Pytanie do użytkowników Orange

[Reklama] Telefony satelitarne wszystkich sieci Thuraya, Iridium, Inmarsat https://ts2.shop/pl/3-telefony-satelitarne

Moderator: Moderatorzy

ODPOWIEDZ
Moniqa
Początkujący użytkownik forum
Posty: 5
Rejestracja: 2006-07-10, 08:52
Lokalizacja: Izabelin

Pytanie do użytkowników Orange

Post autor: Moniqa »

Jak jest ze ściąganiem płyt, filmów itp. w Orange w opcji 0.5GB? Na ile można sobie pozwolić?
Dzięki:)
Moniqa
Awatar użytkownika
canidy
Stary wyga bezprzewodowy
Posty: 682
Rejestracja: 2005-12-30, 20:01
Lokalizacja: Warszawa/Mińsk Maz.

Re: Pytanie do użytkowników Orange

Post autor: canidy »

Ehhhh, zdaje się, że już się o to pytałaś, ale jako że jesteś kobietą... 0,5 GB limit, a filmy zwykle mają 0,7 GB w DivX lub nawet i 1,4 GB jeżeli w lepszej jakości. Jak ściągniesz 0,5 GB, to musisz się liczyć z poważnym ograniczeniem prędkości.
Moniqa
Początkujący użytkownik forum
Posty: 5
Rejestracja: 2006-07-10, 08:52
Lokalizacja: Izabelin

Re: Pytanie do użytkowników Orange

Post autor: Moniqa »

A płyty? Bo na nich mi najbardziej zależy...
To ciekawe dlaczego w punkcie Orange powiedzieli mi, że gdybym wybrała opcję 2GB to będę mogła swobodnie ściągać płyty, filmy itp. To co oni mi jakies kity wciskają!!! Jak jeden film ma ok.0.7GB to ile można sciągnąc 2,3 filmy?! I to w tej najdroższej opcji! No a potem zwalnia:(
Diablik
Początkujący użytkownik forum
Posty: 16
Rejestracja: 2006-03-23, 12:11
Lokalizacja: Wa?cz

Re: Pytanie do użytkowników Orange

Post autor: Diablik »

Witam,nie przejmuj się ściągaj ile się da.Po ograniczeniu transferu strony się otwierają prawie tak samo.Przynajmniej u mnie . W ciągu miesiąca ściągniesz ok.3 gb.
Awatar użytkownika
canidy
Stary wyga bezprzewodowy
Posty: 682
Rejestracja: 2005-12-30, 20:01
Lokalizacja: Warszawa/Mińsk Maz.

Re: Pytanie do użytkowników Orange

Post autor: canidy »

Moniqa, oczywiście możesz sobie ściągać dane i prawdopodobnie będzie to znacznie więcej niż będziesz miała w umowie póki co, ale jak coś się zmieni w Orange to będą mieli prawo ciąć transfery bo tak jest w umowie, którą podpisujesz.
Z założenia net komórkowy nie jest do ściągania filmów, a ograniczanie transferu ma właśnie zniechęcić do masowego ściągania filmów.
ODPOWIEDZ