ORANGE i Option GlobeTrotter 3G EDGE

[Reklama] Telefony satelitarne wszystkich sieci Thuraya, Iridium, Inmarsat https://ts2.shop/pl/3-telefony-satelitarne

Moderator: Moderatorzy

ODPOWIEDZ
marecki6
Początkujący użytkownik forum
Posty: 16
Rejestracja: 2006-05-10, 20:43

ORANGE i Option GlobeTrotter 3G EDGE

Post autor: marecki6 »

siema chce zkaupic neta do laptopa i zastanawiam sie powaznie czy nie ObrazekwziascObrazek tej uslugi w orange z abonamentem 120zl i do tego za 250zl wyzej wymieniony modem... co wy na to ??? zalezy mi na zasiegu edge a z tego co widzialem orange ma najwiekszy... zastnawialem sie na plusem ale maja bardzo slaby zasieg edge a tym bardziej na pomorzu a mi wlasnie na wakacje jest potrzebny net nad morzem no i cos tam sie czyta ostatnio o prawdopodobnym cieiciu transferu rowniez w iplusie... wiec warto wejsc w orangutana ???
wójek dobra rada
Użytkownik forum
Posty: 25
Rejestracja: 2006-02-24, 18:05
Lokalizacja: Gdańsk

Re: ORANGE i Option GlobeTrotter 3G EDGE

Post autor: wójek dobra rada »

Witam ja mam taki internet i mogę ci za darmo oddać karte SE GC89 oczywiście z podpisaniem cesji. Zapraszam bo warto dorzucam gratis antene
Audi A8 na 255 kapciach- moja bryczka ajjj!
marecki6
Początkujący użytkownik forum
Posty: 16
Rejestracja: 2006-05-10, 20:43

Re: ORANGE i Option GlobeTrotter 3G EDGE

Post autor: marecki6 »

skoro tak warto to dlaczego sie tego wyzbywasz??? miałeś jakies problemy w tym netem ???
kuba
Użytkownik forum
Posty: 30
Rejestracja: 2005-12-23, 03:26

Re: ORANGE i Option GlobeTrotter 3G EDGE

Post autor: kuba »

Posiadam EDGE w Orange od roku i jest roznie, nieraz smiga bez zadnych problemow ze 2 michy a nieraz potrafi sie wykladac z tydzien i tylko interwencje w BOK pomagaja.
Nie wiem od czego to zalezy ale tak <font color="#FF00FF"><b>»»na razie««</b></font> jest.
Dodam ze mieszkam nad morzem.
:?
Awatar użytkownika
gawith
Użytkownik forum
Posty: 29
Rejestracja: 2006-01-02, 01:54
Lokalizacja: Danzing

Re: ORANGE i Option GlobeTrotter 3G EDGE

Post autor: gawith »

Witaj

Mam Internet GPRS w Orangutanie za 6o zł . Po gprs-ie nie dzialalem wcale, odrazu przeskoczylem na EDGE. Predkosci w miare stabilne sr 150 kbps. Teraz mam 3G - i w ciągu dnia jest ok, ale wieczorami jest "padaka" jest ObrazekgozejObrazek niz EDGE. Praktycznie ObrazekcierzkoObrazek strony przegladac.... :(
Dodam ze mieszkam w Gdańsku, i wolal bym przeskoczyc na plusa bo podobno lepiej jest....
O R A N G E 6o zl - [GlobeTrotter 3G QUAD] + [Toshiba Portégé 722o] = 384 kbps
marecki6
Początkujący użytkownik forum
Posty: 16
Rejestracja: 2006-05-10, 20:43

Re: ORANGE i Option GlobeTrotter 3G EDGE

Post autor: marecki6 »

no własnie podobno lepiej w iplusie ale wedlug ich zasiegu mozna stwierdzic ze bez roznicy bedzie czy bede w plusie w zasiegu jedynie gprsu czy w orange przy zmulajacym edgu z tym ze zawsze bedzie wieksze prawdopodobienstwo na lepsze predkosci w orangutanie z powodu duzo wiekszego zasiegu edga w polsce a na UMTSA <font color="#FF00FF"><b>»»na razie««</b></font> nie mam szans.... musze jeszcze to przemyslec bo jezeli iPlus w miare szybko sie rozbuduje to moze byc lepszym rozwiazaniem tylko co z tym cieciem?? faktycznie zaczeli ciac transfery ??
Awatar użytkownika
vegas
Stały użytkownik forum
Posty: 148
Rejestracja: 2006-06-05, 22:22

Re: ORANGE i Option GlobeTrotter 3G EDGE

Post autor: vegas »

Tak zaczęli ciąć transfery i ja jestem tego żywym przykładem. Mam iPlusa od ok miesiąca albo trochę mniej. Przed tym zanim zakupiłem iPlusa jeszcze nie było cięć a teraz :evil: . Ale mi się trafiło...
wójek dobra rada
Użytkownik forum
Posty: 25
Rejestracja: 2006-02-24, 18:05
Lokalizacja: Gdańsk

Re: ORANGE i Option GlobeTrotter 3G EDGE

Post autor: wójek dobra rada »

Miałem problemy ale wywalczyłem swoje i jestem zadowolony jak <font color="#FF00FF"><b>»»na razie««</b></font>.
A sprzedać chcę ponieważ mam internet stacjonarny i nie używam już EDGE dlatego chętnie go oddam z licencją w dobre rence!
Audi A8 na 255 kapciach- moja bryczka ajjj!
marecki6
Początkujący użytkownik forum
Posty: 16
Rejestracja: 2006-05-10, 20:43

Re: ORANGE i Option GlobeTrotter 3G EDGE

Post autor: marecki6 »

byłem dzisiaj i w plusie i w orange'u .... musze przyznac ze jakos orange bardziej mnie przekonuje a do tego pani ktora mnie obslugiwala zaproponowala mi zalatwienia wszystkiego od reki chociaz nie mam jeszcze wszystkich dokumentow ( reszte papierow bede mogl doniesc pozniej) ...ach jak wiele zalezy od sprzedawcy :-) w plusie testowalem na swoim lapku necik i tez bylo ok ale jakos caly czas martwi mnie zasieg edga w iplusie dlatego wezme chyba orange... ma nadzieje ze nie bedzie az tak zle...a co do twojej propozycji WDB to niestety nie skorzystam poniewaz zalezy mi na modemie juz pod umtsa
ODPOWIEDZ