przedłużenie umowy a rabat 50% w Plusie

[Reklama] Telefony satelitarne wszystkich sieci Thuraya, Iridium, Inmarsat https://ts2.shop/pl/3-telefony-satelitarne

Moderator: Moderatorzy

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
YaHooo
Guru bezprzewodowy
Posty: 17761
Rejestracja: 2008-01-02, 14:38
Lokalizacja: Białystok

Re: przedłużenie umowy a rabat 50% w Plusie

Post autor: YaHooo »

marens pisze:Jako rekompensatę zarządałem podmiany promocji z iPlusoprocentownik 30% na iPlusoprocentownik 50% :rotfl:
Z góry to skazane jest na porażkę :cwaniak:
Pozdrawiam YaHooo :)
> FAQ < > Limitowanie TTL < > Filtrowanie MAC < > Limit - miniFAQ <
> Udostępnianie połączenia internetowego iPlus w trybie Ad-hoc < > Połączenie Ad-hoc <
(iPlus7GB-30%) + (Sierra Wireless AC881) + (HP Compaq nx7300) + (200m od BTS'a) = (600kB/s)
ryba825
Mistrz bezprzewodowy
Posty: 1332
Rejestracja: 2009-07-05, 16:15
Lokalizacja: Warszawa

Re: przedłużenie umowy a rabat 50% w Plusie

Post autor: ryba825 »

YaHooo pisze:Z góry to skazane jest na porażkę
Gdyby ich cały czas tym zasypywał, to w końcu by go mieli dość, no chyba że od razu przywrócą, to już nie ma co ich zasypywać zgłoszeniami.
marens
Guru bezprzewodowy
Posty: 3607
Rejestracja: 2007-04-14, 10:01
Lokalizacja: Wrocław

Re: przedłużenie umowy a rabat 50% w Plusie

Post autor: marens »

YaHooo pisze:Z góry to skazane jest na porażkę
Wiem o tym, ale nie fair jest to, że wszystko jest inaczej niż było ustalane.
Awatar użytkownika
pogodabartek
Stary wyga bezprzewodowy
Posty: 816
Rejestracja: 2010-10-02, 22:30
Lokalizacja: Dolnośląskie

Re: przedłużenie umowy a rabat 50% w Plusie

Post autor: pogodabartek »

Ja będę nagrywać rozmowę z komsultantami i tak jak w Twoim przypadku bym miał dowód i zerwał umowę i się sądził. Napisz im,że masz nagrana rozmowę i ze wystąpisz na drogę sądową.

Mnie już tak oszukali na poczatku umowy odpisali mi,że rozbudowa sieci planowana jest na 2011rok,a po pół roku odpisali jak znów zapytałem,że w podanej lokalizacji nie planują rozbudowy sieci.

[ Dodano: 2011-05-08, 13:30 ]
Oni nagrywają Nas a My Ich :P Tylko uprzed konsultanta,że też nagrywasz rozmowę.
Awatar użytkownika
YaHooo
Guru bezprzewodowy
Posty: 17761
Rejestracja: 2008-01-02, 14:38
Lokalizacja: Białystok

Re: przedłużenie umowy a rabat 50% w Plusie

Post autor: YaHooo »

ryba825 pisze:Gdyby ich cały czas tym zasypywał, to w końcu by go mieli dość
Nie wiem czy takie zsypywanie coś da. Dodadzą meila do czarnej listy i już :]
marens pisze:Wiem o tym, ale nie fair jest to, że wszystko jest inaczej niż było ustalane.
Ogólnie to widzę, że Plus sobie leci coraz bardziej w kulki :dobani: Nie mam tu na myśli tylko iPlusa, ale całokształt działalności.
Pozdrawiam YaHooo :)
> FAQ < > Limitowanie TTL < > Filtrowanie MAC < > Limit - miniFAQ <
> Udostępnianie połączenia internetowego iPlus w trybie Ad-hoc < > Połączenie Ad-hoc <
(iPlus7GB-30%) + (Sierra Wireless AC881) + (HP Compaq nx7300) + (200m od BTS'a) = (600kB/s)
Awatar użytkownika
Pijo
Stary wyga bezprzewodowy
Posty: 677
Rejestracja: 2009-07-06, 12:16
Lokalizacja: Podlasie/Mazowsze

