80 GB HDD, matryca 15,4', iPlus na Samsung SGH-X700 (EDGE klasy 10)
Awatar użytkownika
Enzo
Specjalista bezprzewodowy-senior
Posty: 341
Rejestracja: 2006-02-06, 18:19
Lokalizacja: Warszawa

Re: Ustawienia telefonu - Sagem myx6-2 (Orange)

Post autor: Enzo »

liet pisze:ale nie wiem jak ustawić sam telefon... Czy mam stworzyć nowy profil do łączenia się i jeśli tak to jak dokładnie go ustawić?
W telefonie nic nie musisz ustawiać. Wystarczy to co masz ustawione w komputerze.
iPlus+E61i=FUN
liet
Początkujący użytkownik forum
Posty: 7
Rejestracja: 2006-05-24, 12:42

Re: Ustawienia telefonu - Sagem myx6-2 (Orange)

Post autor: liet »

A co z ustawieniami APN ?
bbart
Stały użytkownik forum
Posty: 83
Rejestracja: 2005-12-25, 01:04
Lokalizacja: Wrocław

Re: Ustawienia telefonu - Sagem myx6-2 (Orange)

Post autor: bbart »

APN ustawione jest w profilu zawartym w opcjach programu WellPhone (dokładnie nie pamiętam, w którym miejscu). Ja jednak niczego nie ustawiałem. Podczas połączenia przez ten telefon łatwo zobaczyć z jakiego APN aparat korzysta, gdyż jest to napisane na wyświetlaczu w dolnej lewej jego części (www.idea.pl).
Acer Aspire 3003WLMI: Sempron 3000+ (1800 MHz), 1024 MB RAM, 80 GB HDD, matryca 15,4', iPlus na Samsung SGH-X700 (EDGE klasy 10)
ODPOWIEDZ