Internet na 3 miesiące

[Reklama] Telefony satelitarne wszystkich sieci Thuraya, Iridium, Inmarsat https://ts2.shop/pl/3-telefony-satelitarne

Moderator: Moderatorzy

ODPOWIEDZ
Szadzik
Mistrz bezprzewodowy
Posty: 1227
Rejestracja: 2005-11-24, 23:29
Lokalizacja: Flatland

Re: Internet na 3 miesiące

Post autor: Szadzik »

cbm pisze:Dzęki wielkie, już się wszystkiego dowiedziałem, że mogę to włączyć jako usługę za 120zł miesiecznie GPRS/EDGE i UMTS z niograniczona iloscia przeslanych danych
Jesteś pewien, że ilość danych jest nieograniczona?

cbm pisze:...wiec musialbym kupic modem, ktory to np na allegro mozna dostac za jedyny 1000zł
Nie wiem jakie modemy EDGE oglądałeś, jednak żeby kupić modem z EDGE wystarczy 300zł. Nokia 3220 z max speed na poziomie 22kBps. Albo znowu Nokia 6230 z max speed 240kBps za ok. 400zł.
Back to the Future ;)
krzysztofdrugi
Początkujący użytkownik forum
Posty: 5
Rejestracja: 2006-06-25, 09:06

wypożyczenie modemu

Post autor: krzysztofdrugi »

Szadzik pisze:Nie wiem jakie modemy EDGE oglądałeś, jednak żeby kupić modem z EDGE wystarczy 300zł. Nokia 3220 z max speed na poziomie 22kBps. Albo znowu Nokia 6230 z max speed 240kBps za ok. 400zł.
Gdzie można najtaniej kupić modem EDGE? UMTSu mi nie trzeba i szukam najtańszego modemu.
A jeszcze lepiej gdyby można było wypożyczyć modem na wakacje - nie wiecie czy któryś operator (może prędzej jakiś ich diler) nie oferuje takiej usługi?
Szadzik
Mistrz bezprzewodowy
Posty: 1227
Rejestracja: 2005-11-24, 23:29
Lokalizacja: Flatland

Re: wypożyczenie modemu

Post autor: Szadzik »

krzysztofdrugi pisze: Gdzie można najtaniej kupić modem EDGE? UMTSu mi nie trzeba i szukam najtańszego modemu.
Szukaj na serwisach aukcyjnych.
krzysztofdrugi pisze:A jeszcze lepiej gdyby można było wypożyczyć modem na wakacje
Raczej bym na to nie liczył, a nawet jeśli to wyniesie Cię to tyle samo co kupienie modemu.
Back to the Future ;)
ODPOWIEDZ