Re: przedłużenie umowy a rabat 50% w Plusie

Post autor: Pijo »

YaHooo pisze:Nie mam tu na myśli tylko iPlusa, ale całokształt działalności.
E tam . Patrz jakie fajne usługi oferuje Plus: http://plus.pl/indywidualna/Uslugi/Aktu ... bieZadbac/


Zaniesiesz modemik do salonu , wypolerują Ci go na błysk :rotfl: . W żadnej innej sieci tego nie ma :rotfl:
Awatar użytkownika
YaHooo
Guru bezprzewodowy
Posty: 17761
Rejestracja: 2008-01-02, 14:38
Lokalizacja: Białystok

Re: przedłużenie umowy a rabat 50% w Plusie

Post autor: YaHooo »

Pijo pisze:E tam . Patrz jakie fajne usługi oferuje Plus: http://plus.pl/indywidual...jOSiebieZadbac/
:rotfl2:

A tak na poważnie, to Plus już nawet przestał wysyłać SMSy na pre-paidy o końcu ważności konta :dobani: Można ładnie przegapić i zablokować sobie konto.
Pozdrawiam YaHooo :)
> FAQ < > Limitowanie TTL < > Filtrowanie MAC < > Limit - miniFAQ <
> Udostępnianie połączenia internetowego iPlus w trybie Ad-hoc < > Połączenie Ad-hoc <
(iPlus7GB-30%) + (Sierra Wireless AC881) + (HP Compaq nx7300) + (200m od BTS'a) = (600kB/s)
marens
Guru bezprzewodowy
Posty: 3607
Rejestracja: 2007-04-14, 10:01
Lokalizacja: Wrocław

Re: przedłużenie umowy a rabat 50% w Plusie

Post autor: marens »

YaHooo pisze:Ogólnie to widzę, że Plus sobie leci coraz bardziej w kulki :dobani:
2/4 reklamacje rozpatrzone pozytywnie :ok:
Ogólnie odpowiedź w stylu Plusa "W ramach indywidualnego podejścia do spraw naszych klientów".

Teraz czekam na odpowiedź w sprawie iPlusopobieracza i profilu QOS.
Były to dwie odrębne reklamacje, 30dni na odpowiedź w sprawie iPlusopobieracza kończy się jakoś w tym tygodniu, a na QOS to jeszcze sobie chwilkę poczekam.
Awatar użytkownika
YaHooo
Guru bezprzewodowy
Posty: 17761
Rejestracja: 2008-01-02, 14:38
Lokalizacja: Białystok

Re: przedłużenie umowy a rabat 50% w Plusie

Post autor: YaHooo »

marens pisze:2/4 reklamacje rozpatrzone pozytywnie :ok:
Oby tak dalej :ok:
Pozdrawiam YaHooo :)
> FAQ < > Limitowanie TTL < > Filtrowanie MAC < > Limit - miniFAQ <
> Udostępnianie połączenia internetowego iPlus w trybie Ad-hoc < > Połączenie Ad-hoc <
(iPlus7GB-30%) + (Sierra Wireless AC881) + (HP Compaq nx7300) + (200m od BTS'a) = (600kB/s)
Awatar użytkownika
pogodabartek
Stary wyga bezprzewodowy
Posty: 816
Rejestracja: 2010-10-02, 22:30
Lokalizacja: Dolnośląskie

pierwsze podejście konsultanta 2699 w sparwie wypowiedzenia.

Post autor: pogodabartek »

Dziś zadzwonił PAN Z I PLUSA i się produkował,chciał dać modem nowy,ale odmówiłem,powiedziałem mu,że dział rozbudowy sieci i plus mnie okłamał,że rozbudują w mojej lokalizacji w 2011roku,stwierdził,że to inny dział,i proponował mi 30%rabatu darmowe ściąganie od 24-9rano i 7GB za 52,25 czy jakoś tak,czyli bardzo mili ludzie z plusa,liczą mi rabat od podstawowej kwoty 70zł,a Ja teraz płacę 56,72 za 7Gb i darmowe ściąganie od 24-9 mam za free w tym abonamencie.

