Porównanie cen - Niemcy - Anglia - Irlandia... Polska

[Reklama] Telefony satelitarne wszystkich sieci Thuraya, Iridium, Inmarsat https://ts2.shop/pl/3-telefony-satelitarne

Moderator: Moderatorzy

ODPOWIEDZ
Karma
Początkujący użytkownik forum
Posty: 12
Rejestracja: 2006-05-14, 18:30
Lokalizacja: Wroc?aw/L?bork

Porównanie cen - Niemcy - Anglia - Irlandia... Polska

Post autor: Karma »

Witam,
chciałbym wiedzieć (z pewnością nie tylko ja) jakie są ceny w innych krajach UE za internet komórkowy. Chcę aby ludzie mieli porównanie cen z zachodu z cenami w Polsce. To ma być tylko przykład czy i jak bardzo nam się wyciąga pieniądze z kieszeni.
Awatar użytkownika
MaciekAdv
Specjalista bezprzewodowy-junior
Posty: 160
Rejestracja: 2006-02-19, 12:58
Lokalizacja: Podkarpackie

Re: Porównanie cen - Niemcy - Anglia - Irlandia... Polska

Post autor: MaciekAdv »

hehe no ciekawe to jest na pewno, ale myślę ze to nie ma sensu, dla kogoś z WB 30 funtow ma taka wartość jak dla nas 30 zł a wszyscy wiemy ile to jest po przeliczeniu.
Ale gdyby sie ktos orientował to zeczywisice moglo by to byc ciekawe.
MaciekAdv:iPlus EDGE na Comander
Kom. Nokia 6021
Awatar użytkownika
evad
Stały użytkownik forum
Posty: 108
Rejestracja: 2006-05-15, 08:53
Lokalizacja: Londyn, Zielona Góra

Re: Porównanie cen - Niemcy - Anglia - Irlandia... Polska

Post autor: evad »

MaciekAdv pisze:hehe no ciekawe to jest na pewno, ale myślę ze to nie ma sensu, dla kogoś z WB 30 funtow ma taka wartość jak dla nas 30 zł a wszyscy wiemy ile to jest po przeliczeniu.
Ale gdyby sie ktos orientował to zeczywisice moglo by to byc ciekawe.
w UK - jak już w którymś wątku pisałem - przesyłanie danych via GPRS wychodzi sporo drożej niż w Polsce, zwłaszcza w zestawieniu z ofertami typu iPlus, BC i BE. masz rację, że uwzględniając zarobki UK może nie wychodzi tak drogo, ale jednak uważam, że jednak tam trzeba płacić więcej. natomiast światełkiem w tunelu jeśli chodzi o ogólne obniżenie cen za transmisję danych w UK są ostatnie oferty T-Mobile UK, konkretnie web'n'walk. są dwie opcje: web'n'walk w telefonie (odpowiednik BC w telefonie), za Ł7.50/m-c nieograniczony dostęp do internetu z poziomu telefonu lub za Ł19.99/m-c dostęp przez modem (Option Globetrotter GPRS/UMTS) z 2 GB limitu, po którym zastrzegają możliwość obniżenia parametrów transmisji, czyli dokładnie jak w BC. jedyny minus - warunki oferty nie zezwalają na korzystanie z VoIP. :( mimo to, jak na warunki UK oferta jest praktycznie nie do pobicia.
Dawid 'evad' Lorenz
ODPOWIEDZ