Ściąganie danych w orange?!

[Reklama] Telefony satelitarne wszystkich sieci Thuraya, Iridium, Inmarsat https://ts2.shop/pl/3-telefony-satelitarne

Moderator: Moderatorzy

ODPOWIEDZ
Moniqa
Początkujący użytkownik forum
Posty: 5
Rejestracja: 2006-07-10, 08:52
Lokalizacja: Izabelin

Ściąganie danych w orange?!

Post autor: Moniqa »

Czy ktos kto mógłby mi wytłumaczyć co oznacza ograniczenie
ściągania danych w orange do 0.5GB, bo nie do końca rozumiem czy otwieranie stron również obniża mi ten limit, czy to sie tyczy tylko ściągania filmów, płyt itp.??? I czy rzeczywiście po wykorzystaniu tego limitu prędkość zostaję obiniżona? Jak to jest?
Z góry dziękuję za odpowiedź
Moniqa
Awatar użytkownika
canidy
Stary wyga bezprzewodowy
Posty: 682
Rejestracja: 2005-12-30, 20:01
Lokalizacja: Warszawa/Mińsk Maz.

Re: Ściąganie danych w orange?!

Post autor: canidy »

Przeglądanie stron również jest w ramach tego limitu również, ponieważ wtedy też są pobierane/wysyłane dane. Po wykorzystaniu tego limitu zgodnie z umową mogą ograniczyć Ci transfer, ale nie robią tego po 0,5 GB lecz jak więcej ściągasz, przynajmniej na razie.
BulNy@pl
Początkujący użytkownik forum
Posty: 9
Rejestracja: 2006-06-22, 16:16
Lokalizacja: Busko

Re: Ściąganie danych w orange?!

Post autor: BulNy@pl »

Ta zeby tak fajnie bylo. Mi ciachneli jak przekroczylem limit o ok. 2MB (mam program liczacy ile juz zuzylem) :( A zciagalem ok. (nieliczac przegladanie stronek) 3 MB dziennie (srednia) :(
Szadzik
Mistrz bezprzewodowy
Posty: 1227
Rejestracja: 2005-11-24, 23:29
Lokalizacja: Flatland

Re: Ściąganie danych w orange?!

Post autor: Szadzik »

BulNy@pl pisze:Ta zeby tak fajnie bylo. Mi ciachneli jak przekroczylem limit o ok. 2MB (mam program liczacy ile juz zuzylem) :( A zciagalem ok. (nieliczac przegladanie stronek) 3 MB dziennie (srednia) :(
przecież jak podpisywałeś umowę, to było napisane LIMIT ŚCIĄGANIA DANYCH 500MB. Więc się nie dziw, że Cię przycięli.
Back to the Future ;)
ODPOWIEDZ