Powiedziałem mu,że w play mam 12miesiacy umowę,prędkość do 4Mb/s i darmowe ściąganie 24-9,a on do mnie,że jak zasięg,a Ja,że mieszkam obok nadajnika i super działa,w związku z tym zakończyliśmy tę rozmowę bez pożądanych skutków i czekam dalej na ich ruch.
Awatar użytkownika
YaHooo
Guru bezprzewodowy
Posty: 17761
Rejestracja: 2008-01-02, 14:38
Lokalizacja: Białystok

Re: przedłużenie umowy a rabat 50% w Plusie

Post autor: YaHooo »

pogodabartek pisze:czyli bardzo mili ludzie z plusa,liczą mi rabat od podstawowej kwoty 70zł,a Ja teraz płacę 56,72 za 7Gb i darmowe ściąganie od 24-9 mam za free w tym abonamencie.
To co powiesz na to jaką ja zamianę miałem:
przed: 20GB za 55 zł,
po: 7Gb za 52 z kawałkiem :]
Pozdrawiam YaHooo :)
> FAQ < > Limitowanie TTL < > Filtrowanie MAC < > Limit - miniFAQ <
> Udostępnianie połączenia internetowego iPlus w trybie Ad-hoc < > Połączenie Ad-hoc <
(iPlus7GB-30%) + (Sierra Wireless AC881) + (HP Compaq nx7300) + (200m od BTS'a) = (600kB/s)
Maciek764
Mistrz bezprzewodowy
Posty: 1620
Rejestracja: 2008-07-19, 17:07
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza

Re: przedłużenie umowy a rabat 50% w Plusie

Post autor: Maciek764 »

przed: 20GB za 55 zł
Jak do tego doszo? (w sensie z jakiego abonamentu jaka obniżka po jakim czasie - pewnie ze iPlus110 -50% ale po dwóch latach?)
po: 7Gb za 52 z kawałkiem
Plus jest świetny jeśli chodzi o ofertę dla stałych klientów. :rotfl: W abonamentach telefonicznych jest to samo. Kilka dni temu własnie do mnie zadzwonili z miażdżącą ofertą przedłużenia umowy (4 miesiące do końca) ale zwątpiłem...
Awatar użytkownika
YaHooo
Guru bezprzewodowy
Posty: 17761
Rejestracja: 2008-01-02, 14:38
Lokalizacja: Białystok

Re: przedłużenie umowy a rabat 50% w Plusie

Post autor: YaHooo »

Maciek764 pisze:Jak do tego doszo? (w sensie z jakiego abonamentu jaka obniżka po jakim czasie - pewnie ze iPlus110 -50% ale po dwóch latach?)
Pierwsza umowa iPlus60 (1GB za 60zł we wrześniu 2007) na dwa lata, przedłużona 4 miesiące przed końcem z rabatem 50% (wziąłem iPlus110, wtedy było chyba 8GB). Następna umowa przedłużona też z rabatem 50% (tu już był iPlus110 z limitem 20GB). No i obecna umowa iPlus7GB z rabatem 30%. Co ciekawe obydwa przedłużenia 50% dostałem od ręki w salonie po pierwszej wizycie, bez wymówień itp...
Maciek764 pisze:Plus jest świetny jeśli chodzi o ofertę dla stałych klientów.
Jak widać na moim przykładzie :cwaniak:
Pozdrawiam YaHooo :)
> FAQ < > Limitowanie TTL < > Filtrowanie MAC < > Limit - miniFAQ <
> Udostępnianie połączenia internetowego iPlus w trybie Ad-hoc < > Połączenie Ad-hoc <
(iPlus7GB-30%) + (Sierra Wireless AC881) + (HP Compaq nx7300) + (200m od BTS'a) = (600kB/s)
marens
Guru bezprzewodowy
Posty: 3607
Rejestracja: 2007-04-14, 10:01
Lokalizacja: Wrocław

Re: przedłużenie umowy a rabat 50% w Plusie

Post autor: marens »

YaHooo pisze:Oby tak dalej :ok:
Nie mam podstaw do pozytywnego rozpatrzenia nadesłanej reklamacji...
endriu
Początkujący użytkownik forum
Posty: 1
Rejestracja: 2011-05-16, 16:35
Lokalizacja: Wrocław

Re: przedłużenie umowy a rabat 50% w Plusie

Post autor: endriu »

