wybór internetu - czy tylko w iplus darmowe 50 giga nocą?

[Reklama] Telefony satelitarne wszystkich sieci Thuraya, Iridium, Inmarsat https://ts2.shop/pl/3-telefony-satelitarne

Moderator: Moderatorzy

ODPOWIEDZ
covo
Stały użytkownik forum
Posty: 65
Rejestracja: 2009-08-21, 15:40
Lokalizacja: warszawa

wybór internetu - czy tylko w iplus darmowe 50 giga nocą?

Post autor: covo »

zbliza mi sie koniec umowy z iplusem i zabieram sie za podjecie decyzji co dalej.
czy dobrze widze na www operatorow, ze tylko iplus daje darmowe 50 giga/mies. od 24.00 do 8.00?
Awatar użytkownika
pogodabartek
Stary wyga bezprzewodowy
Posty: 816
Rejestracja: 2010-10-02, 22:30
Lokalizacja: Dolnośląskie

Re: wybór internetu - czy tylko w iplus darmowe 50 giga nocą?

Post autor: pogodabartek »

Wyśpij się albo załóż okulary,bo Cyfrowy Polsat tez daje 50GB,a Play no limit w nocy.
Wystarczy lepiej szukać i dokładnie czytać.
covo
Stały użytkownik forum
Posty: 65
Rejestracja: 2009-08-21, 15:40
Lokalizacja: warszawa

Re: wybór internetu - czy tylko w iplus darmowe 50 giga nocą?

Post autor: covo »

pogodabartek pisze:Wyśpij się albo załóż okulary,bo Cyfrowy Polsat tez daje 50GB,a Play no limit w nocy.
Wystarczy lepiej szukać i dokładnie czytać.
i tu mnie trafiles, i tu mnie trafiles :) :)

nie wspomnialem o cyfrowym polsacie z tego prostego powodu, ze (przynajmniej w cenie miesiecznej = 50 zl) polsat jest lustrem - z wiadomych powodow - iplusa.
Ale w tej akurat cenie (np 50zl) o tyle chyba sa lepsi od iplusa, ze 3-y pierwsze miesiace internet darmowy.

Natomiast o play nie wspomnialem z innego powodu: nawet nie sprawdzalem na ich www, bowiem urban legend mowi o wystepujacych czesciej niz u innych operatorow klopotach z zasiegiem.
btw:
ale jednak teraz wchodze na play.pl i ... za cholere nie moge w jakis prosty sposob znalezc prostej tabeli z prosta informacja o propozycjach cenowych, tyle limitu za tyle zl/miesiac.
chwileczke... przepraszam, tutaj cos jest:
http://www.play.pl/pl/oferta/internet/i ... index.html
- wychodzi na to, ze po pierwsze - tylko 2 Mb/s, po drugie - nocny transfer co prawda nie jest ograniczony, ale trzeba doplacic 10 zl. Darmowy nocny transfer?
ursus
Stały użytkownik forum
Posty: 55
Rejestracja: 2010-06-10, 23:14
Lokalizacja: trojmiasto

Re: wybór internetu - czy tylko w iplus darmowe 50 giga nocą?

Post autor: ursus »

w play za 59 masz 4Mb/s i 19GB jak przez internet zamawiasz umowę bez modemu na 12 miesięcy pingi 50-60 mobilny tylko lte ma lepsze no i piszą do 4Mb/s i tyle masz nawet trochę ponad bynajmniej ja tak mam już od 14 miesięcy i nie narzekam
http://speedtest.net/result/1984419641.png
SierraWireless
Użytkownik forum
Posty: 28
Rejestracja: 2010-09-03, 10:10
Lokalizacja: HSDPA

Re: wybór internetu - czy tylko w iplus darmowe 50 giga nocą?

Post autor: SierraWireless »

masz iPlusa, wiec pewnie wiesz, ze stary iPlus pobieracz 24-9 i 24-12 byl bez limitu.
ale niestetu iplus sie skonczyl bo wprowadzili limity na tym pobieraczu 50GB/miesiac czyli nawet nie bedzie 2GB/noc. teraz Play ma noce bez limitu, co prawda tylko od 24 do 9, ale zawsze to lepiej niz limit.


