Jak przetestować operatora?

[Reklama] Telefony satelitarne wszystkich sieci Thuraya, Iridium, Inmarsat https://ts2.shop/pl/3-telefony-satelitarne

Moderator: Moderatorzy

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
pablo
Stały użytkownik forum
Posty: 131
Rejestracja: 2006-06-26, 21:02
Lokalizacja: Zamość

Jak przetestować operatora?

Post autor: pablo »

Zanim sie zwiąże z kimkolwiek umową chciałbym wypróbować jakość połączenia.
Z plusem sprawa jest prosta-simdata. A co z erą i orange?Czy istnieje możliwość korzystania z internetu komórkowego na prepaidach? Pan z salonu ery zaproponował mi włączenie na jakiejś abonamentowej karcie sim darmowych 10kB do wykorzystania na połączenie z netem. Problem polega na tym że nie mam takiej. Czy w orange też tak się da zrobić?
Pozdrawiam.

Huawei E220/Iplus/Linuks/~do 1.5Mbps na HSDPA
Awatar użytkownika
MaciekAdv
Specjalista bezprzewodowy-junior
Posty: 160
Rejestracja: 2006-02-19, 12:58
Lokalizacja: Podkarpackie

Re: Jak przetestować operatora?

Post autor: MaciekAdv »

Kup prepaida z sieci ktora chcesz przetestowac (w kazdje jest taka opcja) niech ci koles w salonie skonfiguruje tela i testuj.
Ostatnio zmieniony 2006-07-21, 12:19 przez MaciekAdv, łącznie zmieniany 1 raz.
MaciekAdv:iPlus EDGE na Comander
Kom. Nokia 6021
szalony
Specjalista bezprzewodowy-senior
Posty: 425
Rejestracja: 2006-04-02, 22:09
Lokalizacja: Aleksandrow L.

Re: Jak przetestować operatora?

Post autor: szalony »

Tylko ze jak cena jast 25gr za 50kb to mozna na tych testach zbankrutowac :D kupilem Orange go zestaw i 20zl zjadlo mi doslownie w kilka minut nawet sie nie obejrzalem :evil: Na powazne testy to trzeba minimum 30mb przeznaczyc i ile za to zaplacimy w Orange i Taktaku
a ile w siamdacie :wink: W Orange okolo 150zl w tak-taku okolo 45zl w simdacie okolo 9zl :)
Awatar użytkownika
Sundance_kid
Guru bezprzewodowy
Posty: 5361
Rejestracja: 2006-02-20, 22:13
Lokalizacja: Bratoszewice

Re: Jak przetestować operatora?

Post autor: Sundance_kid »

Popytaj się znajomych, chyba inaczej nie ma opcji.
Ja miałam na Orange neta i był ok. Troche wolniejszy od plusa (4 kB), nie zawieszał się tylko zrywał całkowicie połączenie.
I nie wiem dlaczego jak miałam neta na simplusie to wystarczyło otworzyć na raz dwie strony i połączenie było zrywane. A działałam na tym samym modemie co teraz.
ODPOWIEDZ