Na początek witam wszystkich :)
a więc mam umowę 7GB -25% na 12 mcy z 17.06.2010.
15.05.2011 złożyłem wypowiedzenie w salonie, dziś rano dostałem sms o podanie tel.kontaktowego, wiec podałem i o godz.13 już miałem telefon, ich propozycje:

iplus 7GB z limitem 14GB za cenę 75,90pln umowa na 12mcy
lub
iplus 20GB z limitem 20GB za cenę 110pln - 30% + kaspersky + iplusopob 24-9 0pln umowa na 12mcy

powiedziełem, że się zastanowię, jutro będzie znowu dzwonił, ale ciekawe jest to co stwierdził o przycinaniu prędkości:
"...prędkości nie są ograniczane i jest to chwyt marketingowy, jedyne co może ograniczac prędkośc to: jakości modemu i/lub jakośc sygnału..."
na moje pytanie, czy jak wybiorę abonament 1,5GB to niebędę miał przycięcia do 1MB/s
powiedział że NIE i będę miał prędkośc taką na jaką pozwala mi sygnał i sprzęt, do limitu GB oczywiście

Więc jak to jest z tym przycinaniem???
pozdr
michals2007q
Początkujący użytkownik forum
Posty: 5
Rejestracja: 2007-09-09, 15:50
Lokalizacja: Pułtusk

Re: przedłużenie umowy a rabat 50% w Plusie

Post autor: michals2007q »

Witam,
Przycinają prędkości, konsultanci nic nie wiedzą ostatnio sam gadałem z jednym i też wmawiał mi że nie przycinają :wsciekly: .
marens
Guru bezprzewodowy
Posty: 3607
Rejestracja: 2007-04-14, 10:01
Lokalizacja: Wrocław

Re: przedłużenie umowy a rabat 50% w Plusie

Post autor: marens »

endriu pisze:Więc jak to jest z tym przycinaniem???
Przycinają prędkość.

Sugeruję abyś przeszedł się do salonu firmowego na Krupniczą. W salonach firmowych mają spore uprawnienia jeśli chodzi o przedłużanie umowy.
Jak będzie jakieś nieporozumienie po przedłużeniu umowy zawsze można takiego konsultanta odnaleźć i mu wprost powiedzieć co się o tym sądzi.
michals2007q pisze:konsultanci nic nie wiedzą
Osobiście uważam, że nie jest to przypadkowe. Bardzo się zraziłem do Plusa, po otrzymaniu poleconym odpowiedzi na reklamację iż jest niezasadna. Uważam, że mam rację, oni twierdzą że wszystko jest okej.
Maciek764
Mistrz bezprzewodowy
Posty: 1620
Rejestracja: 2008-07-19, 17:07
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza

Re: przedłużenie umowy a rabat 50% w Plusie

Post autor: Maciek764 »

Przycinają prędkości, konsultanci nic nie wiedzą ostatnio sam gadałem z jednym i też wmawiał mi że nie przycinają
Prędkości która jest na ograniczeniu nie udało mi się przekroczyć nawet o bajt, chyba nawet na QoS jest ograniczenie.
jarek7714
Stary wyga bezprzewodowy
Posty: 640
Rejestracja: 2011-02-11, 00:13
Lokalizacja: łódz

Re: przedłużenie umowy a rabat 50% w Plusie

Post autor: jarek7714 »

Fakt ograniczają-jak nie ograniczali to osiągałem rano na Huawei E-1820 nawet ponad 14-mega, mam ograniczenie do 10-mega i nigdy tego nie przekroczyłem :roll:
jareq
SierraWireless
Użytkownik forum
Posty: 28
Rejestracja: 2010-09-03, 10:10
Lokalizacja: HSDPA

Re: przedłużenie umowy a rabat 50% w Plusie

Post autor: SierraWireless »

co miesiac regularnie jak w zegarku iPlus przycina predkosci tak na 10-12 dni przed koncem okresu rozliczeniowego. wczoraj sie niezle zdziwilem, kiedy predkosci 3G byly na poziomie 0-5kB/s.

na infolinii spytalem sie czy limit zostal wykorzystany. okazalo sie ze nie, a technicy usilnie wmawiali ze to wszystko przez padajacy snieg w zakopanem i mroz (oblodzilo krzyz na giewoncie). wiec dalsza rozmowa z tymi fachowcami nie miala sensu, tylko poprosilem o przelaczenie do dzialu reklamacji :papa:

poszly dwie reklamacje, pierwsza ze usluga nie dziala, a w drugiej poprosilem o korekte rachunku. po okolo 2h predkosc z 5kB/s skoczyla do 400kB/s. widac podgrzewali palnikami ten krzyz na giewoncie, bo najwyrazniej odtajal :rotfl:

szkoda ze iPlus tak kombinuje jak oszukać klientow, ale widac z calych sil sa za rozwojem mobilnego internetu, tj LTE od cyfrowego polsatu :)