ps.
covo, twoj post wyglada jak reklama iPlusa, po pierwsze nie napisales ze stary iplusopobieracz byl bez limitu. po drugie najezdzasz na Play, ze nie mozesz znalezc oferty, i linkujesz do oferty na "karte" czyli prepaid !, oj nie ladnie tak wprowadzac w blad tutaj na forum. ale chyba na tym polega twoja praca w Plusie, czyli reklamowac gdzie tylko sie da tego skonczonego iplusa :papa:


tutaj najlepsza opcja z nocami bez limitu za 99zl i podstawowy dzienny limit 40GB (dodatkowo mozna wyrwac jeszcze pare GB jezeli wezmie sie rachunek elektorniczny, ale to niech sobie kazdy sprawdzi)
w tej ofercie musisz miec wlasny modem.
http://www.play.pl/pl/promocja/play-int ... index.html

podobna ofera w iPlusie kosztuje 166zl, i jest limit w nocy.
co prawda plus ma LTE, ale taka technologia i jakies limity to tak jak jechac autostrada 10km/h,
oczywiscie nie wszedzie jest zasieg tego LTE, ale to juz szczegoly i tak, bardziej tego zasiegu nie ma niz jest.
covo
Stały użytkownik forum
Posty: 65
Rejestracja: 2009-08-21, 15:40
Lokalizacja: warszawa

Re: wybór internetu - czy tylko w iplus darmowe 50 giga nocą?

Post autor: covo »

ursus pisze:w play za 59 masz 4Mb/s i 19GB jak przez internet zamawiasz umowę bez modemu na 12 miesięcy pingi 50-60 mobilny tylko lte ma lepsze no i piszą do 4Mb/s i tyle masz
1.
mnie glownie interesuje darmowa noc, poniewaz do tej pory mialem w iplusie rowniutkie 100 giga noca za free (bowiem zalapalem sie na samo wprowadzanie tej uslugi i rozdawali promocyjnie darmoche).
Poniewaz moj internet byl na kogos innego i musze go teraz oddac, to sam podpisze z kims umowe. A z kim? I tutaj jest problem. Szukam.
iplus ma teraz 50 giga nocne za darmo. Mniej niz mialem, ale trudno, moze byc.
Cenowo..., cenowo wystarczy mi iplusowy dzienny limit 5 giga za 50 zl, mialem dotad 4 giga za ok. 45 zl.

Ale moj problem polega na tym, ze:
chociaz iplus ma w sumie, od biedy, to czego poszukuje, to ma tez te przypadlosc, ktora opisuje w tym temacie:

http://www.bez-kabli.pl/viewtopic.php?p=403178#403178

i to jest powod, dla ktorego poszukuje internetu poza iplusem:
- z modemem
- darmowego duzego limitu na noc (50 giga juz moze byc),
- kosztu miesiecznego za DL/UL nie wiekszego niz powiedzmy 50 zl,
- standardu HSPA/3G, czyli deklarowanej szybkosci 7 Mb/s - to mialem (a potem jest, jaka jest, wiadomo...).
A poniewaz poszukuje poza iplusem, to zadalem tutaj wstepne pytanie o to, kto oprocz iplusa daje (co najmniej) 50 giga darmowych nocy.
Potem bede patrzyl na cene abonamentowa, limit dzienny, etc.

[ Dodano: 2012-06-01, 21:19 ]
SierraWireless pisze:covo, twoj post wyglada jak reklama iPlusa
w wolnej chwili przeczytaj moja odpowiedz dla "ursusa".
Ze szczegolnym uwzglednieniem jakże oryginalnej innej mojej reklamy iplusa, moze podziala lecząco na Twą wizje spiskowa dziejow :)
http://www.bez-kabli.pl/viewtopic.php?p=403178#403178
pasza_sadyka
Specjalista bezprzewodowy-junior
Posty: 150
Rejestracja: 2009-05-15, 19:56
Lokalizacja: Różnie

Re: wybór internetu - czy tylko w iplus darmowe 50 giga nocą?

Post autor: pasza_sadyka »

A blueconnect? 59zł z 8GB /jeśli kupujesz on-line to 10GB/ do tego od 00:00 do 9:00 bez limitów. No i modem. Używam od dwóch prawie lat i nie narzekam, w nocy transfer rzędu 4-5Mb/s ale mam go w małej mieścinie i max modemu to 7,2Mb/s a w ofercie widzę że prędkość do 42Mb/s.
LedonPL
Początkujący użytkownik forum
Posty: 19
Rejestracja: 2012-07-04, 07:36
Lokalizacja: POLSKA

Re: wybór internetu - czy tylko w iplus darmowe 50 giga nocą?

Post autor: LedonPL »

No tak,ale wszystko zależy do zasięgu,co z tego ze masz no limit w nocy i 10 giga za zakup on line,skoro normalnie nie łapie Ci nawet 3G? To najbardziej istotna kwestia.
ODPOWIEDZ