Jaka oferte wybrac Orange, Iplus, a moze SimData

[Reklama] Telefony satelitarne wszystkich sieci Thuraya, Iridium, Inmarsat https://ts2.shop/pl/3-telefony-satelitarne

Moderator: Moderatorzy

ODPOWIEDZ
Daniel

Jaka oferte wybrac Orange, Iplus, a moze SimData

Post autor: Daniel »

Witajcie,
Mieszkam w Gdyni Orlowie niedaleko Wielkopolskiej - zastanawiam sie nad kupnem modemu GPRS?EDGE ale nie wiem co wybrac. Powiem tak nie sciagam wielkich plikow przez net, typu filmy lub gierki - net uzywam raczej do przegladanie stron www, komunikacja z firma lub wysylanie poczty. Moze ktos orientuje sie jak tutaj jest z zasiegiem ? Czy aktualnie dziala tu EDGE. Teraz na zwyklym telefonie/modemie GPRS mam pinga do strony www.wp.pl:
czas sredni 1206 ms, nie ma utraty plikow.

Czy w przypadku zakupu ktoregos z w/w rozwiazan predkosc sie zmieni ? Dostep przez telefon na bazie Orang Firma 100 kosztuje 0,10 PLN za 100 kb co uwazam za dosc drogie rozwiazanie.Moze odpowiecie mi co zrobic.

Druga sprawa czy telefonik Nokia 6230 jezeli ma w specyfikacji mozliwosc EDGE moze nawizac takie polaczenie ? I jak skonfigurowac taki telefon/laptop do polaczenie z netem ( bezuje na IRDA).
Bede wdzeczny za wszelkie opinie i podpowiedzi. Uwazam ze nie ma lepszych opini niez opinie uzytkownikow to co mowia w salonach firmowych mozna wlozyc miedzy bajki.....

Pozdrawiam i z gory dziekuje za odpowiedzi
Daniel
ODPOWIEDZ