[ Komentarz dodany przez: YaHooo: 2011-05-16, 21:05 ]
Radzę uważać na słowa i nie używać gwiazdek, bo się pogniewam :nienie:
Ostatnio zmieniony 2011-05-16, 20:04 przez SierraWireless, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
YaHooo
Guru bezprzewodowy
Posty: 17761
Rejestracja: 2008-01-02, 14:38
Lokalizacja: Białystok

Re: przedłużenie umowy a rabat 50% w Plusie

Post autor: YaHooo »

marens pisze:Nie mam podstaw do pozytywnego rozpatrzenia nadesłanej reklamacji...
No to kicha jak tak...
endriu pisze:Więc jak to jest z tym przycinaniem???
Przycinają jak najbardziej tak jak w tabelce na ich stronie.
SierraWireless pisze:na infolinii spytalem sie czy limit zostal wykorzystany.
Możesz sobie sprawdzić QoS jaki masz i wtedy jest 100% pewności czy nałożyli limit.
Pozdrawiam YaHooo :)
> FAQ < > Limitowanie TTL < > Filtrowanie MAC < > Limit - miniFAQ <
> Udostępnianie połączenia internetowego iPlus w trybie Ad-hoc < > Połączenie Ad-hoc <
(iPlus7GB-30%) + (Sierra Wireless AC881) + (HP Compaq nx7300) + (200m od BTS'a) = (600kB/s)
Jareva
Stały użytkownik forum
Posty: 109
Rejestracja: 2008-11-16, 19:03
Lokalizacja: Głogów

Re: przedłużenie umowy a rabat 50% w Plusie

Post autor: Jareva »

A ja nie mogę przebić bariery 1,8mb/s I nie wiem czy to u mnie taka sieć obciążona czy mam taką obcinkę. Chociaż umowa na ograniczenie 10mb/s.

Czy to rano wieczór noc zawsze max 1,8 przeciętnie 1,6 w dzień też przeciętna 1,6 więc chyba przeciążenie odpada?
Maciek764
Mistrz bezprzewodowy
Posty: 1620
Rejestracja: 2008-07-19, 17:07
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza

Re: przedłużenie umowy a rabat 50% w Plusie

Post autor: Maciek764 »

A ja nie mogę przebić bariery 1,8mb/s
Może stacja ma HSPA 1,8Mb/s :D Albo modem masz 1,8. Jakie masz prędkości uploadu? Ściągnij sobie Mobile Data Monitoring Aplication i tam sprawdź QoS.
Awatar użytkownika
YaHooo
Guru bezprzewodowy
Posty: 17761
Rejestracja: 2008-01-02, 14:38
Lokalizacja: Białystok

Re: przedłużenie umowy a rabat 50% w Plusie

Post autor: YaHooo »

Maciek764 pisze:Może stacja ma HSPA 1,8Mb/s :D
Albo modem ma ustawione negocjowanie QoS'u tylko 1.8, ewentualnie modem tylko tyle może, albo masz straszne zakłócenia w sieci i tylko tyle można wynegocjować podczas łączenia się z siecią.
Pozdrawiam YaHooo :)
> FAQ < > Limitowanie TTL < > Filtrowanie MAC < > Limit - miniFAQ <
> Udostępnianie połączenia internetowego iPlus w trybie Ad-hoc < > Połączenie Ad-hoc <
(iPlus7GB-30%) + (Sierra Wireless AC881) + (HP Compaq nx7300) + (200m od BTS'a) = (600kB/s)
Jareva
Stały użytkownik forum
Posty: 109
Rejestracja: 2008-11-16, 19:03
Lokalizacja: Głogów

Re: przedłużenie umowy a rabat 50% w Plusie

Post autor: Jareva »

Modem to ruter B260a Nie ma za wiele ustawień. Zasięg HSDPA zasięg max. 500m od anteny pingi 110-190.

