Nowa oferta ERY?? Ktos ma jakies info??

[Reklama] Telefony satelitarne wszystkich sieci Thuraya, Iridium, Inmarsat https://ts2.shop/pl/3-telefony-satelitarne

Moderator: Moderatorzy

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
hubikas
Stały użytkownik forum
Posty: 106
Rejestracja: 2006-05-25, 19:32
Lokalizacja: Poznań

Nowa oferta ERY?? Ktos ma jakies info??

Post autor: hubikas »

Po wakacjach miala sie pojawic nowa oferta dostepu do neta, ktora tak chucznie zapowiadala ERA, miala przebic nawet neostrade :-)
Czy ktos moze juz cos slyszal na ten temat??
Zastanawiam sie nad wejsciem w jakies abo, poniewaz na SimDacie bankrutuje ( choc to oferta naprawde jest przednia), zastanawialem sie na nad iPlus'em ( promocja wakacyjne szalenstwo przez 12 mies. edycja II ) ale nie wiem, czy pakowac sie w Plusa czy poczekac na to co zaoferuje Era.
Promocja Plusa konczy sie 30.09 i czas gra tu glowna role!!
iPlus + NOKIA 6650 = UMTS = ~ 45kB/s :-) 2006r stare czasy, kto to jeszcze pamieta :-)
Awatar użytkownika
bob
Guru bezprzewodowy
Posty: 7979
Rejestracja: 2006-01-07, 15:41
Lokalizacja: Mała miejscowość

Re: Nowa oferta ERY?? Ktos ma jakies info??

Post autor: bob »

Zaczekać. :D
Ufo atakuje
Mistrz bezprzewodowy
Posty: 1471
Rejestracja: 2006-07-19, 22:59
Lokalizacja: Żyrardów-okolice

Re: Nowa oferta ERY?? Ktos ma jakies info??

Post autor: Ufo atakuje »

Era znana jest z tego, że wiele obiecuje.U mnie przez rok obiecuwała że już już będzie EDGE, a nawet <font color="#FF00FF"><b>»»nie wiem««</b></font> czy do tej pory to wprowadzili. I mało mnie to interesuje zresztą. W iPlusie mam 1G limitu, a w Erze 500 MB za tą samą kasę. :D
Awatar użytkownika
hubikas
Stały użytkownik forum
Posty: 106
Rejestracja: 2006-05-25, 19:32
Lokalizacja: Poznań

Re: Nowa oferta ERY?? Ktos ma jakies info??

Post autor: hubikas »

Ufo atakuje pisze:Era znana jest z tego, że wiele obiecuje:D
Mam cztery aktywacje w Erze i szczerze mowiac ze wolalbym dokupic sobie jakas usluge u nich, ale jak zobaczylem "Blueconnect w telefonie" - 30zl za 50 MB to myslalem, ze ktos przeoczyl przy limicie jedno zero i to jest koszt za 500 MB, ale sie mylilem.
Chyba jeszcze wyczekam do polowy wrzesnia i zobacze co z tego bedzie !!
iPlus + NOKIA 6650 = UMTS = ~ 45kB/s :-) 2006r stare czasy, kto to jeszcze pamieta :-)
ODPOWIEDZ