przedłużenie umowy a rabat 50% w Plusie

[Reklama] Telefony satelitarne wszystkich sieci Thuraya, Iridium, Inmarsat https://ts2.shop/pl/3-telefony-satelitarne

Moderator: Moderatorzy

ODPOWIEDZ
sokoleokoo2
Stały użytkownik forum
Posty: 149
Rejestracja: 2010-08-15, 07:47
Lokalizacja: kraków

Re: przedłużenie umowy a rabat 50% w Plusie

Post autor: sokoleokoo2 »

Kolego mogło tak być, nawet w Play miałem podobnie - przyszła do mnie umowa z telefonem a tam, nic n/t 50% rabatu na 6-cy to podpisałem odbiór kurierowi i odesłałem nadawcy (zaraz przy otwarciu) bez podpisania umowy, po 2 dniach 3 telefony i jeszcze dostałem gratis 30 min/6-mcy a telefon staniał ze 249 do 199.

Ale użerania się z nimi jest, trzeba walczyć o swoje bo i tak doją nas jak krowy.
Awatar użytkownika
YaHooo
Guru bezprzewodowy
Posty: 17761
Rejestracja: 2008-01-02, 14:38
Lokalizacja: Białystok

Re: przedłużenie umowy a rabat 50% w Plusie

Post autor: YaHooo »

W takim razie naprawdę Plus się pogorszył i to znacznie w porównaniu do roku, czy nawet pół roku temu :dobani:
Pozdrawiam YaHooo :)
> FAQ < > Limitowanie TTL < > Filtrowanie MAC < > Limit - miniFAQ <
> Udostępnianie połączenia internetowego iPlus w trybie Ad-hoc < > Połączenie Ad-hoc <
(iPlus7GB-30%) + (Sierra Wireless AC881) + (HP Compaq nx7300) + (200m od BTS'a) = (600kB/s)
uniu
Specjalista bezprzewodowy-junior
Posty: 195
Rejestracja: 2009-03-17, 21:41
Lokalizacja: Wołomin

Re: przedłużenie umowy a rabat 50% w Plusie

Post autor: uniu »

Witam

Trochę odkopie L:)
W lutym 2012 kończy mi się aneksik na 50% abonamentu. Wywalczyłem go przez złożenie wypowiedzenia. Czy aktualnie jeszcze jest ta promocja z 50% rabatem? Czy ktoś ostatnio wywalczył coś takiego?
Awatar użytkownika
YaHooo
Guru bezprzewodowy
Posty: 17761
Rejestracja: 2008-01-02, 14:38
Lokalizacja: Białystok

Re: przedłużenie umowy a rabat 50% w Plusie

Post autor: YaHooo »

uniu pisze:Czy aktualnie jeszcze jest ta promocja z 50% rabatem? Czy ktoś ostatnio wywalczył coś takiego?
Ostatnio nikt o tym nie pisał. Więc można domniemywać, że niestety już tego nie udzielają...
Pozdrawiam YaHooo :)
> FAQ < > Limitowanie TTL < > Filtrowanie MAC < > Limit - miniFAQ <
> Udostępnianie połączenia internetowego iPlus w trybie Ad-hoc < > Połączenie Ad-hoc <
(iPlus7GB-30%) + (Sierra Wireless AC881) + (HP Compaq nx7300) + (200m od BTS'a) = (600kB/s)
uniu
Specjalista bezprzewodowy-junior
Posty: 195
Rejestracja: 2009-03-17, 21:41
Lokalizacja: Wołomin

Re: przedłużenie umowy a rabat 50% w Plusie

Post autor: uniu »

Witam

Jednak się udało znowu mam rabacik 50% na kolejne 12 msc. Juz się nastawiałem na przejście w technologie LTE gdyz byłem przekonany ze nie dadzą im rabatu 50% ale dzisiaj (20 lutego juz by był ostatni dziń na wypowiedzeniu) zadzwonili w końcu łaskawie z Plusa i oznajmili bez zadnego stekania że mogą mi dać 50 % - zgodziłem się od ręki.

Ps . Aktualnie podsiadam modem e169 i korzystam z technologi HSDPA jaki najtańszy modem z wyjściem na antene polecanie do HSPA+? Może ktos ma na sprzedaż?
Ostatnio zmieniony 2012-02-18, 18:11 przez uniu, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
YaHooo
Guru bezprzewodowy
Posty: 17761
Rejestracja: 2008-01-02, 14:38
Lokalizacja: Białystok

Re: przedłużenie umowy a rabat 50% w Plusie

Post autor: YaHooo »

uniu pisze:zadzwonili w końcu łaskawie z Plusa i oznajmili bez zadnego stekania że mogą mi dać 50 %
Czyli jednak jeszcze można wyrwać od nich dobrą ofertę :ok:
Pozdrawiam YaHooo :)
> FAQ < > Limitowanie TTL < > Filtrowanie MAC < > Limit - miniFAQ <
> Udostępnianie połączenia internetowego iPlus w trybie Ad-hoc < > Połączenie Ad-hoc <
(iPlus7GB-30%) + (Sierra Wireless AC881) + (HP Compaq nx7300) + (200m od BTS'a) = (600kB/s)
ODPOWIEDZ