Wysyłka ok 210kb/s
Awatar użytkownika
mircal
Użytkownik forum
Posty: 27
Rejestracja: 2010-01-05, 10:48
Lokalizacja: Tarnów

Re: przedłużenie umowy a rabat 50% w Plusie

Post autor: mircal »

Po wysłaniu listu z rezygnacją zadzwoniono do mnie z ofertą, na którą przystałem.
Miałem 3GB za 42zł
Będę miał 3GB za 34zł + nielimitowany net w nocy w cenie oraz stara umowa zakonczy sie o 1mc wcześniej
agent07
Użytkownik forum
Posty: 46
Rejestracja: 2011-03-16, 17:04
Lokalizacja: wawa

Re: przedłużenie umowy a rabat 50% w Plusie

Post autor: agent07 »

@michals2007, tu koledzy dobrze doradzają, przejdź się do salonu i
pamiętaj zapytać czy Tobie nie przysługuję rabat Combo i w jakiej
wysokości (ale to wprzyapdku jeżeli masz przynajmniej 2 usługi). O swoje
trzeba sie upominać
Awatar użytkownika
YaHooo
Guru bezprzewodowy
Posty: 17761
Rejestracja: 2008-01-02, 14:38
Lokalizacja: Białystok

Re: przedłużenie umowy a rabat 50% w Plusie

Post autor: YaHooo »

Jareva pisze:Wysyłka ok 210kb/s
No to jakby nieco mało. Mogłoby być lepiej. Moim zdaniem masz słabe warunki i temu nie udaje Ci się osiągnąć więcej. No i jeszcze pozostaje kwestia tego jakiego masz nodeB.
Pozdrawiam YaHooo :)
> FAQ < > Limitowanie TTL < > Filtrowanie MAC < > Limit - miniFAQ <
> Udostępnianie połączenia internetowego iPlus w trybie Ad-hoc < > Połączenie Ad-hoc <
(iPlus7GB-30%) + (Sierra Wireless AC881) + (HP Compaq nx7300) + (200m od BTS'a) = (600kB/s)
Awatar użytkownika
pogodabartek
Stary wyga bezprzewodowy
Posty: 816
Rejestracja: 2010-10-02, 22:30
Lokalizacja: Dolnośląskie

Re: przedłużenie umowy a rabat 50% w Plusie

Post autor: pogodabartek »

agent07 pisze:@michals2007, tu koledzy dobrze doradzają, przejdź się do salonu i
pamiętaj zapytać czy Tobie nie przysługuję rabat Combo i w jakiej
wysokości (ale to wprzyapdku jeżeli masz przynajmniej 2 usługi). O swoje
trzeba sie upominać
Kolego Drogi,chyba coś Ci się pomyliło z Orange,a tu jest mowa o iplusie i plus gsm,a w plusie jest,albo była usługa razem lepiej,gdzie jak miałes abonament na telefon minimum 50zł i iplusa,to w telefonie miałeśdarmowego iplusa z abonamentu iplus i pakiety GB.
drgajger
Początkujący użytkownik forum
Posty: 4
Rejestracja: 2011-05-02, 10:56
Lokalizacja: Warszawa

Re: przedłużenie umowy a rabat 50% w Plusie

Post autor: drgajger »

Byłem dzisiaj złożyć rezygnację z iplusa ponieważ kończy mi się za miesiąc umowa.W salonie iplusa pod mariotem. Do tej pory miałem 7GB za 75.60 zł (i ipp 24-9 za free). Gościu chciał mi na dzień dobry wcisnąć (bez modemu) 25 GB za 75.90 zł lub 7GB za 52 zł (to wszystko z iplusopobieraczem darmowym 24-9 w obu przypadkach albo opcją 24-12 za dopłatą 10zł w obu przypadkach). Rezygnację złożyłem, dodatkowo jeszcze reklamację w kwestii technicznej jakości usługi, czekam na telefon z lepszą ofertą (tzn. zadowalało by mnie te 50% zniżki na abo).
Dodatkowo pytałem o te przycięcia transferu w zależności od oferty, to gość zaprzeczył żeby coś takiego było, powiedział że prędkość zależy tylko od mojego modemu (nie wiem czy nie wiedział czy kazali mu kłamać). Jak mi nie dadzą tych 50% to rezygnuję i tyle. Kwestii darmowych sms-ów nie poruszałem bo zapomniałem.
ODPOWIEDZ