Komórkowy internet w UK - nowa oferta T-Mobile UK

[Reklama] Telefony satelitarne wszystkich sieci Thuraya, Iridium, Inmarsat https://ts2.shop/pl/3-telefony-satelitarne

Moderator: Moderatorzy

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
evad
Stały użytkownik forum
Posty: 108
Rejestracja: 2006-05-15, 08:53
Lokalizacja: Londyn, Zielona Góra

Komórkowy internet w UK - nowa oferta T-Mobile UK

Post autor: evad »

dzisiaj (1 sierpnia) została wprowadzona nowa oferta w T-Mobile UK, mianowicie web'n'walk w prepaidzie. polega to na tym, że maksymalna opłata dzienna za korzystanie z internetu w telefonie to tylko Ł1! standardowa stawka wynosi 0.73p/KB, jednak jeżeli w ciągu doby zostanie naliczony 1 funt, to dalsze opłaty do północy danego dnia nie będą doliczane.

więcej o ofercie tutaj: >> KLIK <<

praktycznie jeszcze nie testowałem, dopiero przeczytałem o tym na stronie. wg mnie, to bardzo ciekawa oferta na komórkowy dostęp do internetu na kartę, jeszcze z inną, tak atrakcyjną ofertą tutaj się nie spotkałem.


--
Edycja linku (BliSki)
Dawid 'evad' Lorenz
Awatar użytkownika
klisza
Specjalista bezprzewodowy-junior
Posty: 199
Rejestracja: 2005-12-18, 21:28
Lokalizacja: Legnica

Re: Komórkowy internet w UK - nowa oferta T-Mobile UK

Post autor: klisza »

Świetna ofrta. Niestety tylko WAP-owców. Regulamin zabrania: użuwania telefonu jako modemu, streamingu audio/video, sharingu plików, ściagania plików video i telefonii internetowej. W przypadku złamania którejs z zazad prędkość transmisji zostanie obniżona (wystarczy, że podlączymy telefon do kompa i sieć od razu będzie wiedziała jaki mamy system operacyjny). Więc optymalnym wyjściem byłoby przeglądanie stron na pocket PC albo telefonie z symbianem.
Nie dla mnie. Wolę BES. :wink:
- iPlus - Motorola v235 Rz?dzi - Firefox -
Awatar użytkownika
evad
Stały użytkownik forum
Posty: 108
Rejestracja: 2006-05-15, 08:53
Lokalizacja: Londyn, Zielona Góra

Re: Komórkowy internet w UK - nowa oferta T-Mobile UK

Post autor: evad »

klisza pisze:Świetna ofrta. Niestety tylko WAP-owców. Regulamin zabrania: użuwania telefonu jako modemu, streamingu audio/video, sharingu plików, ściagania plików video i telefonii internetowej. W przypadku złamania którejs z zazad prędkość transmisji zostanie obniżona (wystarczy, że podlączymy telefon do kompa i sieć od razu będzie wiedziała jaki mamy system operacyjny). Więc optymalnym wyjściem byłoby przeglądanie stron na pocket PC albo telefonie z symbianem.
właśnie w tej chwili siedzę połączony przez prepaida T-Mobile via N6230 i testuję usługę. na koncie miałem Ł5.89, teoretycznie powinno mnie już dawno odciąć, ale na razie działa, czyli jednak oferta działa. potem się rozłączę i sprawdzę stan konta.

a co do regulaminu - mój kumpel niedawno kupił w T-Mobile N70 w kontrakcie z usługą w'n'w, z takim samym regulaminem. jednak od pewnego czasu używa swojej nokii jako modemu do kompa (a ja z nim na zmianę :) i jak na razie nie ma z tego powodu żadnych problemów. ja uważam, że wszystko jest kwestią zdrowego rozsądku, ten regulamin jest czymś w rodzaju 'zaworu bezpieczeństwa' dla operatora, aby przycinać tych, którym zachciało się nagle ściągać muzę czy filmy przez GPRS/UMTS. dopóki używasz tego w rozsądny sposób (poczta, newsy, strony www w niezbyt nadmiernych ilościach), to raczej nie rzucasz się w oczy i szanse na to, aby Cię 'wyłapali' są znikome.

a nawet jeśli, to kupujesz nową kartę prepaid, doładowujesz i znów korzystasz. i tak w koło macieju. ;)
Dawid 'evad' Lorenz
Awatar użytkownika
evad
Stały użytkownik forum
Posty: 108
Rejestracja: 2006-05-15, 08:53
Lokalizacja: Londyn, Zielona Góra

Re: Komórkowy internet w UK - nowa oferta T-Mobile UK

Post autor: evad »

evad pisze:właśnie w tej chwili siedzę połączony przez prepaida T-Mobile via N6230 i testuję usługę. na koncie miałem Ł5.89, teoretycznie powinno mnie już dawno odciąć, ale na razie działa, czyli jednak oferta działa. potem się rozłączę i sprawdzę stan konta.
stan konta sprawdzony. Ł4.89 ;)

btw, co to jest BES?
Dawid 'evad' Lorenz
ODPOWIEDZ